DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! to Czech DDR (those concerned) by S'Tsung
to Czech DDR (those concerned) by S'Tsung
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdravim. Tak vcera mi Nathalie, prekazila plany. Chtela jsem se podivat asi na stostranek biologie. Vytahla me do rixensartu a posadila do vlaku. Tam se nejak vynoril Dungeon Master, na nadrazi jsme potkali muj FR/ENG slovnik a pak jsme sli cekali na naseho trpaslika^_~.
Dostala jsem Princeznu mori Zuru (manga, pro neznalce) a pak mi bylo predano ve stejne tasce (kde kupujeme mangu) neco divneho skleneneho. No musim rict, ze jsem se nad sipkami sakury docela dost zarazila, protoze to jsem fakt necekala. Tak jsem to prohledla, precetla si podpisy, koukla na alice, stepchart, znak sakury, banner, zacatek zdrojaku dwi (i mirror) a dokonce all rights reserved. Jen tech sest prvnich sipek by me zajimalo co tam dela...???
Takze timto dekuji vsem, kteri podepsali a posilali.
No po snezeni pity, vypiti caje (jsou to barbari) jsme jeli domu a hrali jsem MtG (magic the gathering pro nezasvecene).
a vecer to vypadalo priblizne takhle:



Mamka nam donesla sushi a postavila ho (nic netusijic) mezi nas (battle zone pro moje slivery a clericy). Nemohly jsme sushi snist tak jsme ho tam nechaly. Nathalie se pak hrozne rozesmala a rekla ze ta ryba ji tam vadi (ze se nemuze soustredit). Tak jsem 'rybu' obklopila 4 islandama a rekla jsem ze je ted ve vode. No a pak uz to slo dal...a sushi bylo obklopeno dalsima ostruvkama...^_~

Pulda&Xsoft: Vam dvou dekuji jeste jednou^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
Hm me nak neslo do hlavy to suši obklopený islandama Cool

to hrajes naky funny ne? silvry sem nevidel ani nepamtuju... natoz cerno bily cleriky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
hm..nejaky divny? Ani bych nerekla. Neni to standard ale je to docela sranda a taky to funguje^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ertai: proc ne? Na Vintage, prip. na Extended klidne... neni to nejcastejsi deck, ale hraje se to.
Jinak ty hrajes MtG nejak aktivne? Mas nejaky deck? Pochlub se ^_^

(btw docela offtopic... mozna by stalo za to zalozit nove tema a movnout to tam)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
to Czech DDR (those concerned) by S'Tsung
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)