DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 20. 3. 2005 (nedele) - 3DDX
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No nic moc to neni....sbiram pomalu^_~

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Pekna hromadka ^_^
To ja mam na zitrejsi 3DDX vsehovsudy jednu dvacetikorunu ^_^ budu muset vybrat penizky a pak rozmenit...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Jedna malo, ale tak 4 akorat :wink: Vzdyt se stridame. Ja tam posledne nechala 80 Kc za ty tri hodiny nebo kolik
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
hmmm
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
No já du s mastercloudem a dokonce sem donutil svého spolubydlícího:-) Každopádně pro zájemce...

Sraz máme ve třičtvrtě na jednu na Andělu dole v metru zhruba v prostředku...snad nás poznáte, ti co nás neznáte...jinka můj palantír je 732552277 pro ty kteří by nemohli trefit doběhnem:-)

Nožky sem neska na padu promasíroval důkladně...takže se na vás těším MUHEHEHEHEHE Cool Cool Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Chm, dneska sem tapala cca 3 hodky a boli me nohy ... neco je spatne :wink:

Kazdopadne zitra to spis vidim na srandu, prebihacka, ten podivny para para mod, 4 in 1 .... a tak :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

jj
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Molik: Jo tak to vidim poobněSmile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Btw to ste mi pripomneli Wink
Jedny platene boty na prezuti, triko a lahev vody sebou :wink:

(vodu ano, na miste je docela draho)

(a ted uz jdu vazne spat, takze zitra :wink: )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Uff, malem jsem to propasl :Very Happy
Počítejte se mnou - jenom v kolik hodin kde přesně ? Počítám že budu v 12:30 před Carrefourem, ale netuším, kde to tam je (hodila by se mapka..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
asi pozde ale jestli vis kde je carrefour tak vylez do nejhorsejsiho patra. je to vedle kina a sileny napis virtual game hall se neda neprehlednout.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Vžďyť je sraz stejně nejdříve v metru^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Takze moje dokumentace z dnesniho srazu je zde :
http://filipsan.hofyland.cz/Foto/DDR/

K videum - vsem se moc omlouvam za tu obrovskou blbost - a to sice tu, ze jsem natacel nastojato, takze sou nektera videa otocena o 90°...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Tak, zhruba pred hodinou a pul jsem uspesne dorazil do Brna. Rychlou veceri jsem se vyhnul smrti hladem a ted jdu mrknout na ty 4 GB songu od Petra ^_^

Sraz byl super, jak 3DDX, tak nasledne DDR na softpadech. Doufam ze brzy zopakujem...

EDIT: kdyztak zitra sesmolim nejaky mensi report, snad Molik s Xsoftem taky neco napisou... ted akorat projedu to DVD a jdu tise zemrit do postele ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
@Filip-san: Prave ti orotovavam videa. Kdyztam mi napis a muzu ti je uploadnout aby to meli vsichni ve stejnem smeru.. nektere stoji za to.

Vice v reportu na ktery se zachvilku vrhnu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
adfsd
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Tákže srázek se opravdu vydařil...
NA místo určení...tedy do metra na Anděl jsem dojel o čtvrt hodinky dříve nežli kdokoli jiný. Nebyl jsem si jistý, zda mě všichni znají ( Smile ) a tak sem letmo-stepmo ve hvizdu do rytmu sakury procházel stanicí. Po chvíli se zjevila Rin (Roztomilý človíček) a Flipsan. Inu vydali jsme se do Carrefouru. Cestuo jsme nabrali ještě Masterclouda, a vzali jsme to přímo na 3DDXko, kde ještě nikdo nebyl...tudíš jsme začli. Obsluha byla tentokrát velice nakloněna našemu řádění a vypla rádio a dokonce nám to pustila i pěkně nahlas. Během několika málo minut se přiřítil i zbytek bandy v čele s Ixsem..Smile
No pár songů se dalo dát...kupodivu jsem si všiml že už neumírám u každého songu...dokonce sem přežil i nějaké na Harda:-) Jupík...
Škoda jen že u levéha Padu nefungují již dva senzory na ruce Sad .
Tak jsem se předváděli (bylo i docela velké publikum) až někoho z nás napadlo...jít k mastercloudovi na jeho softpady a dáti klasické DDR, což se asi po půl hoďce uskutečnilo. Jeho pady jsou nemohu si pomoci podezřeké..ale nač si stěžovat...pady to byly...akorát mě trochu znervózňovalo že na nich nejsou vyšlapané Ďůlky..Jinka srázek jsme hladovějící zakončili v hojném počtu návštěvou čínské restaurace, kde Xsoft přišel na zkrácenou verzi hůlek Very Happy . Po dojedení jsme sice měli jíti k Molíkovi skoumnout Hard pad...ale z toho nakonec sešlo...protže jak je známo...jsme všichni časivě omezeni. Jinka Srázek byl supr a doufám že se znovu na nějakém uvidíme ještě v hojnějším počtu..Smile

