DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 1.-2.10.2005 - Olympiada dusevnich sportu
Jdi na stránku 1, 2, 3  Další
1.-2.10.2005 - Olympiada dusevnich sportu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zdravim, tak na ODS (eh.. to zni blbe), na Olympiade dusevnich sportu alias Festivalu deskovych her relk poradatel (nebo nekdo z vrcholu) ze DDR nezna, takze se pohotove jako vzdy jednalo a tadaaa DDR je tam.

Molik volala ze mate prijet, pokud mozno v trickach.

Koordinaty:
Andel - Ujezd
zastavka: Hellichova
Tyrsuv dum
(tohle jsem plus minus opsal z tel. rozhovoru, byl tam pekny ramus).

Vstupne neni, bufet inside. A zaslechl jsem neco o toustech Wink

Takze pokud nic nedelate, a jako ze nic nedelate, tak prijedte. Je tam zatim Molik, Shiela, Filip-san s pady. Zitra pry i Cloud a dalsi. Ja asi budu v Plzni. Treti cesta do Prahy kvuli DDR za tyden by se nemusela libit rodisum ... rikaji neco o studiu nebo co..


Naposledy upravil xsoft dne so, 1.říjen 2005, 23:28, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
No ja bych prijeeel Smile Jste tam pres noc ? Bohuzel tricko nemam Sad muselo se nekde ztratit takze cekam na 2. varku Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
POkud mi do toho nic neprijde, tak se taky stavim
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jinak ODS je celý týden, jak dlouho tam hodlá DDR být?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
.. no jak pisu. 2 dny. (nekteri z nas musi pracovat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Zatím je naplánu jen tenhle víkend, ale příští víkend by třeba taky nevadil Razz

Jinak to bylo samozřejmě úplně výýýýborný, všichni přijďte Laughing
Zatím jsem tam tedy byla já, Molik, Hex, Werk, Filip-san, Seqoy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
..chtelo by to fotky.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Sheila napsal:
Zatím je naplánu jen tenhle víkend, ale příští víkend by třeba taky nevadil Razz

Jinak to bylo samozřejmě úplně výýýýborný, všichni přijďte Laughing
Zatím jsem tam tedy byla já, Molik, Hex, Werk, Filip-san, Seqoy


Ze bych se taky stavil? Od kolika zhruba tam budete?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Sniper napsal:
Sheila napsal:
Zatím je naplánu jen tenhle víkend, ale příští víkend by třeba taky nevadil Razz

Jinak to bylo samozřejmě úplně výýýýborný, všichni přijďte Laughing
Zatím jsem tam tedy byla já, Molik, Hex, Werk, Filip-san, Seqoy


Ze bych se taky stavil? Od kolika zhruba tam budete?
Pry od 9 ... ale tak ve 12 to bude asi nejlepsi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Jinak ta zastavka tram se jmenuje : Hellichova ... celkem jsem si vyzkousel kombinaci nez mi to idos nasel Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tady je par fotek za nedeli, report po me dnes nechtejte prosim.

http://www.molik.go.cz/Foto/FestivalDeskovek/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sobota
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Sobota 1. 10. 2005

Tak to jsme si daly se Sheilou sraz v 9:00 dole v metru na Andelu. Nasli tramvaje, ktere tam jezdi (12, 20 zastavka Helichova, 6 zastavka Ujezd) a po chvilce i Tyrsuv dum. (z Helichovy zastavky kousek smerem zpet k andelu po leve strane, z Ujezda smerem dal po prave) Vchod je zretelne oznaceny Festival deskovych her, deskohrani 2005, takze to nemuzete prejit. Vstup je zdarma.

