DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď SM - jak aktivovat Matrix Mode
SM - jak aktivovat Matrix Mode
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak jsem prisel na dalsi mod. Nikde jsem se o nem nedocetl, takze jsem si ho i tahle pojmenoval .. matrix mode

Jeho aktivace je uplne jednoducha .. proste pustte pisnicku .. a nekdy po startu .. v momente kdy vam to rekne Ready / Go .. zamacknete tildu.

Ok tak trochu vysvetleni. Tilda je klavesa te vlnovky, je nad klavesou Tab. Tab vam SM urychluje a Tilda naopak zpomali. Proto Matrix mode. Potrebujete tu klavesu zamacknout (ne zmacknout), takze si vemte parkat prelozenej kus papiru, nebo to jde i s cipovkou (jak jsem na me klavesnici zjistil). Doporucuji take zvolit nejake vice_blikajici sipky (treba takuya_exvs1).

Ok, takze 2 screenshoty jak to vypada (neni to uplne videt, ale aspon trochu predstavu mit budete .. snad), kdyztak se zeptejte a ja dovysvetlim.


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cool ten ^^^^ prispevek ma ale zajimave cislo http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=666#666 .. asi se o tom modu bude jeste mluvit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Upgrade: Chcete Super-Matrix mode (lepsi jmeno me v poslednich 2 vterinach nenapadlo).

Ok, tak si zamacknete tildu a tab soucadne (PO spusteni songu). Docela dobre kdyz chcete delat AAA protoze kliknuti sipky vam nemizi ani pomalu, ani rychle. Proste tam zustane dokud ho neco neprepise. Jinak mozna na AAA to az tak dobry nebude, protoze neuvidite na sipku pod tom bilou zari. Ale aspon to zkuste a reportujte dojmy ... Diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

SM - jak aktivovat Matrix Mode
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)