Pár momentek:

Arrow http://libimseti.cz/Hexeus/29630/587775
3DDX

Arrow http://libimseti.cz/Hexeus/29630/587777
Celá grupa šílenců

Arrow http://libimseti.cz/Hexeus/29630/587782
Xsoft

Arrow http://libimseti.cz/Hexeus/29630/587779
Rin (to sem si nemohl odpustit Smile )

Další momentky dám zítra..Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat


Report byste chteli? Oka tady je. Do Prahy jsem prijel uz v sobotu rano. Jako vstavat nekdy v 7 neni moc prijemne, ale co se da delat. Pres sobotu jsem mel najekou pracicku, nicmene jeste pred ni jsem se na hodku stavil u Molika v praci a vyzkousel par songu. Treba takovej Tell na harda a podobne. Docela me prekvapilo ze jsem prezil. A to jsme onu levou sipku premapovali na B (tlacitko nad L sikpou). Sranda takhle hrat. Taky jsme zkusily songy s 2 modama najednou. Okolo 12 jsem se presunul o par pater nize a sel si po svem.

Okolo 19 nasledovala LaserGame. Behani, skrcovani, strileni a behani s postrojem "krotitelu duchu" dalo zabrat. Jeste ted me boli jeden kloum (2 000 strel za 40 minut). Prespani na botelu Admiral taky problehlo uspesne a kumulace Vltavy me neodnesla blize k domuvu (a dale od 3DDX). Okolo 3 vecer jsem jeste zorpovedel par SMS ohledne nedelniho srazu.

Jeste pred srazem jsem nemel moc co delat tak jsem jel z Andela do Proseka (v sobotu jsem se na Andela vratil asi 5x). Na Proseku jsem nejak nasel (zase) Molika a v rychlosti vyzkousel HardPad. A co by clovek nerekl, ono je to napotvoru fakt uplne stejne jako u me. Po par desitkach minut jsme jeli opet na Andela.

Na nem jsme uz nasli par lidi, ciste nahodou to byli nasi (jinak bych se divil jaktoze to nekdo umi vubec hrat). Na 3DDX byl vyhodny tarif a dokoce prijemna obsluha - coz se jiz z dalky poznalo hlasitosi masiny. Na fotkach se podivejte kolik nas tam bylo. Opravdu jak psu.

K vlastnimu hrani. Hralo se vsechno mozna, od Butterfly po Pucka. Zkousel jsem zapnout lidem onen ParaPara mod, coz se nekdy povedlo (3x jo, 2x ne), no to byla sranda. Zkousel jsem i dalsi blbustky, jako prepnuti na hard mod, rychlejsi sipky (rada: vic jak 2x nedavejte, protoze 4x nedate .. viz video) no a uz vubec ne na 7-8kytku a na z casti nefunkcnim padu, ale zkusil jsem to.

Tip k zadavani kodu - kod (mody) se zadavaji 8mi sipkama (noha/ruka). Problem je v tom, ze ho nemuzete zadavat kdykoliv. Treba zmacknete nechtene seznor na ruku udela vam to L,L. Vy pak zadate kod ale to neni ono. Proste to sebere 8 sipek, ty vyhodnoti (jestli to souhlasi s kodem co to zna) a pak nacita dalsich 8 sipek. Jeste jednou, proste nejde kod zadavat kdykoliv. Rada jak to udelat. Sipka dopredu (ruka) 8x smaze vsechny mody. Takze proste machejte rukou dopredu a az se ozve vetsi bouchnuti (to poznate), zadali jste kod spravne a byl akceptovat. V tuto chvili mate jistotu ze jste na zacatku dalsiho cyklu pro kod a muzete zadavat. Jak vypada zkouseni a zadavani kodu parde lidi se muzete podivat na poslednim obrazku v prispevku (tohle je ve 22 hodin).