Hned po otevreni vstupnich dveri jsem si vsimla prvniho zluteho tricka ... a hadejte kdo byl Smile Nase mile Albi tam pry bude udajne cele a tohle byl Pogo. Jeste jsem tam potkala jinou znamou osobu ve zlutem, Magdu, ale tu asi neznate vy. Zaregistrovaly jsme se se Sheilou na turnaj osadniku z Catanu, kteri zacinali cca za 10 minut a vybehli nahoru, takze jsme si toho moc neprohlidly. No, pak jsme to napravily Twisted Evil (Ja osobne jsem nakonec vybehla ty troje schody a obhlidla celou budovu asi 37x. Je to trochu bludiste) Cekalo se na par opozdilcu a zacinala jsem tam potkavat stare zname z letniho FF. Sheila tam bohuzel nebyla, tak jsem se ji snazila vsechny predstavit. Uff. Vytahly jsme japonstinu a snidani (susenku a piti) a prisel Trin Smile Zapsal se na osadniky a mohli jsme zacit. No nebudu lhat, v prvnim kole jsem zustala posledni a v druhem treti ze ctyr. Ti lidi tam vazne umeli Smile Pul hodiny pred zacatkem chodili a probirali statistiky hodu kostkou, strategie nabrani surovin a koukali na male deti skrz prsty. Byl tam i ten belovlasy neprijemny matfyzak, ale ten (kupodivu, bohudik) vypadl uz v prvnim dni. Nakonec nas reprezentoval pouze Trin a skoncil 16ty tusim (Trine oprav me pokud je to spatne prosim). Mnoooo

... pak se me Pogo zeptal kde jsme nechali DDR. Vic nemusel rikat, sla sem shanet po telefonu pady, pocitac a odvoz. Nakonec mel prvni dve veci Filip-san, odvoz zajistil nakonec Maska, protoze Albi auto nevyslo. Nekdy kolem druhe hodiny odpoledne jsme tedy meli na ceste DDR veci, Xsoft psal sem na forum a shaneli se lidi. Cloudovi se nechtelo, Hex jel z Brna. Werk byl na ceste a dorazila Seqoy. Ted stacilo doresit jednu malickost a to misto. Ale jak se ukazalo, bylo to ta nejhorsi prekazka cele akce. DDR je totiz hlasite a vsude po budove se konaly turnaje, u kterych nechteli byt lidi ruseni. (nekteri by byli hodne zli, jak nam bylo receno, tak jsme to ani nezkouseli. Hlavne scrablisti, podivni lide. Mimochodem jejich turnaj se hral od 9:00 rano do druheho dne 9:00 rano. heeeee fuj) Mno prvni co nam padlo pod ruku byl maly ctvercovy placek uprostred Tyrsova domu. Jenze bylo to venku a to nebylo idealni pocasi. Trosku zima a mohlo zacit prset. Navic o nevhodnosti tohoto mista rozhodla absence jakekoliv zasuvky nebo dlouhe 220 prodluzky, tak se slo hledat jinam. Prolezla sem ten dum asi 2x dokola a nakonec misto nasla. Sice na chodbe, ale o patro niz a za dvermi, ale byla tam zasuvka a nikoho jsme nerusili Smile Sheila rozlepila po budove cedule se sipkama aby nas nasli a ja sla sesmolit A3kovou upoutavku dolu do haly. (to byl nakonec taky docela problem, Hex bez pravitka neni schopny nakreslit ani sipku Smile ) Filip-san, domo arigato gozaimasu za pocitac a pady!!!

No a pak uz to znate. Tapalo se, predvadelo se, zkouselo se a blblo se. Pozdeji se stavil na otocku i Cloud a dorazil pro vetsinu zatim neznamy Marty co mi donesl muj opraveny TX1000. Domo Arigato Gozaimasu Marty san! To mi pripomina ze jste i trosku trenovali japonstinu a Filip-san mi ukazoval azbuku. Desna vec, tam jsou snad jen dve pismenka stejna s nasima Sad Fuj ble. Ale asi je dobre to v nasem podnebnem pasmu umet ...

