DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Taneční
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Další
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Je nas tam vazne akorat. Zhruba tak 20 az 25 paru a vetsinou i min. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak jo lidicky, jako vzdycky zitra v 17 45.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
V neděli jsem se poprvé zůčastnil toho karnevalu jménem „prodloužená“ (a to karnevalu vskutku speciálního – veškeré pánské osazenstvo muselo přijít převlečené za tučňáky). Moji spolužáci, se kterými jsem se do celé taneční zábavy vložil, až na jednoho zavětřili nebezpečí, otočili o 180° a ráčili tento test našich, vpravdě nedostatečných, schopností, obejít co možná největším obloukem, aby se zachovali v bezpečí před újmou – ať už psychickou či fyzickou. Leč já jsem nevycouval, hrdě vypjal hruď, a vrhl se přímo do centra opulentních radovánek, naškrobených gentlemanů a ladies, do světa vyšší společnosti a 2dcl minerálky za 30 korun českých (ano, uhodli jste, destinací byl velký sál Lucerny). V první chvíli mě málem na kolena srazila dusná atmosféra generovaná jak nesčetným množstvým tatínků, maminek, strýčků, tetiček, dědečků a babiček (i pradědeček by se našel) nebohých tanečníků, stanuvších se brzy hlavním objektem zájmu mnohých blýskajících, cvakajících a jiné šílené zvuky vydávajících fotografických instrumentů; tak i přítomností obrovského množství lidí a) naprosto neznámých, b) zvících profesionálních tanečníků. Pocit salámu vhozeného do klubka koček, narušil až příchod jedné familiérní tváře – člověka, kterého jsem vídával na svých kursech. Je neuvěřitelné, jak rád někdy člověk vidí známou osobu, jak rád se socializuje, i když s dotyčným do té doby neprohodil ani jedno slovo. Chudák vypadal stejně ztraceně jako já, a tak jsem se rozhodl následovat obecné poučky „Nikdo se na velkých akcích plných neznámých lidí necítí dobře, dokud se do všeobecného dění nezapojí. Nejlepší je tedy začít hledat mezi lidmi zatím nezapadlými, neb v jednotĚ je síla.“ (lehce editováno) a zahájil jsem socializaci. Jen, co jsme se trochu zapovídali, začali do sálu houfem proudit další nováčci – a především novačky. A pak následovala klasická znělka začátku a zahájili jsme blues. Po tomto klidném tanci na začátek přišel valčík, při kterém jsem pochopil, že ač je zdejší sál desetkrát větší, než domovský, ve kterém se odehrávaly pravidelné kurzy , při desetinásobném počtu lidí se tento rozdíl naprosto ztratí. Ale nebudu křivdit – vzájemné bouračky byly přeci jenom trochu méně časté. Na sebevědomí určitě nepřidali pokročilí, kteří si to po sále drandili zepředu dozadu v nekonečné piruetě, ve které bylo kvůli přímo profesionálnímu motion bluru dosti těžké rozeznat, kdo je tanečník a kdo tanečnice, zatímco my (rozuměj: we lamz0r) jsme se tak nějak plácali na našem 2x2m písečku. Zajímavé bylo předtančení, které obstarali odborníci na slovo vzatí, a kteří nastupovali na motivy písně, dávajícíc vzpomenout na The Beer Song od Wierd Al Yankovice. Dalším osvěžením byla jakási housenkoidní skopičina, při které se všichni chytli za pas osoby před sebou, vykopávali nohy do stran jak diví, poskakovali vpřed a vzad jako zajíci na spartakiádě, a vůbec se motali jako nudle v bandě. Pokud doteď někomu nebylo vedro, tak z něj po této veselici lilo jako z konve (z mého těla se vyždímal podobný objem potu jako při tŕeninku kendo). Kdo očekával, že nám pak kapela dá odpočinout a zahraje něco pěkně pomalého, ten se právě kruciálně zmýlil. Samozřejmě, že jsme pokračovali foxtrotem, který do už tak utěšeně se plnícího bazénu, v který se taneční sál proměnil, přidal dalších pár hektolitrů tělních tekutin (a proč by ne? Vodní pólo je koneckonců také zábava). Po dalších dvou až třech písních ale nadešel čas sbalit si svých pět švestek, a promočeni na kost, vyrazit do vlahého (na můj vkus až moc) podzimního večera. Spolužáka jsem za celý večer viděl jen jednou, a to asi na vteřinu, než zase zmizel do všeobecného šíleného kolotoče barev a zvuků.
Druhý den ráno jsem si trochu potykal s panem Spánkovým Deficitem, anžto mě poněkud předčasně ze sna vytrhl budík, a úpění, ne nepodobné zvuku, vyluzovanému čertovskou kapelou z Aprílové školy Jiřího Žáčka (jejímž hlavním nástrojem byla neko (kočka domácí, Felis silvestris) tahaná trubadúry za oháňku), který vydávaly mé zmožené svaly. A tak jsem dostal další lekci z lidské regenerace, neboť do hodiny bolest naprosto zmizela.

Za jednoznačně nejzábavnější událost považuji tanec s rodiči partnera/partnerky (to je taaaaaakovaaaa smuuula, ze jsem tam ani ja, ani partnerka rodice nemeli), který opravdu dokázal uvolnit atmosféru, a k tomu poodkryl roušku tajemství, co že vlastně ti velcí a mocní dovedou.

