DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Final Fantasy Advent Children
Jdi na stránku 1, 2  Další
Final Fantasy Advent Children
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak uz je to venku, kdopak to videl a jak se mu to libilo?

Xsoft edit: ** spoiler **
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
..prave pred chvili dokoukal a jsem hluboce zklaman.. cekal jsem velky (nebo aspon nejaky) pribeh a misto toho jsem byl ubit mnozstvim (nutno podotknout, ze uzasnych) akcnich scen x_x Cele mi to prijde absolutne nevyvazene.. boj tvori tak nejmin 60% deje a ve chvilich, kdy se uz zacne konecne neco odvijet, prichazi bitka.. a ten "absolut happyend" suxx..

ale kazdy at si udela nazor sam.. jsem zvedav na dalsi reakce.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
me to taky dost zklamalo. to ze se ukazali vsichni z FFVII se mi sice libilo, ale kdyby aspon neco udelalo.
Pravda Red s Sithem meli nejlepsi hlasku ve filmu (I can't match this!).
Cekala jsem nejaky inteligentni pribeh. Nektere sceny se mi zdaly az moc prehnane. Souboj se summonem treba. to jsem mela co delat. Zacalo to tak pekne..-_-

jsou tam ale obcas dobre hlasky..no ale o tom tenhle film (teda OAV) neni. Skoda. Sceny pekne. ale je to z akce do akce...kdyz uz hral necron a pak one winged angel vsechno je jasne...no sorry...ale to spise jako delani filmu k hudbe...zacne to v poklidu u themu postav pak battle themu, boss theme etc.

Kadaj se mi ale libi...

Yuffie..."kdo mi ukradl moou materii?"
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak to to vyhazuju z torrenti fronty sve, pockam si, pokud je to takove jak rikate tak se neni kam hnat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ve ctvrtek budu na koleji, tak to pak sosnu taky at si udelam vlastni nazor.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Chtělo by to rozhodně míň akce... na 4 souboje padlo imho víc jak 60 Azzarových procent Very Happy

Jinak si každopádně s radostí počkám na OST... přeci jen midi z OST FF7 a tohleto se nedá srovnat...

Jo a taky bych možná měl pár výhrad k titulkům, ale za to film nemůže..

EDIT: Ale podívla bych se na to i přes veškerou kritiku.... ty kozy...

EDIT2: Jo a jeste OST, na ten se fakt hodne tesim...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
..tak to jsem rad, ze muj prispevek nepusobil jako hereze ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
OT: Z OSTu mam osm skladeb. Jestli jich tam je vic nevim. Muzu kdyztak poslat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak jsem to videl a nemam slov .... bohuzel z absolutne opacnych pohnutek nez bych chtel ...
O CEM TO SAKRA BYLO? jooo vlastne banda hodnejch a banda zlejch, vsichni desne kchuuul a celou dobu trousili pseoudodrsne hlasky a rezali se mezi sebou. No nic, mam z toho rozpacite pocity.
Vzhledem k tomu ze final fantasy jsem neparil, maximalne chvilku osmicku tak jsem totalne out of topic ... aneb je to FFF (film for fans).
Na druhou stranu pekne efekty, ale tim uz ted nikoho (teda aspon me ne) neuchvati chlapci ...
joo a jeste k tomu jak vypadaly vsecky ty "deti" ^___^ no rezal jsem se jeste dlouho po nekterych zaberech, myslim ze se tomu rika superdeformed ^________^
a happyend, ten by nam nemel chybet, jen se nevzali, ale co neni muze byt ~_^

tak a ted me muzete zabit roztrhat, priznavam verejne ze se mi to moc nelibilo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ja te urcite nezabiju protoze mam plus minus stejny nazor. Me se Marlene zdala roztomila. resp. pripominala mi hrozne aeris. (spise neco mezi aeris a tifou).

Jinak pribeh no...da se to rict takto...
banda vojaku, co se chce spojit s Matkou (sephiroth), rufus, reno, nekdo (komicke figurky). snazici se pomoci svetu a znovu obnovit Shinru a Cloud stale v depresi (noo..ne zrovna v tomhle), ze nedokaze nikoho zachranit. ..no kecam nesmysly...asi je fakt dobre mit FFVII odehranou. Videla jsem to se sestrou a ta mela taky co delat (nezna FF). Ale zase to potrebne, co potrebujes vedet k pochopeni pribehu je jasne v FFAC receno...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jasne, asi by mi reklo vic, vedet treba kdo/co je Jenova a tak, to by me treba zajimalo ale ve filmu o ni/tom nepadlo vic nez to ze byla zavrena ve flasce a ze se k ni vztahovali jako k "matce" kdybych mel ve filmu hledat svetle stranky tak rozhodne ti dva bodyguardi ~_^ docela me i rozesmali misty
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
SPOILER WARNING :

Jenova je jedna z pradavnych obyvatel teto planety... nicmene zla a spatna a tak vubec, proto byla ostatnimi pradavnymi uveznena....

No casem ji samozrejme zvedavi mali lide nalezli a jeji bunky pouzivali k dosti nepeknym vecem... a tak se zrodil Sephiroth Very Happy

Cela FF7 v podstate byla o honbe za Sephirothem aby ho nakonec Cloud zabil a zachranil tak cely svet pred dopadem obrovskeho meteoritu..

No uz je to celkem dlouho co jsem to hral, ted jsem torozehral znova... kdyztak me opravte Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
A kdo mi to providne abych mohl parit taky a dostal se do obrazu? ~_^ PM ONLY Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
azarro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 203
Bydliště: Praha, CZ
Citovat
co take vychazi z FFVII a mnohem vice se ji drzi a diky absenci CG se na to da i koukat je Final Fantasy VII: Last Order ^___^

ke stazeni zde: http://www.megaupload.com/?d=33G4XAQT
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele azarroOdeslat soukromou zprávuICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Jinymy slovy je to animovane, kratke, a pro lidi neznajici FF7 absolutne bez ceny...

Lidi co dohrali FF do necelych 3/4 to taky nema moc cenu, protoze je tam spoileru jak sr**** (vlastne cely je to jeden velkej spoiler a odhali to takovou hlavni psycholinku cele hry (nevim jak jinak to nazvat..))

Ale libil se mi tam Reno - mluvil uplne stejne jako v AC Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Final Fantasy Advent Children
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)