DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 10-ti tlapky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, ... 14, 15, 16  Další
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak zrejme podarilo Smile

Nene, 10ti tlapky ani omylem, ted pred chvili jsem v praci zkousela sakuru jen na sipkach klavesnice a i tak asi 84 miss ... ty potvory spicaty vubec nestiham, natoz utapat nohama na padu :cry: :cry: :cry:

a bag ma neuveritelny chaos, my lidi pro rytmus na takovych trpime :wink:

Takze tak mesic minimalne, a uvidite nejakou moji 10ti tlapku na D s odrenyma usima ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pokud das desetitlapku tak rovnou na C. Moc decek se pak nevidi. Chaos take nesnasim, ale kdyz se to tak 3krat zrychli...je to celkem ok.
A jinak pro me dat sakuru nebo max300 na klavesnici je sebevrazda, ale nohama ti to odAckuju...takze na to nespolihej.

NOTE: Z blackberry jsem se nemohla prihlasit...az potom jsem zjistila, ze je to case sensitive...^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Na klavesnici dam skoro vse (je pravda, ze takovy 14ti tlapky ala AniMatrix je problem, ale treba neoMAX - hard, 2.5x speed dam na A-AA).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Jak 14 ? 10 neni hranice ? Surprised) Co je horsiho nes rychla skladba na 10 tlapek s total chaosem ? Surprised)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Znas turecky pochod? Tak si predstav, co nota na klavir to sipka (a hodne skoku, ze? viz leva ruka, co hraje) no a pak ta rychlost..hm radsi nevim kolik BPM..a pak chaos a voltage vetsi nez jedna..k tomu nejaky ten air kolem jedne. (to je popis 12ti tlapky)
No ta ctrnacti...predstav si k tomu jeste zmenu BPM, nejake zastavovani, a tezsi stepchart, ktery se neda rozlustit ani na 3x rychlost. BPM stridajici se kolem realne rychlosti 300BPM a 30BPM..Uz mas predstavu?

BTW: desetitlapky jsou ofic. proto se mi ofic desetitlapky zdaji celkem jednoduche. Ofic 10-footers jsou jednodussi, aby to uslapali i americani (jako vsichni)^_^ Prece jenom v herne se nebudes trapit s nejakou 14 tlapkou, aby ti to zralo jen prachy.

citace:
Co je horsiho nes rychla skladba na 10 tlapek s total chaosem ? )

Desne pomala skladba na 10 tlapek s voltagi 1,xy a chaosem = 1? lol
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Uznavam Smile mas pravdu. Nicmene, jeste chvili se jich budu bat Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Muj mily denicku,
dneska sem se nastvala a pustila si poprve nejlehci 10-ti tlapku, kterou mam a dopadlo to ...

Prvni pokus E 48 miss, druhy pokus E 41 miss a treti pokus:



Meli jste pravdu :wink:

Jenze po trech tehle skladbach koncim a jdu odpocivat :wink:
(je pravda ze to tema trema 10-ti tlapkama tak uplne neni, protoze jsme vcera natapali neco kolem tri hodin a nohy me bolely jeste driv nez jsem dnes stoupla na pad, ale i tak je to pro me dost narocne :wink: )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vis, co jsem natlapala vcera ja? A bylo mezi tim vsim (deviti tlapkama) i par desetitlapek... Max300, Sakura a Bag...no uznavam..ze mi ty devititlapky delali vetsi potize nez ty deseti..ale moje nohy si zacali...taky stezovat...snad poprve v zivote jsem chytla kres do stehna..(netusim ani moc jako z ceho..)
Jinak congrats na supercali. Skoda..to combo^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ja vim a snad si to dokazu predstavit :wink: Chtela bych se taky nekdy podivat do takove "herny" Smile Vlastne ani na hard padu jsem jeste nikdy netapala. No, ale prece tam nebudu skakat Xanadu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak nefunguje mi StepMania...a k tomu ani modem..nebo spise je neco ADSL linkou a moji sitovou kartou.
Tak jsem spustila SM na starsim pocitaci, kde prozmenu nejde grafika. Ale podarilo se mi to prenastavit tak, aby SM mela stejne barvy a nedelalo mi to nejake barevne hruzy stylu cervena/zluto/cerna.
Dala jsem si par deseti tlapek. Zkousela jsem NeoMax a na potreti jsem ho dala. Pak Csikos Post (za boha zivyho to nejde)...jo to zrychleni je na 360..jak jsem zjistila..a pak mezase. To me dorazilo natolik, ze jsem si rekla zkusim neco jednoducheho. Na light se mi nic nepodarilo od AAAckovat (6 greatu....mnuf..no hodne..blbe..) tak jsem dala Supercali na AA.


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Muj mily denicku:
Dnes po vceronocni (dnesno nocni?) session a po dvou hodinach spanku jsem dala toto (na extreme scoring)

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
no
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Jestli někdo dáte Ultimate Sole Ring...tak vám budu sloužit do konce života...je ti sice čtrnácti tlapka a její graf už se nedá nikam rozšířit, ale chtělb bych vidět kohokoli kdo to dá...
Ps: čtrnáctitlapka je to proto, že na to potřebujete 14 tlapek.-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
S'Tsung > Klanim se hluboce k zemi a gratuluju :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo diky. Uz nevim s kym jsem to mluvila, ze ta skladba je nemozna. No ted uz vim, ze mozna je. A to celkem v pohode. Az na ten hrozne uskakanej konec.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
S'Tsung: moc pekne, congrats ^_~

Hexeus: mozna toho co jsi ted napsal budes za par let litovat ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
10-ti tlapky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 16  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)