DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! BeatMaster - malej programek na zjistovani BPM
BeatMaster - malej programek na zjistovani BPM
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Obcas kdyz zkousim delat stepchart pro nejakej song, tak by se mi hodne moc hodilo vedet jakej ma nejakej song BPM aniz bych musel pokus/omyl zkouset. Tak me napadlo napsat si malej programek na tohle, pricemz me napadlo pouzit sam sebe jako casovac ... proste jakoby hrat na klavce. Tak jsem napsal tenhle malinkej programek co to umi ... pouziti je snadny, staci mit fokus na okne a mackat enter ... v titulku okna nebo v stdoutu naleznete kyzene bpm kterym mackate enter Smile Vice v souboru README

Win32 binarka + zdrojak (kompilovano pod WinXP a tam mi to chodilo, zkuste Smile)
Linux binarka + zdrojak
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Tak program je vazne skvely. Mi seč teda moc hodi. Beha i na 98 ale ma tu maly problem . Nejde vypnout
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
DAMNED napsal:
Tak program je vazne skvely. Mi seč teda moc hodi. Beha i na 98 ale ma tu maly problem . Nejde vypnout
staci zmacknout Q (ono defaultne windowsy nejak neberou keysym escape na kterym to bylo puvodne, tak jsem to rychle opravil)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Nevim jak moc je to přesný když se to dělá takhle.

Já to dělám přes Sonic Foundry Acid, kde je naprosto komfortní funkce BeatMapper, uděláte to s tim fakt hodně přesně. Namapujete BPM třeba někde na začátku, pak zkontrolujete jestli to sedí na konci a korigujete o malý kousíčky. Při tom použijete takovej zoom, že vidíte jednotlivý křivky, na kterejch je dost dobře poznat, kde začíná beat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Jenda napsal:
Nevim jak moc je to přesný když se to dělá takhle.

Já to dělám přes Sonic Foundry Acid, kde je naprosto komfortní funkce BeatMapper, uděláte to s tim fakt hodně přesně. Namapujete BPM třeba někde na začátku, pak zkontrolujete jestli to sedí na konci a korigujete o malý kousíčky. Při tom použijete takovej zoom, že vidíte jednotlivý křivky, na kterejch je dost dobře poznat, kde začíná beat.
Mno presnost bude urcovat clovek, kterej mlati do enteru ... proto se tam taky pocita prumer. Jinak defaultne to probuje 100x za sekundu. Me slo spis o to ziskat orientacni hodnotu a pak se v pohode v editoru doladi ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Jo kdyz uz jsme u tech beatuá kde si sthnu / jak si udelam config na to G500 nebo tak nejak ja tam mam jenom 400 a to mi en¨nestaci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Mno asi myslis C500 a ma to treba Cyberia Style 3 http://www.geocities.jp/l2d6koa8z2000/s_mania/cyberiastyle_3.zip
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Jo! diky moc to je presne ono a je tu i C600 to bude prdel Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
BeatMaster - malej programek na zjistovani BPM
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)