A mimochodem… za zábavnou akci si dovolím označit prodlouženou celou.

(nečteno – hrubky objeviti se mohou)

EDIT1: z nepochopitelne vety utvorena veta tak trochu pochopitelna
EDIT2: EDIT1
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Moc pekny Stribro, chvalim:)


Jinak co se delo u nas. Vcera jsme se "naucili" Waltz s Chachou a lidi tam bylo trochu vic nez obvykle:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
jinak ten tanec housenkoidniho typu se jmenuje letkis
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
jen takovy tip - tedka v sobotu od osmi davaji v televizi StarDance - tak se muzete koukat co vsechno budeme umet Laughing bananadance
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Rodice to prave s plnym nasazenim pozoruji... A kdyz jsem tak nakoukl do obyvaku, kde je televize, povedlo se mi v te silene chaoticke zmeti pohybu poznat kroky cha-cha...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
natacim natacim XD jako v tom prvnim jsem teda cha-chu vubec nepoznal XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Mimochodem ta Eva Bartunkova v porote je mama myho spoluzaka. Je to takovej silenej drak, ale kdyz dvakrat vyhrala WC v latine tak asi vi proc:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
No tak pridam me zhodnoceni tohoto poradu...je videt, ze vetsina profesionalnich tanecniku se snazi, aby jejich tanecni partneri nemuseli delat moc na soutezi skutecne povolenych kroku. Jsou tam i vyjimky jako treba Roman Vojtek. Ta "odborna porota" me dost zklamala, teda nejak nechapu, jak se tam mohli dostat Vlastimil Harapes a Michael Kocáb...jejich neprofesionalni hodnoceni je fakt hrozny, druzi dva porotci jsou samozrejme neco jineho...opravdu tomu rozumi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Yzergin napsal:
Ta "odborna porota" me dost zklamala, teda nejak nechapu, jak se tam mohli dostat Vlastimil Harapes a Michael Kocáb...jejich neprofesionalni hodnoceni je fakt hrozny, druzi dva porotci jsou samozrejme neco jineho...opravdu tomu rozumi.


Ja bych jeste pochopila, proc je tam Harapes (i kdyz netvrdim, ze jeho hodnoceni za neco stoji), ale Kocab O.o To jsem vazne nepobrala
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Seqoy napsal:
Yzergin napsal:
Ta "odborna porota" me dost zklamala, teda nejak nechapu, jak se tam mohli dostat Vlastimil Harapes a Michael Kocáb...jejich neprofesionalni hodnoceni je fakt hrozny, druzi dva porotci jsou samozrejme neco jineho...opravdu tomu rozumi.


Ja bych jeste pochopila, proc je tam Harapes (i kdyz netvrdim, ze jeho hodnoceni za neco stoji), ale Kocab O.o To jsem vazne nepobrala


hm ja nechpu ani proc je tam Harapes, tohle neni balet...
no i kdyz chapu...penize hybou svetem Sad
hrozne jsem se na ten porad tesil a hned prvni dil me zklamal...
nastesti jsem si dneska zvedl naladu, kdyz jsem se byl podivat na soutez, co se konala v Pardubicich
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Yzergin napsal:
Seqoy napsal:
Yzergin napsal:
Ta "odborna porota" me dost zklamala, teda nejak nechapu, jak se tam mohli dostat Vlastimil Harapes a Michael Kocáb...jejich neprofesionalni hodnoceni je fakt hrozny, druzi dva porotci jsou samozrejme neco jineho...opravdu tomu rozumi.


Ja bych jeste pochopila, proc je tam Harapes (i kdyz netvrdim, ze jeho hodnoceni za neco stoji), ale Kocab O.o To jsem vazne nepobrala


hm ja nechpu ani proc je tam Harapes, tohle neni balet...
no i kdyz chapu...penize hybou svetem Sad
hrozne jsem se na ten porad tesil a hned prvni dil me zklamal...
nastesti jsem si dneska zvedl naladu, kdyz jsem se byl podivat na soutez, co se konala v Pardubicich


Byl tam Lukas Bartunek ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Cloud napsal:
Yzergin napsal:
Seqoy napsal:
Yzergin napsal:
Ta "odborna porota" me dost zklamala, teda nejak nechapu, jak se tam mohli dostat Vlastimil Harapes a Michael Kocáb...jejich neprofesionalni hodnoceni je fakt hrozny, druzi dva porotci jsou samozrejme neco jineho...opravdu tomu rozumi.


Ja bych jeste pochopila, proc je tam Harapes (i kdyz netvrdim, ze jeho hodnoceni za neco stoji), ale Kocab O.o To jsem vazne nepobrala


hm ja nechpu ani proc je tam Harapes, tohle neni balet...
no i kdyz chapu...penize hybou svetem Sad
hrozne jsem se na ten porad tesil a hned prvni dil me zklamal...
nastesti jsem si dneska zvedl naladu, kdyz jsem se byl podivat na soutez, co se konala v Pardubicich


Byl tam Lukas Bartunek ?


No neni na seznamu prihlasenych, takze nejspis ne Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jinak zejtra bysme meli stihnout Polku a Valcik a budeme pripraveny a prodlouzenou Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Taneční
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 10 z 14  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)