DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Tak nam zmenili cas pani Mullerova

Vadi vam to?
Ano
25%
 25%  [ 4 ]
Tak trochu
37%
 37%  [ 6 ]
Ne
37%
 37%  [ 6 ]
Celkem hlasů : 16

Tak nam zmenili cas pani Mullerova
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Komu to vadi, komu ne ... ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
co se tyce casu, tak byla dneska docela sranda.... rano jsem otevrela oci, koukla na hodinu a viděl 7:45. Vztekle jsem prskla, otocila se na druhy bok a spala dal. Kdyz jsem otevrela oci podruhe, bylo na hodinach 11:15, toz jsem si rekla, ze uz bych se mohla vykopat z postele... Vstala jsem... a co nevidim - na hodinach v obyvaku bylo ctvrt na jednu. Miluju spanek! sleeping
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Takahashi DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.01.2006
Příspěvky: 103
Citovat
Posun casu tam a z5 mi vuuubec nevadi pac nikdy se neridim hodinkama ^^ jdu spat kdyz telo chce , vstavam kdy se mi chce,delam co chci kdyz se mi chce ^_~ Takovej bohemskej pozitaaar
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TakahashiOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
me nevadi zmena na zimni, to je fajn, kdyz cloveku pridaji takovou hodinku k dobru, ale presun na letni...to uz se mi tak nelibi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
*forum posunuto*
uz by se vam mel ukazovat (zase) spravny cas
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Já moc posunování času nemusím. Me se to az zda, ze se clovek cini panem nad casem vic nez je zdravo.
U mě je spíš teď štěstí, že nemám na 7 (díky letnímu času už na 6) nějakou tu výuku. Mám leda jeden den na 8 (díky posunutému času už na 7), ale to si budu chvíli zvykat. Jinak mám spíš na pozdějic, takže tam to zas tak vadit nebude.
No jo, co mají říkat ti pekaři, oni vstávají ve 3 ráno, ale díky posunutému času vlastně už ve 2, což je fakt drsné.
Ještě mě napadá hodit jedno zajímavé anketidlo: Který z časů je určen přímo podle polohy nebeských těles?
1. Je to ten zimní, letní je posunutý o hodinu dopředu.
2. Je to ten letní, zimní je posunutý o hodinu dozadu.
-----------
Ještě sem něco přidám, snad si to přečtete při příležitosti dalšího pověstného přetáčení ručiček. Je to takový veskrze technický příspěvek, odtud http://diskuse.doktorka.cz/letni-cas/archiv/40/ , nakopíruji ho sem.
citace:
Jako informatik a tvůrce několika rozsáhlých informačních systémů v průmyslu s kontinuálním nepřetržitým provozem, mne udivuje, že nikdo nespočítal, jaké dodatečné náklady působí zavádění letního času při řízení kontinuálních provozů. Osobně jsem včera strávil celý den ve firmě Transgas, kde jsem se dupal (to je přesný výraz) jako každý rok s rozpadlým bilančním vyhodnocením průtoků plynu zásobníkem (buď hodina chybí nebo na podzim ještě hůře přijdou měření se stejným časem a pak jsou zkreslené bilance. Ještě mne čeká OKD a systém řízení úpravy (kde se rozpadne průběh nakládky, sledování inkrementálních hodnot v průběhu směny atd). Tohle stojí neskutečné náklady (buď v opravě vzniklých problémů nebo ještě hůře v programování nějakých přechodů které samozřejmě nikdo nezplatí). Kde jsou nějaké ekonomické úspory, co to blábobí?? Nejraději bych tyto náklady vyfakturoval vládě, jsou to práce, které nevyvolaly technologické okolnosti ani potřeby zákazníka.
Možná by bylo správnější říct vyfakturoval EU než vládě, ta se EU v tomto podřizuje. Jinak je to kvalitní technické vysvětlení, proč ne přetáčení ručiček.
Dále je tu taková úvaha http://diskuse.doktorka.cz/letni-cas/ , kterou bych nazval Letní čas aneb Poručili jsme hodinám.
Pak je tu jedna


Naposledy upravil Enigma dne ne, 11.červen 2006, 22:58, celkově upraveno 2 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jednoznacne ano vadi mi to: malem jsm zmeskal seminar.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
To rani stavani me zabije Confused Normos stavam na praxi ve ctvrt na sest a ted? No hruza fish
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Falco DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.10.2005
Příspěvky: 91
Bydliště: Teplice
Citovat
Mno tak nejkritictejsi je vzdycky "bod zlomu" jinak se to da.... ale dneska jsem mel peklo vstavani Shocked
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele FalcoOdeslat soukromou zprávuICQ
1001101 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.04.2005
Příspěvky: 227
Bydliště: Havířov
Citovat
Ja mam hodne chaoticke vstavani, takze me ta hodka nezabije ^_^ Kdyz clovek jeden den vstava ve 12:00 a druhy v 8:00, tak si toho vlastne ani nevsimne ^_^;;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele 1001101Odeslat soukromou zprávuICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
To je taky fakt yes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Tak nam zmenili cas pani Mullerova
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)