DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Novy a jeste novejsi pad
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
Novy a jeste novejsi pad
Feton DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.02.2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno
Citovat
Zdravim, jsem tady hen uplne novej a DDR taky zrovna moc nerozumim, videl jsem to tedka prvne (no videl jsem to i predtim, ale zahupskal jsem si az tedka na Pragoconu) a dost me to chytlo tak bych mel jen otazku (mozna otazky jeste nevim nemam to poradne promysleny :oops: ) Jaksi bych si taky rad poridil tu "hupsaci decku" a tohle forum uz mam prolezly srkz na skrz i na play-asia a dalsich str. jsem byl a prave tam mne dosti zarazi ta cena nebo spis to postovny, jelikoz kdyz uz jsem si to teda (skoro) objednal (Deluxe Ignition Dance Pad i s redukci) tak mi to vyslo na strasny penize Shocked coz teda nemam, takze ted jsem dosti na vaskach, nevite o nejaky evropsky online obchodu, kde by to taky meli protoze vsude kde jsem byl to nasel je to america, HK atd. :cry: POMOCpomoc
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FetonOdeslat soukromou zprávu
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Zalezi, v jake cenove kategorii si chces pad kupovat... pokud to chces zatim jen tak vyzkouset, tak se ti mozna podari koupit nejaky obycejny pad za +-200 Kc nekde v CR, napr. v nejakem PlayStation obchode(ten ale asi moc nevydrzi a take na nem nebudes mit tak dobre vysledky jako na nejakem kvalitnejsim...).

Pokud chces uz lepsi vybavu, je dobre objednat si Ignition Deluxe pad na Play-Asii... postovne je tam sice celkem velke, ale ve vysledku ti to vyjde levneji, nez kdybys kupoval ten stejny pad v CR(kde bys ho asi mel navic problem shanet...).

BTW Vitej na foru. ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jeste jedna moznost je objednavat z Anglie ale Royal Air Mail vychazi taky na strasne penize. Nemluve o cene padu.
Play-asia je asi nejlepsi volba.
Pripadne v CR se da koupit jeste jiny pad za 700kc, ale jeho kvalita je priblizne stejna jako toho Jungle Groove Party pady za 299kc (pripadne zkus i levne knihy).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Vitej mezi nami :wink:

Tak pad si muzes vyrobit, koupit levnejsi mene odolny jak psal Pulda nebo se s nekym domluvit a objednat jich vice z webu Play-Asia.com (pres ikonku ze stranek DDR.pocitac.com). Pak si rozdelite postovne a je to unosnejsi. Pady Deluxe Ignition opravdu doporucuju :wink:

... a nepotrebujes k jejich xboxi verzi redukci, dame ti navod jak predelat koncovky za 12.80 Kc :wink: Btw. Play-Asia ma sklad v Nemecku, takze doba dodani je tyden az 14 dni.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Skoda ze jsi neznal DDR uz v lednu ... dal bych ti slevovy kupon na Play-Asii na 5 USD ... takhle uz bohuzel propadl ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Lol stejne nikdo sve kupony nepouzil...(nebo ano?)
BTW: Vitej na foru. At se ti tady libi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Mno jestli s tou svoji objednavkou dostanu kupony tak ti je klidne dam, tak vydrz Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ja kupon z redukci mel, ale nez se kupoval hardpad tak to propadlo. Udelam ne nej kdyztak novy Topic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Arigatoo ^_^
Feton DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 24.02.2005
Příspěvky: 4
Bydliště: Brno
Citovat
Tak lidi diky vsem radam a dalsi tamdleconodlec zpravam, jsem si uz taky objednal svou "pohupskavajici rohozku" :wink: takze tedka jen netrpelive cekam a cekam no .... uz by to tady melo byt Laughing Jeste jednou ARIGATO Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FetonOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Rohozku ??@!?!?! Teda fuj to odvolas :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
lol...to asi jo. Zni to dost divne...a je pro pad urazka..
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Feton:
Vidis ten kanon? Vidis ho? tak si dej bacha Wink A nenadavej padum, ted tu resime hardpad a je to opravdu velmi produktivni, dokonaly brainwashing. Nebo brainstorming se tomu rika?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
V CZ navodu prali "tanecni podlozka" a ne "rohozka". Rohozkou bych oznacil neco u dveri vasniveho DDR race a melo by to priznak NEFUNKCNI. pokud to funguje, neni to rohozka.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ted se mi jedna nefunkcni "rohozka" vali vedle kresla, tak ze bych si ji dal pred dvere Smile))) uz v ni neni elektrika a vypada to pekelne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Udelej, neco z toho udelej pelech pro psa .. a pak posli fotky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Novy a jeste novejsi pad
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)