DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď General Discussion
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Trin napsal:
Takahashi napsal:
Juuuuu Arigatooo za odkaz na ten obchudek .... uz moc moc moc dlouho se snazim hledat neco takoveho a zatim sem pokazdy skoncil na "Made in Taiwan Billa Food" Ale ted ... ted *stoji jendou nohou na stolku jako general a mluvi velice vyrazne* konecne uvarim Teriyaki jak ma byt ... Arigato Arigato Arigato ^^

Ke jmenu Takahashi bychom meli pristupovat s patricnou uctou, ktera nositelce tohoto jmena jiste nalezi. Nejsem si jist, zda zvoleni tohoto jmena za nick je tim pravym vyjadrenim ucty.


*Kouka prekvapene* Umm to jmeno mi dala kamaradka Meiling pred 2 lety takze je to pro me darek ... A uzivam ho uz ted misto vlastniho .. ^^ Nesnazim se s nim nikoho urazet ... ja jen ... uz ho skutecne uzivam dlouho a vsude ... kdyz se podivate na muj ICQ profil taky jej tam mam a kompletni ....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Takahashi napsal:
Trin napsal:
Takahashi napsal:
Juuuuu Arigatooo za odkaz na ten obchudek .... uz moc moc moc dlouho se snazim hledat neco takoveho a zatim sem pokazdy skoncil na "Made in Taiwan Billa Food" Ale ted ... ted *stoji jendou nohou na stolku jako general a mluvi velice vyrazne* konecne uvarim Teriyaki jak ma byt ... Arigato Arigato Arigato ^^

Ke jmenu Takahashi bychom meli pristupovat s patricnou uctou, ktera nositelce tohoto jmena jiste nalezi. Nejsem si jist, zda zvoleni tohoto jmena za nick je tim pravym vyjadrenim ucty.


*Kouka prekvapene* Umm to jmeno mi dala kamaradka Meiling pred 2 lety takze je to pro me darek ... A uzivam ho uz ted misto vlastniho .. ^^ Nesnazim se s nim nikoho urazet ... ja jen ... uz ho skutecne uzivam dlouho a vsude ... kdyz se podivate na muj ICQ profil taky jej tam mam a kompletni ....

Nerikal jsem, ze je to urazka. Proste na to koukam stejne jako kdyby sis dal jako nick Miyazaki nebo Kurosawa . Rumiko Takahashi je kreslirka mj. i Ranmy, Inuyashy, Urusei, Maisson Ikkoku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Trin napsal:
Takahashi napsal:
Trin napsal:
Takahashi napsal:
Juuuuu Arigatooo za odkaz na ten obchudek .... uz moc moc moc dlouho se snazim hledat neco takoveho a zatim sem pokazdy skoncil na "Made in Taiwan Billa Food" Ale ted ... ted *stoji jendou nohou na stolku jako general a mluvi velice vyrazne* konecne uvarim Teriyaki jak ma byt ... Arigato Arigato Arigato ^^

Ke jmenu Takahashi bychom meli pristupovat s patricnou uctou, ktera nositelce tohoto jmena jiste nalezi. Nejsem si jist, zda zvoleni tohoto jmena za nick je tim pravym vyjadrenim ucty.


*Kouka prekvapene* Umm to jmeno mi dala kamaradka Meiling pred 2 lety takze je to pro me darek ... A uzivam ho uz ted misto vlastniho .. ^^ Nesnazim se s nim nikoho urazet ... ja jen ... uz ho skutecne uzivam dlouho a vsude ... kdyz se podivate na muj ICQ profil taky jej tam mam a kompletni ....

Nerikal jsem, ze je to urazka. Proste na to koukam stejne jako kdyby sis dal jako nick Miyazaki nebo Kurosawa . Rumiko Takahashi je kreslirka mj. i Ranmy, Inuyashy, Urusei, Maisson Ikkoku.


Ah to jsem nevedel dekuju za info uz budu vedet ... Akorat ze ja to uz uzivam dlouho a nehodlam si to menit jestli se nezlobis
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Takahashi napsal:
Ah to jsem nevedel dekuju za info uz budu vedet ... Akorat ze ja to uz uzivam dlouho a nehodlam si to menit jestli se nezlobis

No, nevedomost asi v tomhle pripade omlouva Smile Puvodne jsem myslel, ze jde o schvalnost.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Trin napsal:
Takahashi napsal:
Ah to jsem nevedel dekuju za info uz budu vedet ... Akorat ze ja to uz uzivam dlouho a nehodlam si to menit jestli se nezlobis

No, nevedomost asi v tomhle pripade omlouva Smile Puvodne jsem myslel, ze jde o schvalnost.


Tak uz sme si to pres ICQ vyjasnili ... ^^ doufam
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Ceskej bez Hiragany ale alespon je tam naznak vyslovnosti ^^ http://mujweb.cz/www/maramara/japonsko/konverzace.htm
Pak tohle ... tohle je vlastne stranka ktera mluvi sama za sebe a bez ni bych se neumel ani podepsat ^^ http://www.kanjisite.com/html/start/kana/hiragana02.html ... troskou klikani se urcite dopracujete k cemu chcete
A tahle stranka je takove osklive kacatko pac je divne napsana ale moudra a taky se mi libi http://webhome.idirect.com/%7Ejinsaku/Nihongo.html

A jeste jedna page ... jedna z mych nejoblibenejsich ^^ http://www.harapan.co.jp/english/japan/hiragana.htm
Nu doufam ze sem nekomu pomohl ^^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
tak dneska sem todle vytvořil


Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
HmmMMmmMm. Mnam, mnam. ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
*ukapla slinka* ciii ... taky ... jen nemam morske rasy T_T tady to nejde sehnat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ertai:
no kdyz uz jsi to nakous:

muj silvestrovsky vytvor Smile delali i jini ale nevim zdali smim publikovat takze jen ten jeden Wink

Btw. co mas to suprzeleny v tech rolkach? vypada to dobre
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Bee: no koukam ze na tebe jeste nemam Smile
jinak to super-zelene je obyc-okurka,to asi udelal ten fotak...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Vase vytvory mi pripominaji, ze se musim naucit varit Smile) (ale to jsem radsi postovat nebudu).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Tak na vas se sice nechytam vubec ja sem spise takovej starej mrvik. Delal jsem to pro hladovou rodinu.. http://img511.imageshack.us/my.php?image=060109008jq.jpg Omlouvam se za foto ale no kdyz pecete a bojite se ze vam to rodina sezere jak se otocite ... fotite mobilem ^_~ je to tofu+teriyaki+vajicko+shitake ... to sem zmichal a dal prazit ... a pak to zabalil do ryzoveho papiru a opekl a nakonec posypal Nori
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Harumi se na psl. hodine zminila o nejakem anime o kanji...
hledal/nasel/nema nekdo?
Ja zkusil par proflaklejch stranek, ale nic kloubnyho nenasel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Rekni nazev a najdu Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
General Discussion
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 7  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)