DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Share paření
Share paření
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jo, taky jsem dneska zkusil "vzdáleně" pařit mojí SM. Na FTP zapoměňte. Miliony souborů půjdou jen velmi pomalu. To ne .. já zkusil staré dobré Microsoftí sdílení (pouze pro čtení) a odklepl. Je pravda, že chvilku si zkoušel změnit všechny atributy a nasdílet 11GB DDR adresář, ale povedlo se. Na druhém kompu jsem si na PC přihlásil a nasdílenou složku si namapoval jako disk. Pokud to totiž budete spouštět přímo, nepovede se. ALe takhle to šlo, dokonce to naběhlo rychle, velmi rychle nad mé očekávání a na jiném PC šlo i SM hrát, přesto že nebylo právo ukládat na nasdílený disk. Až někdo bude mít nějakou třídu ve škole na DDR, můžete takhle mít jedno místo se songy a nerozkopírovávat to po okolí ...

.. možná tento tip nevyužijete, ale aspoň teď víte, že to opravdu jde. Snad jen 17ti megový WAV co má minutu to trochu "lagne", ale jinak v poho. Dokonce ani druhá strana nepoznala zátež při uploadování z disku / zatížení síte / ... no proste pohodička.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Lol, jo jeste zkusim neco sileneho ja..uvidime jak to dopadne..ale nacitani by melo snad jit odkudkoli.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Share paření
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)