DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! 11 a vice tlapky
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
EDIT(admin): navazuje na smazane prispevky prispevky.


Takze je to neco jako bych mel k dispozici treba jen pulku lifebaru? Asi by to chtelo SM nejak nastavit, aby se chovala opravdove.
Jestli staci minout 7 sipek, tak nevim, jestli bych neco vubec dal ... brrr ... (doufam, ze to zase jde lip vytahnout nahoru)


EDIT (admin): Ne. Jedna se o to, jakou presnost po tobe program/arkada/ps2 vyzaduje. A pak take na tom jak je to presne. SM ma treba hodne velke odchylky a dost casto variabilni "prenos dat". Nelisi se az zase tak hodne, ale muze to delat neplechu. K tomu se pricita, ze songy v SM nejsou vzdycky zrovna nejlepe nacasovane.

SM take neodcita miny nebo freezy. Za tohle mas -6 bodu (plus minus). coz je strasne moc a zere to hodne zivotu. Normalne mas na perfect 33ms (pak se nasobi dvema)...tak se tam musis vejit. Myslim, ze za perfect dostavas 2 body (prida trochu do baru), za great 1 bod. Za boo -4, za miss -8 a za freeze/minu -6. Takze ono to nekdy "zatracene svinsky ubira zivoty".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Arrow http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?p=7714#7714
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nebo takhle ...

EDIT (admin): Ne. Jedna se o to, jakou presnost po tobe program/arkada/ps2 vyzaduje. A pak take na tom jak je to presne. SM ma treba hodne velke odchylky a dost casto variabilni "prenos dat". Nelisi se az zase tak hodne, ale muze to delat neplechu. K tomu se pricita, ze songy v SM nejsou vzdycky zrovna nejlepe nacasovane.

SM take neodcita miny nebo freezy. Za tohle mas -6 bodu (plus minus). coz je strasne moc a zere to hodne zivotu. Normalne mas na perfect 33ms (pak se nasobi dvema)...tak se tam musis vejit. Myslim, ze za perfect dostavas 2 body (prida trochu do baru), za great 1 bod. Za boo -4, za miss -8 a za freeze/minu -6. Takze ono to nekdy "zatracene svinsky ubira zivoty".

Back on topic.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Ja radsi zustavam zatim u stepmanie...

povedlo se mi neco nemozneho, dalsi 12 tlapka (necekane z ITG :) ) Euphoria, jak jsem to mohl dat? kolik ze to ma v tech urcitych castech sipek za 1s ?
s tim, ze to dam jsem vubec nepocital, tohle bylo na 3. pokus

na 3x; vysledek: C
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
15 sipek za sekundu..pocitej^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Dnes se mi nejak darilo Very Happy:
12 - VerTex - C (60,5%); 1x ; nelibi se mi, ze Great > Excellent
12 - Tell - C- (58,08%); 2,5x ; mohlo byt lepsi
12 - Legacy - B+ (78,04%); 2,5x ; tohleto se mi libi

Dalsi 12 tlapky jsou daleko z duvodu vydrze, treba u HoTN jsem prezil asi do 1/3, pak proste nemuzu a koncim.
Jedina, co by sla je snad Enegrizer, mozna casem bude.
Taky by slo dat Go 60 Go, ale ta jedna cast s temi minami, nevim, nevim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Taak mensi shrnuti:

Pred tydnem jsem konecne prolezl Infection, The Beginning a Charlene ==> 11.tlapky uzavreny.

Nyni prolezeno Go 60 Go (ani 1 mina) a DELIRIUM konecne.

Porad nemuzu prolezt znovu Euphoriu, nejak to nejde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Dival jsem se na Vertex^2, no fakt brutal, ale dozil jsem se az sem (to je az v te casti, jak se zacnou hemzit miny, ta "kulomet" cast neni tak tezka : ))
Jinak je to na 1.5x, protoze jsem stejne nepocital s tim, ze bych se dozil zrychleni. A jeste tady je videt moje presnost pri vetsi obtiznosti: Great > Fantastic > Excellent :oops:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
S'Tsung napsal:
15 sipek za sekundu..pocitej^_~

tak pocitam .... BPM = 140, v 1 beatu 8 sipek, to mame 1120 sipek za minutu a 18,66 sipek za sekundu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
MAM TOOO !!!!
Hardcore of the North - 63,89%, dokonce se mi povedlo Fantastic > Excellent > Great Very Happy Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
A dalsi 12 do sbirky: Energizer
uz zbyvali jen dve 12tlapky: Bloodrush a Determinator - neni sance projit neutral

a docela daleko jsem se dostal v summer ~speedy mix~ az na ty konecne 3 killery
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak jo -- Charllene expert - asi 82%
Xuxa expert - asi 77% (to mi fakt nejde)

edit: na arkade
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Pandemonuim EXPERT 13 YES!!! (s takovym provizornim zidlobarem)
http://i29.photobucket.com/albums/c280/xsuperloadx/Groove_Stats/screen00375.jpg

a taky samozrejme passed zbyvajici dve 12tlapky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
To uz je vazne hodne dobry vykon, stejne nechapu jak muzete neco passnout na 55%...ja to vzdycky radsi rovnou failnu.Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
@load: tak ted uz jen http://ddrheaven.streamlinenettrial.co.uk -> seantobin - Pandy 13 Doubles FAIL [s34n].avi Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
11 a vice tlapky
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)