DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 10-ti tlapky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15, 16  Další
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Zkousel jsem Max period, zatim jen na level challenge (C), zitra zkusim na level hard.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Ja ho dal!! (i kdyz zacatek se mi moc nepovedl) zrovna uz jsem to po 6 pokusech chtel vzdavat, ze nemam sanci (tam na konci stacilo v te rade trefit jednu na Bad a ..dead..)
TADY a jeste tohle
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
OK. pekne^_^. Aspon na tenhle screen jsem se uracila pouzit redirect. Congrats..no co rict vic?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Dal jsem sakuru (tu jinou verzi) zatim na C (je celkem brutalni)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
To jo jestli se jedna o tu tournamixovou sakuru. tak ta je fakt brutalni song.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Warning pro Molik: NECIST! (vubec tenhle post nevidis)

Moje trapeni po nastaveni offsetu v SM (uz to neni takova krize). BTW. po tom zrychleni je tam udesna cast, ktera se neda prezit....(jo ta hooodne pomala cast je taky brutus)

(ok nekoukejte tam)

http://i26.photobucket.com/albums/c113/STsung/bemani/screen00830.jpg

vysledek nereste...staci prezit...


Naposledy upravil S'Tsung dne pá, 2.prosinec 2005, 21:13, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
To jsi hrala na 1x O.o ???? ja na 2x:

http://i29.photobucket.com/albums/c280/xsuperloadx/b4u_classical_mix.jpg


Naposledy upravil xSuperLoadx dne pá, 2.prosinec 2005, 21:40, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Na te zrychlene casti jsem hodne sipek missla..pak jsem neco rychle nasbirala a pak na te plus minus rychle casti jsem obvykle proste chcipla. ale dobre...uz vickrat to nehraju...necham tomu cas. zatim si to muzes hrat ty a ukazovat jinym lidem.

BTW: dik za photobucket...

sakra proc na tomhle forum nefunguje banovani z jednotlivych topicu.

treti edit: stejne porad nechapu jak muzes velka mit comba, mit plus minus dobre vysledky a mit spatnou voltage...jak to delas? to si protireci.

edit ctyri: mozna je to tim themem ze je stream a voltage prohozena...

edit pet: 2X speedmod - score 14mill.

edit sest: max period oni C. sileny...na tyhle brutal rychly songy nejsem.

davat tohle na arkade...hm...me staci ta petka a mam co delat, abych prezila...chtelo by to nekdy zkusit..ale do anglie, kde maji svoje SM arkady se asi nedostanem co?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Nekdy urcite... jinak mozna kdybys byla zcela zdrava, tak by ti to slo taky lip... tak se setri a dej se nejak dohromady (plati i pro me.. x_X). Ale pekne vysledky. Congratz obema. ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
me uz congrats nikdy nerikejte..az vam dam svoleni tak muzete.
vsichni doma (mimo) chcipem..ale hrat dobre by se melo v jakemkoli stavu. no asi ne..ale kdyz me tak stve ehm..*doplnte si sami* (superload to neni...ma to co delat se mnou)

jo stoupnout poprve na nejaky song a odehrat ho takhle by se mi libilo.Ale vymenila bych to za presnost.
I kdyz s moji SM se tezko resi, co je presnost. Mam posunuty okno..takze to perfecty sice bere v perfectech, ale greaty, goods, boos to bere nekde uplne jinde...(good je nekde v polovine greatu..)...

asi zase dotahnu CFko dolu. ale to pak toho moc nenahraju kdyz tam porad nekdo bude a pad se bude porad hybat...hm...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Stoupnout poprve na song se u me vcera rovnalo...



.. tohle jsem fakt driv na padu nehral.

(PS: je to s ITG pocitanim = brutalne to odcita procenta za missy)
(PSS: C300 = v ITG C450)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Nejak jsem na to zapomnel, uz je to asi tyden, Maxx Unlimited A, mozna (opravdu jen mozna) bude i TLOM, vysledek mam u nej o skoro stejny, ale unlimited ma mnohem vic freezu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Sice jsem chtel dnes uz skoncit, ale ten TLOM jsem proste zkusit musel a stalo se neco divneho, ja ho dal sice na A, ale ne, ze bych zkazil konec, ja to zkazim na nejake lehke casti uprostred ..grr.. chytim tam jedine 2 missy a 1 boo, co mam
- 385;101;11;1;2
pokud chcete screen, tak je tady

Tohle asi dlouho nezopakuji.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
14 sipek je nadhera.^_~. Kdyz si to parkrat zopakujes tak uz to vzdycky das. me to jeste ceka^_~. Na TLOMovi mam zatim becko na SM (nekdy davno...) a pekne Decko na arkade^_~ (tohle opakovat nebudu, trasla se mi tak ruka, ze fotka zadna).


jak ty sipky sakra vidis? asi mas rychle vedeni z mozku do nohou...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak moje TLOMa:

vektory: 375; 98; 11; 2; 14; 2
80mill.

no zadna slava...ale abych pravdu rekla docela jsem se divila, ze jsem to vubec prezila na EXT timingu. Tam nekde uprostred obvykle chcipam..ale nejak jsem to prezila...^_~. Kdyz budu mijet mene sipek na konci mozna taky dosahnu nekdy Acka.

pokus v training modu...byl 16 missu bohuzel jsem nerozlustila greaty..ale neco ve stejnem smyslu jako tech 98. mam screenu muzu postnout. ted jsem moc lina.


EDIT: ten ne zrovna nejlepsi TLOM

http://i26.photobucket.com/albums/c113/STsung/bemani/tlom.jpg

odehrano dvakrat v normalu (Becka oboji..tohle horsi vysledek) a 3krat v training modu...(A, B, B)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

10-ti tlapky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 13 z 16  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)