DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 1.-2.10.2005 - Olympiada dusevnich sportu
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Dobre, malicko doplnim. Takze nedele.

Vyrazila sem v 7:45 z domu s novym soft padem v ruce a fotakem s umyslem dorazit na 9:00 k Tyrsovu domu. Nepovedlo se, prisla sem o 11 minut pozdeji. Filip-san uz na me cekal a vydali jsme se rovnou nahoru do mistnosti Osadniku, kde mel byt Pogo s klicem od dveri, kde jsme meli schovane veci. No takhle, on klic uplne potreba nebyl protoze bylo otevreno, ale byly tam schovane veci vsech poradajicich a nechtelo se mi tam bez radneho doprovodu chodit a cokoli odnaset. Byl tam, ale mel plne ruce prace s pripravou finale Osadniku, tak jsme chvili cekali a pomahali stavet. Prisla Sheila a Seqoy.

Kdyz jsme odnosili veci a znovu pripravili DDR stanoviste, zacala rozcvicka. To jsem se pridala i ja, na nejake standardy netezke k nezpoceni. Zkontrolovala jsem sipky a prohlasila DDR stanoviste za funkcni. No, pak jsem si vytahla japonstinu a Filip-san azbuku a ostatni tapali. Kdyz dorazil i Hex (asi po 9tem telefonickem urgovani Sheilou) Werk a objevil se i Trin ale pak nekam zmizel (uz nevim v jakem poradi kdo dorazil, opravte me). Dokonce jsem se premohla a dala sem si jednu Sakuru na Harda, ale to bylo to posledni co sem si ten den dala. Ze si nedam pokoj. Mno, dokonce jsme se i trosku protahovali a rozcvicovali. Pak jsem vyrazila se Sheilou s fotakem na pruzkum. Svetlo nebylo vubec idealni, ani tma na blesk a ni svetlo bez blesku. Spatne fotky spatne, ale aspon predstavu mate. Musim rict, ze DDR triku ani nikdo neprostestoval a vsichni se nechali fotit :wink: Trina jsme nasli na turnaji piskvorek, ale zatim nebylo na co koukat protoze prave zacali, tak jsme sli dal (dolu). Hledali jsme nejakou hru co si zahrajeme a oci mi zustaly na Petersburgu (nebo jak se to pise) o kterem vsichni tak strasne basni. Magda z Albi nemela ocividne co delat (fotka na pohovce) no tak jsme ji zajali a zkusila nas to naucit. Mno, tak moc uzasna mi ta hra neprijde, ale spatna neni. Je to zas neco jineho.

Kdyz jsme dohrali, vratila jsme se na chvili nahoru a ja volala Jinovi. Tomu mel patrit ten soft pad co jsem donesla. Jeste se musel zaridit odvoz veci smerem pryc a pak jsem uz odchazela na Andel pro Jina a ostatni a unesla je k nam do Tyrsova domu aby se podivali. Zas tak moc nespechali, ale byla by skoda nechat je hned odjet. Zvlast kdyz je to do Sokolova docela daleko. Privedla sem je, predstavila, Hex a Sheila jim neco predvedli a pak se rozloucili. No kdyz odesli, balili jsme i my. Odnesli vsechno do auta a rozjeli se domu. To asi tak vsechno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Sheila : ja vas neopustil tak brzo ;D Akorat uz jsem byl z toho tapani tak zmozenej a mokrej ze jsem se radsi sel prevliknout a zbytek akce jsem uz jenom pasivne koukal / obcas neco nenarocnyho tapnul (treba 1234...007 jednotlapku na AAA na druhym padu Very Happy).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Jdu tam jeste ve stredu vecer, predat dva soft pady. Kdo by se stavil ? Ne na DDR ale na nejakou hru.

Uvazuju o vikendu. Kdo by prisel ? Pokud bude zajem zkusim zajistit vsechno potrebne jako pc, pady, auto a tak ... ale pokud ne, lide z deskovek zas tolik netapou. Piste, tak ve ctvrtek, patek rano abych to vedela. Dik
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
molik: Mno my chtěli ještě ve středu na hry, ale nevík jak to bude u mě s tím večerem Razz Ale ve středu tam určitě budu =) Dále se možná stavím v pátek a o víkendu přijede kamarádka z Uherskýho Brodu, tak se možná stavíme, ale to nevím jistě =)

WerK: Omlouvám se za nepřesnosti :oops:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
O víkendu bych se stavit mohla...a ve středu tam asi zajdu odpoledne na chvíli před japonštinou, ale večer už bohužel čas nemám...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Jdete nekdo dnes nebo mam zustat v praci a na deskovky jit az patek a o vikendu ???
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Fajný, tak dneska to zas tak určitý není... =) nejdu, ale mooooožná v pátek... jenom mooooožná, nic neslibuju Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
molik napsal:
Jdete nekdo dnes nebo mam zustat v praci a na deskovky jit az patek a o vikendu ???

V patek a o vikendu urcite budu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Dooobre, tak tedy patek a vikend.... Co DDR o vikendu ? Nejhorsi je asi ziskat pocitac ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak dnes tam dorazim na sestou hodinu, o vikendu budu cely doufam.

Zadne DDR se zrejme nekona protoze neni pocitac. LCD je, soft pad je, ale pc a druhy pad ne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Tak se o víkendu taky příjdu podívat:o)

Molíku, dáme si teda někde sraz?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
hmm newim, ja rano musim do prace jeste pred deskovkama, takze az asi na andelu ... rekneme v 10 u tramvajove zastavky smer Tyrsuv dum ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak ja beru notebook a soft pad ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
molik napsal:
hmm newim, ja rano musim do prace jeste pred deskovkama, takze az asi na andelu ... rekneme v 10 u tramvajove zastavky smer Tyrsuv dum ?


Tak děsně brzo?Smile))

Tak jako sice pěkný, ale já nevim jaká je zastávka směr Tyršův dům^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Moc se vsem omlouvam, ale tenhle vikend bohuzel nemuzu dorazit protoze mam silenou chripku -_-
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1.-2.10.2005 - Olympiada dusevnich sportu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)