DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! SM u nas na zakladce
SM u nas na zakladce
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak prave pisu z nasi "multimedialni ucebny" na zakladni skole. Je super ze i jako vesnice tuhle tridu mame, nikdo v okolo 100km ji prej nema. No neva. fotky jak to tu vypada uz jste asi videli. Platno, dotykova tabule, PC nevalne kvality ...

Pritahl jsem si sem tentokrat Stepmanii (moji mobilni DVD verzi, co se nemusi kopirovat na HDD). Minule jsem tu zkousel jen nejaky PSXkovy DDRko se softpadem bez molitanu. No nic moc. Tentokrat jsem vzal PROckovy softpad a PSX jsem nezapojoval (stejne jsem zapomnelo power na nej doma, a tech 300m se mi jit nechce ... musel bych zase zaSecurovat skolu). Tak jsem si tak 2h zaskakal 6-8tlapky, docela to slo. Velke platno "in your face" vam krasne vyplni veskere misto pred ocima .. a vzhledem k tomu ze tu nikdo (NIKDO) neni, muzete skakat metr klidne jen metr od nej .. pokud si nazastinite vyhled z dat. projektoru.

Musel jsem v mistnosti udelat jeste par uprav jako jsou .. rolety. Pak jsem asi 10x prekopal nastaveni v PC a na zesilovaci, protoze to se NEDA poslouchat. Nechapu jak v tomhle muzou zit, vsechno silene prebasovany a nastaveni .. no ani povidat. Vypnul jsem par efektu a predvoleb, protoze jinak mi sel zvuk o neco pozdeji (asi si to cachovalo ??) no ke konci to slo .. jen to ma problemy jako: kdyz vam hraje hudba a do toho keca announcer, tak mu neni rozumet, proste to vysky nejak utne nebo se je snazi vyrovnat s basama a pak ubere basama a prida vejskam. Za par vterin to vrati zpet .. proste nic moc (na to jak je to drahy).

Jako posledni song jsem si chtel spustit neoMAXe, kteryho jsem vcera dokopirovaval. No a spadlo to. Nedokazalo to vytvorit info do DDR/cache, a any ne .. kdyz je to na DVD. Takze nic. Snad priste. Jinak SM vydava docela pekny zvuk, kdyz chcete udelat printscreen a nemate k tomu prava. Taky me docela prekvapilo ze pri vsem zabezpeceni tady jsem sem narval Dualshooterovy ovladace.

Pak jsem jeste chtel zkusit PPP, ale nejak me zradila kvalita videi. Spis misto PPP jsem mel nejakou 8bitovou gamesku. Slovo "kodeky" v tehle skole asi neznaji. Takze lampa u promitacky uz vychladla, asi zamknu a pujdu domu (caj a Bang). Taky je super, ze maji PEVNY PRIPOJENI. Jo super, na 10 (+10) pocitacu maji ... teda.... 64kb/s. Rikam si nekdy, zlaty GPRS.

Ok, az nekdo bude mit cestu do Hostomic, dejte vedet.

Foto neni, nemel jsem fotak.

EDIT: par chyb opraveno. nektere jsou nechany, protoze jsem nepochopila, co tim autor chtel rict.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

SM u nas na zakladce
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)