DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Stepmania a osy (axis) na USB gamepadu
Stepmania a osy (axis) na USB gamepadu
Gilhad DDR portal
Anonymní

Citovat
Stepmania mi neinterpretuje spravne osy na gamepadu - tedy takovy ten krizek, co se s nim ma delat nahoru-dolu-doleva-doprava ...
USB Gamepad mi to posila jako dve osy s hodnotama 0-127-255 pro leva-nic-prava, resp. nahoru-nic-dolu
Stepmania ti interpretuje jako dve tlacitka 0-1 takze pokud nemackam nic (127-127), povazuje to za stisknute dolu + doprava, pokud stisknu doleva tak gamepad posle 0 a Stepmania prestane hlasit stisknute doprava (obdobne svisle)

Nevi nekdo, jak tohle nastavit spravne, aby slo na gamepadu pouzivat i ty sipky, nejenom tlacitka? (Ta funguji spravne)

Mam celkem up-to-date Gentoo a StepMania-3.9-rc2a.

Existuje patch pro PSX gamepady (gamecon.c),ale já mám USB
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tohle uz jsem taky resila a na reseni jsem neprisla. Proste kriz je pro me nepouzitelnej (pro vyrobu padu. ale zbylych tlacitek je dostatek).
offtopic BTW: ad mail: *lol* i kdyz u me ta synchronizace podle zvuku moc nefunguje.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Stepmania a osy (axis) na USB gamepadu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)