DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Vítejte na foru - predstavte se prosim .. (ZACNETE ZDE)
Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Vítejte na foru - predstavte se prosim .. (ZACNETE ZDE)
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.:Vitame vas na DDR foru:.

Gratuluji - nasli jste topic, ve kterem se muzete predstavit. Jsme radi ze jste si vybrali z cele rady prave toto forum a ne zadne jine o DDR v Ceske republice. Muzete zacit kratkym predstavenim. Treba kdo jste, jakou mate prezdivku, odkud jste se k nam dostal a podobne. Pokud hledate neco konkretniho, muzeme vam pomoci vas nasmerovat nez se na foru zorientujete.

PS: Jeste jednou - vitejte na foru.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Chani DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.05.2007
Příspěvky: 10
Bydliště: Ova
Citovat
Sim sim, ja se hlasim ^^ tady přišerka z Ovy..Chani Felix Atreides mwhahaha..ja vim, jsem cwok
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ChaniOdeslat soukromou zprávu
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
njn,atreidi maj šílenství v rodině
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
karpa DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 02.07.2007
Příspěvky: 2
Bydliště: Řídký, Litomyšl, Pardubický kraj
Citovat
Ahojda Smile Koukám, že to tady moc nežije Sad Já jsem tady uplně nový, tak snad snad nebudu příliš otravný Smile A baví mě tancování, lezení, grafika (třeba 3d - cinema 4d), počítače,.... skoro všechno, u čeho se daj potkat fajn lidi, to je základ Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele karpaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyAOL Instant MessengerYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vitej na foru!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pozdrav
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
Zdravím, hopsací nováček se hlásí do služby! Doufám, že se tu rychle zorientuju a najdu všechna témata potřebná pro sehnání nějakého pěkného padu a hudby v co nejpodobnějším provedením, jaké bylo na FF a FFS (protože jsem se jinde s DDR ještě nesetkala a přirostlo mi to tam k srdci). Možná ale budu potřebovat pomoct, už teď se u mě projevují abstinenční příznaky spojené s postupným znecitlivováním nenamáhaných lýtek Smile Musím si natrénovat toho Anubise na osmém levelu... Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
jestli jsi z prahy 5 tak neni pripadne problem si jit k nam do bytu zahrat.^_^.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
Hehe, to by bylo fajn. Ale musel bys počítat s tím, že jak jednou začnu skákat, tak jednoduše se mě nezbavíš Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Arlondia napsal:
Hehe, to by bylo fajn. Ale musel bys počítat s tím, že jak jednou začnu skákat, tak jednoduše se mě nezbavíš Twisted Evil


taky zdravim novacky.
jen takova drobnost, aby treba nevzniklo nejake nedorozumeni, STSung je zenskeho pohlavi Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
Už jsem to stihla zjistit a dodatečně se omlouvám Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
hmm predpokladam, ze jsi ta slecna, kterou jsem videl na DDR (ITG) kdykoliv jsem kolem prochazel Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Arlondia DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 28.10.2007
Příspěvky: 16
Bydliště: Praha 5
Citovat
Zcela stoprocentně Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ArlondiaOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránky
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Atelwen Xolanus DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.11.2007
Příspěvky: 13
Bydliště: Praha 9
Citovat
Mno, nejak se zacit musi, takze se hlasim sem x3... Takze zdravim xD Nekteri odsud me sice nejspise jiz znaji, jini asi ne, ale o nic neprichazeji xD... Jinak teda tydle prvni posty nemam zrovna v lasce a jsem zvykla spise odpovidat na otazky, takze popripade se ptejte ^^"...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Atelwen XolanusOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Uz te vitam asi na tretim foru, takze hoj a tanci zdar. Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ahoj atelwen, taky te tu rada vidim^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Vítejte na foru - predstavte se prosim .. (ZACNETE ZDE)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)