DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 25.3.2006 (sobota) 3DDX?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
(tak ja nakonec dorazim taky az k 3DDX, nejka ten smichac pretim nestiham... a stejne nemam prachy Razz )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Sniper DDR portal
Support team
Support team

Založen: 16.09.2005
Příspěvky: 827
Bydliště: Praha (Roztyly)
Citovat
Tak dorazim-li, dorazim na 3DDXko. Jelikoz se mi prisun penez o tejden posunul (nenavidi trzni ekonomiku a platebni moralku firem!!) tak sem taky na 0, resp -hodne. takze cloudiku - vem pro me tak stopade pls, at to zaokrouhlime na 400, dik.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SniperOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To bych se mel teda zeptat, kdo bude cekat na Smichaci ... abych jako nejel zbytecne hodinu predem.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ok, podle toho jestli mi nekdo napise, zda na me bude cekat ve 12:37 na Smichaci, tak prijedu nebo ne. Najist se muzu i tady, kdyz jim sam je mi to jedno kde - pokud bych tedy jedl v Plzni, prijedu normalne ve 13:37 a na 14h se dostavim k 3DDX.

Btw, taky bysme mohli jit do jiny cajovny, Daruma neni jedina cajovna v Praze. Treba jinde budou mit zasuvky Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Mno tak ja budu ve 12:37 na Smichaci protoze budu mit hlad Very Happy Dalsi jidlachtivi se taky dostavte Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ja a Seqoy taky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Hehe, srazik byl fajnej!!!
a report psat nebudu, protoze by byl docela chudy (tapani, tapani, cajovna...)
A jeste by stalo za zminku, ze nas bylo strasne mooooooc! group
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
REPORT:

Vlak jsem nakonec stihnul. Vcera jsem koukal na Ivanka (Ivanku.kamarade.muzes.mluvit.aneb.Tak.mi.ho.teda.vyndej.2005.DVDRip.XviD.CZ-TiDE). Nekteri jedinci ze srazu znaji, no a co cert nechtel, 2 kupe vedle me sedel Labus. No, kdyby byl primo u me, mel jsem to i na noutasu, nevadi.
Cesta naprd, vlak mel jet pres Smichas a jel proste nekudy jinudy, ani Budanku jsem nevedel. Ale nebojte, uz jsem jim poslal maila. Vystoupil a presedl na spoj na hlavaku, dojel si X na Andel.
Tam jsem nasel presmerovanou skupinku lidi a slo se jist do ciny. Potom, co Cloud jasne vysvetlil obsluze, ze chceme 3 kung poa, a ze 3 je 3, vylil na WerKa matonku.
Dosli jsme k 3DDX a nase mila nemila obsluha udelala svuj oblibeny magicky pohyb rukou do masiny a rekla, mate to nahlas. Samozrejme zesileni o 0db. Fotit pry zakazali (to vi ta druha osoba na S). Dalo se par stage, postrasilo par lidi a dalsi veci. Klasika.
Bonusy: Hadr mod" (neplest s hard modem). Vymyslel a vyzkousel pavel, nebod cesza z Budanky byla blativa a po jednom songu sjte jaxi nevideli na sipky. Spina a bahno, asi tak. Tak vyfasoval hard a sel po 3 kolech pucovat.
Speed mody pekne stvaly. Nekdy se nezaply, nebo kdyz jsem mel tu zdychlovaci pisnicku (na double), tak z modu 2x (ktery be se moc nedal stihat), mi to pri mackani tlacitek DL, DR dalo najednou 4x a nechtelo si to dat rict. Sranda.

Presun do Darumy probihal za Ertaiovo neucasi. Byla mu poslana SMS (stejne jako Hexovi) ze jdeme. Po 5 minutach jsme sli. Kdzy zavolal (ja v domeni ze je to Cloud), tak se na nej dalsich 5 minut cekalo pred NewSmichovem. Pak se pomalu slo k cajovne. V pulce opet volal, ted uz jsem se zeptal jestli to naahodou neni Ertai. Asi nepochopil muj zcela jasny navigacni system ja se k nam dostat (coz mi vysvetlil Martin) "proste vylez ven a jdi vlevo vlevo vlevo vlevo vlevo vlevo .. podel koleji." Bud se tocil porad dokola, ale kdyby se zahlo vlevo a slo rooooovne, narazilo by se za 10m na napis -cajovna-.

Sli jsme do Daromy, protoze podle Clouda je tam MISTO a ne jako narvane prostory v cajovne "u 3 zasuvek" (muj popis, vy vite). Takze se slo do D. a tam .. no super .. totalne narvano (nama). Jako tak malo mista tam uz dlouh nebylo. I ta blbost .. drevena hra jak mate nejakou kosticku dostat ven .. ma vice prostoru nez D. Presouvani batohu a dalsich veci, no super.

No, kecalo se. Par - hodne situacnich humoru, treba:¨
puni puni (jee, ty nevis co je puni puni, predvedu), netece voda, cloude koukni na to a nezasmej se, ivaanku, to je tvoje noha? ne, ja nejsem lechtiva, nemate nekdo UV zarovku? no a dalsi.

Cloud dostal (nejaky) radek, ktery zacal kolovat a asi dost lidi rozesmal.. to by me zajimalo cemu se smali Wink tenhle smich muze mit vice vyznamu.

No a jeste jedno video zaverem - http://rapidshare.de/files/16431616/PunITG.wmv.html (situacni humor .. muj oblibeny).

Jinak jsme pak dojel na kolej a to je asi tak .. vse.
Jestli nekdo ma fotky (2), at je postne.

//Xsoft
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pekny report asi byla zabava, co?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
heh,po 20 minutach bloudeni sem to vzdal no hmm

jinak ta herna je fuj fuj draha,ale aspon tam meli SW racera
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
25.3.2006 (sobota) 3DDX?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 4 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)