DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [otazka tydne 22]: Pouzivate training mode?

pouzivate training mode k tomu, abyste se naucili slozitejsi skladby, ktere nezvladate?
ano
0%
 0%  [ 0 ]
ne
33%
 33%  [ 3 ]
nevim co to je
44%
 44%  [ 4 ]
zkusil jsem to/obcas to pouziju
22%
 22%  [ 2 ]
Celkem hlasů : 9

[otazka tydne 22]: Pouzivate training mode?
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Otazka zni pouzivate training mode k tomu, abyste se naucili slozitejsi skladby, ktere nezvladate? Treba tak, ze si skladbu zpomalite, pustite si assist tick a koukate na vyhodnoceni sipek (too early, too late)? Pokud o tomhle nahodou slysite poprve, pouzivali byste toto?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Kirara DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.08.2006
Příspěvky: 406
Bydliště: Praha 3 - Žižkov
Citovat
Nevím o existenci přímo takového módu. Pokud je tím myšleno prosté zpomalování a zapínání různých módů pro lepší proniknutí, tak to používám. Co považuji za můj vrchol cíleného "tréninku" je projíždění konkrétních pasáží v edit módu, abych kvůli obtížné pasáži, kterou se mi nedaří pochytit, nemusel pokaždé hrát celý song. BTW moje SM dosud neukazovala Too Early - Too Late.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele KiraraOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Nepouzivam a ani asi nebudu. Kdyz posledni dobou hraju, je to na vydrz, radsi natrenuju staminu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
v ITG je to v edit modu, song se da pustit v rychlosti 0.1, 0.2, 0.3...az 0.9 a 1. nejedna se o speed mod, ale primo o rychlost samotne hudby. tedy kdyz si to da clovek pomalu, tak ta hudba hraje tak ppppooooommmmmaaaallluuu a clovek si to na tom muze zkouset aniz by se musel nejak silene honit a mas delsi cas na premysleni a na to uvedomit si jak ma slapnout a nebo jak se natocit.
ja sem to zkousel jednou ze zvedavosti co to je a jednou pak ve snaze naucit se davat jistou pasaz sipek v songu Romeo & Juli8 pomoci otaceni se dokola, resilo se to tady. Jinak to nepouzivam. Jsou asi skladby nebo pasaze kde by se mi to hodilo abych se je lepe naucil, ale radeji to trenuju stylem "zahraju si to 5x po sobe a ono se to nejak zlepsi" Smile
a assist tick sem nepouzival nikdy, ani v tom edit modu, me to nejak tika v hlave samo Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Nepoužíval ani nepoužívám. Párkrát jsem si pustil assist tick, když jsem potřeboval zvládnout zelený šipky v době kdy jsem je nestíhal potvrzovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
kubago napsal:
Nepoužíval ani nepoužívám. Párkrát jsem si pustil assist tick, když jsem potřeboval zvládnout zelený šipky v době kdy jsem je nestíhal potvrzovat.

nepovidej, vzdyt si mi sam rikal jak si na tom hodinu cvicil bloodrush Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
osobne se priznam, ze jsem training mod parkrat pouzila (3krat pro opravdu pokusy na songach).

poprve to bylo kdyz jsem chtela dat The Legend of Max na A. vzdycky jsem koncila tak, ze jsem dostavala Becko. a presnost proste zadna nebyla. tak jsem si to ctyrikrat odehrala s vyhodnocovanim sipek too late a too early, assis tickem, ktery zrovna fungoval a na rate 0,4. Pak jsem si to dala na ostro a dostala jsem Acko.

Pak jsem to pouzila na PSMO. na konci PSMO je jedna takova krasna cast, kterou vetsina lidi vzdava a bez baru ji obvykle ani nehraje (ne ze bych mockrat videla PSMO bez baru. - zatim jednou). tohle jsem hrala na 0,3 a zjistila jsem, ze ten konec je naprosto logickej a da se ubehnout. (na rozdil od te doby kdy jsem na ty osminky v rychlosti 290BPM jen koukala a netusila jsem ktera bije).

Po pochopeni patternu uz jsem PSMO zdolala bez baru...ale musim rict, ze me to malem odrovnalo.

posledni song kde jsem to pouzila byla utopie a to ta cast s zlutyma sipkama...proste hromada sipek...a clovek nevedel rytmus. spis presnou rychlost...no pak uz jsem utopii obvykle davala.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Training mod u ITG nepouzivam vubec, protoze ve vetsine pripadu znam stepchart skoro zpameti (nekonecne hrani na klavesnici) a jedine co nestihaji jsou moje nohy. U DDR obcas pouziju ratio down (tak na 0.Cool, treba u PSMO (ten samy duvod co sts), ale zatim jsem ji jeste porad nedal.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

ulo DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 27.09.2005
Příspěvky: 117
Bydliště: Bratislava
Citovat
training mode: nie
assist tick: malokedy (vacsinou len ak hram danu obtiaznost prvy krat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele uloOdeslat soukromou zprávuICQ
[otazka tydne 22]: Pouzivate training mode?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)