Musim rici ze bylo pekne publikum a dokonce jsme se odvazili a dali suchyho-multiplayera. Hrani na sucho .. jako ze jsme za padem. Pak 2 lidi skacou na nem a dalsi 4 lidi za nima delaji to same. No nadherny pohled na tuhle spartakiadu.

Po 3DDX jsme se presunuli (prekvapive) na Prosek a zkusili si odtlapkat klasicke DDRy. Cestu nasi spolucestujici museli vytrpet komunikaci DDR-fantazaku, protoze padali historky, hlasty a vtipy vseho druhu .. zejmena eflo-trpasliciho. Pekna zabava, pro nas i okoli. Dorazili jsme na misto ... Na pady trochu nezvyk, ale vsichni se snazili. O tom snad povi par fotek. Jinak si asi umite predstavit nadseni majitelu bytu a sousedu pod nim. Kdyz se cas nachylil opustila nas brnenska cast.

Zbytek (6 lidi) se slo najist, protoze uz melo hlad. Zapadli jsme (po chvilce chuze a schaneni klicu) do jedne cinske restaurace. Nasli si ten nejvetsi stul s otocnym velkym sklenenym tacem uprostred a zkouseli si vtipkujice neco objednat. Po piti mame objednano. 5 ze 6ti DDR hracu doporucuje Kure na kari. Stihli jsme jeste menu ale jen tak tak (t-5minut). Rozhovor u stolu byl velmi .. eh .. pestry. Od Pulp Fiction, pres analyzu jidla, pres DDR a songy v radiu, pres vtipy vsechn kategorii (fantazy .. ddr .. pc .. scifi .. no proste vse). Dalsich 5 ze 6ti DDR hracu doporucuje jidlo hulkami a ten posledni jidlo paratkem (resp. onzumace hrasku paratkem). Kdo nevidel, asi nepochipi (prominte). Po asi uf, hodine? jsme se rozlousili a prchli na ruzne strany. Ja jsem se s Deckem projel smer metro. Protoze jsme sedeli ar vzadu a rozhovor o DDR byl zajimavy, prejeli jsme cilovou zastavku a vyskoupili az v depu. Resp dojeli jsme, ridic zhasnul, pak asi zpozoroval ze tam jsme, rosvitil a urychlene jsme vypadli. Na metru
meli pekne dvere na fotobunku. 2 naprodi sobe, no pekny 3DDX emulator. Metrem na hlavak a do vlaku co jel nekdy driv. Sice osobak, ale cekat tam 40m na rychlik se nam nechtelo. Ve vlaku jsme dali handsfree rozhovor s lidma z Prahy abysme zjistili stav veci. Po pulce cesty Decko vyskocilo a slo svym smerem. Kdyz jsem se s nim chtel rozloucit a podat mu ruku z okynka, okna zaclo stavkovat a zavrelo se .. malem mu to useklo hlavu .. brr.

Co dodat, dojel jsem vlakem, probehl Plzni na kolej za ICQ informacniho rozhovoru s CZ DDR leaderem. Na koleji teda koukam jak prezily klouby co zadavali ty kody, no pekny. Tady je fotka.



Z fora jsem kouknul na videa, tady par komentaru:
02-pekny, aspon je videt synch. tanec, ty ruce se povedly
04-nemam slov Smile to ze jsem ja?
08-multiplayyeeeerrrr
12-4x speed na 7-8kytku to fakt nejde Wink Jo a na tomhle padu nejde L sipka
17-v pohode, na to ze byl trochu nezvyk to slo

Btw, mam vsechny uz sprevne otoceny, kdyztak je muzu nekam uploadnout abyste nemeli tolik prace i vy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
20. 3. 2005 (nedele) - 3DDX
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)