Mno vecer kolem 9te hodiny se nase DDR uklidilo a zamklo a velka cast lidi odjela domu. Zustala jsem ja, Marty a Trin. Ja s Martym jsme sli zkouset konecne nejake pekne deskovky, kdyz uz jich tam bylo cca 200 a skoro vsechny jsou mi nezname. Je pravda ze jsem behem dne hrala 2x osadniky, jednou zelvicky s reditelem a Pogem a jednou mysi se Sheilou, ale jinak nejak nebyl cas. A lituju toho ze nebyl ani fotak... Vecer jsme pak s Martym zkouseli (Marty oprav me) Nuggets, Jinch (tam jsme to dohrali asi jen kvuli tomu ze jsem spatne pochopila pravidla, trosku sme zborili par veci co zacatecnici prece nemuzou nikdy zvladnout :wink: , ale pak jsme se opravili a pristi hru uz vim jak na to. Je to dokonala hra, vyvazuje moznosti hracu. Ten kdo vede je stale vice znevazovan a vyhrat je tak docela tezke. Zajimava hra, pekna, ale draha.) Ukazovala jsem mu ovecky a Pizzu (mamma mia) a jestenecotednevimco. Prohlizeli jsme a zkoumali i jine hry, ale bud to vyzadovalo vic hracu nebo jsme nepochopili uplne cizojazycne psana pravidla. (vetisnou nemecky)

Pak jsme i my dva sli domu (neco kolem 22:15) Nedeli napisu pak nebo nekdo jiny, utikam na skoleniiii :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
..a co Plice? To tam nikdo nezna?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
kdyz ono tak ...
... ja plice nemam a tak je tam nemuzu vzit :cry:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
takže neděle 2.10.2005

Mno, ve čtvrt na deset ráno jsem dorazila do Tyršova domu. Pady ještě nebyly rozložené a já našla Molíka a Filipa jak pomáhají připravovat herní plány pro finále turnaje osadníků (co musím říct je, že chudáci finalisté. Některé plány byly opravdu hnusné. Ale což, počkali jsme, než si na nás udělal Pogo čas a vysvobodil pady zpod zámku. Odnesli jsme je na naší známou chodbu, rozložili a ťapali a ťapali. Objevili jsme úžasnou zkratku, díky které jsme nemuseli běhat do tolika schodů, což se později ukázalo jako obrovská výhoda, protože nevím jak ostatní, ale já bych rozhodně více schodů nevylezla Laughing . To jsem tam byla já, Molík, Filip-san a Seqoy. Ťapkali jsme a ťapkali...
Netrvalo dlouho a mezi nás zavítal Werk a přidal se k nám a hrotil s náma Laughing . Když mě už bolely nohy, tak jsme se s Molíkem vydali prohlédnout si budovu skrz objektiv fotoaparátu. Chvíli jsme se procházeli a pak jsme se rozhodli, že se naučíme Sankt Petersburg. Docela se nám dařilo a já dokonce vyhrála (i když přiznávám, že to byla spíše šťastná náhoda, nežli nějaký um Smile ). Dohráli jsme a vrátili se zpátky k padům... A zase ťapali a ťapali...
Okolo jedné přišel Hex. Hrotili jsme i nadále, předváděli se, děsili případné okukující nehorázným BPM... jeli jsme Magic Dance (Hex mě porazil 2:1 Sad ) a chtěli jsme i Non Stop, ale na to už jsme nějka neměli síly...
Mno, po nějaké době nás opustila Seqoy ...
A my ostatní (tedy já, Hex a WerK... + případní odvážlivci z obecenstva) jsme si dávali Crazy Froga a další luxusní skladbičky.
Další kdo nás opustil byl WerK...
Zhruba v půl čtvrté přišla ta nenáviděná chvíle, kdy nás museli opustit pady s Filipem, tak jsme si s Hexem řekli (neboť nikdo další ťapající tam už nebyl Razz ) že by to chtělo na závěr pořádnej kotel. A tak jsme se rozhodli pro The Great Gianna Sisters. Hex to měl na hard... Ptala jsem se, jestli si myslí, že si to na standard dám, ale on to vyřešil tím, že řekl "Budeš muset" a zmáčkl enter. A tak jsem si koooonečně dala Gianna Sisters na Standard Laughing

Ufff, tím bych asi zakončila nedělní report. Případné nejasnosti směřujte na Molíka, ne na mě, děkuji Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
1.-2.10.2005 - Olympiada dusevnich sportu
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)