DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Videa/animace - ma nekdo zajem?

Mate o videa do SM zajem?
ano
100%
 100%  [ 7 ]
ne
0%
 0%  [ 0 ]
Celkem hlasů : 7

Videa/animace - ma nekdo zajem?
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Mel by nekdo zajem o videoklipy k nekterym skladbam? Abych vedela jestli se s tim mam delat.
Videa jako treba wa/dal ah dal ah/bakkwo/paradox/suteki da ne/real emotion/you/sakura saku (a co jeste najdu)?

vzhledem k tomu, ze nikdo nestacil rici ano nebo ne a ted jsem se trochu nudila (zacala jsem si hrat s freestylingem) tak jsem prekonvertovala par videi. zatim mam:
Lee Jung Hyun- Wa
W-inds - Paradox
Rikki - Suteki Da Ne
Happatai - Yatta!
Koda Kumi - Real Emotion
Megumi Hayashibara - Sakura Saku (vzhledem k tomu ze mp3 je jaksi cutla a spojena....tak se video po prvni sloce rozjede...ale mozna to predelam kdyby to nekdo vazne chtel)

NEW:
Rednex - Cotton Eye Joe
Mitsuda - Scars of Time
Toybox - The Sailor Song
You - Ayumi Hamasaki
Boys and Girls - Ayumi Hamasaki
Fly High - Ayumi Hamasaki

Az me pomine lenost
M - Ayumi Hamasaki
Night of Fire - Dreams
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
'Koupila' jsem si domenu a k tomu sehnala pul giga hostingu takze videa jsou uploadnute...(skoro...) neco je zpristupnene z moji stranky na http://czech-ddr.info a zbytek bude az se rozhodnu na to udelat odkazy. Muzete stahovat bandwidth je 2GB/mesic takze by to mohlo stacit^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Videa/animace - ma nekdo zajem?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)