DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 26.-29.10.2006 Festival Fantazie Special
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
FFS byl pekny, dik vsem kteri k tomu prispeli Smile

A taky uz vim kam se podivat, az nebudu vedet jak psat smajliky Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zdravim lidicky. chtela bych se taky pridat k dekovani (vzhledem k tomu, ze nevim kdo cte muj blog...i kdyz nevim jak dopadlo co jsem psala o conu...).
chtela bych hlavne podekovat Molikovi, Trinovi, Hadovi, Stribrovi, Yzerginovi (snad se tak pise) a dalsim za moji podporu na conu.
xsoftovi bych se chtela omluvit i kdyz chapu kdyz omluva nebude nikdy prijata.

jsem rada ze jsem si zahrala nove munchkiny, coloretto, citedalu, transameriku a koukla na halali. popovidala jsem si s Hankou a par dalsima lidma.

byla jsem na divadlu, ktere si myslim dopadlo dobre a me se libilo. az na takovy pomaly rozjezd.

jsem rada, ze jsem si zahrala ITG a i DDR (nejaky songy co fakt neznam). moje vysledky sly dolu a mozna to nebude tou stepmanii.^_~.

asi tak.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Ah... malem bych zapomnel...
dekujeme S'Tsung, ze vytahla z bryndy sluzbu, ktera tak trochu nezvladla nedelni organizaci =).
(pozde, ale prece)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
S'Tsung napsal:
Zdravim lidicky. chtela bych se taky pridat k dekovani (vzhledem k tomu, ze nevim kdo cte muj blog...i kdyz nevim jak dopadlo co jsem psala o conu...).
chtela bych hlavne podekovat Molikovi, Trinovi, Hadovi, Stribrovi, Yzerginovi (snad se tak pise) a dalsim za moji podporu na conu.
xsoftovi bych se chtela omluvit i kdyz chapu kdyz omluva nebude nikdy prijata.

jsem rada ze jsem si zahrala nove munchkiny, coloretto, citedalu, transameriku a koukla na halali. popovidala jsem si s Hankou a par dalsima lidma.

byla jsem na divadlu, ktere si myslim dopadlo dobre a me se libilo. az na takovy pomaly rozjezd.

jsem rada, ze jsem si zahrala ITG a i DDR (nejaky songy co fakt neznam). moje vysledky sly dolu a mozna to nebude tou stepmanii.^_~.

asi tak.


napsano spravne, mas u me male bezvyznamne plus...akorat nevim, jak jsem te podporil Question
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
tak vam tu prinasim prvni amaterskou DDR videodokumentaci z FFS 06 pod zajimavym nazvem "jezis ty ses blbej" XDDD

http://www.youtube.com/watch?v=XQF_VSgNTtk

enjoy XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jakto ze tahle blbost ma 12 view a http://www.youtube.com/watch?v=xTvfGR-SWMY jen 11 ? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
tak tohle videla na FFku vetsina ne? XD

EDIT: a dokonce 2x XDDD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Chcete report? mate ho mit sly
Snad casem doplnim i o fotky


Cesta tam a úvod

Protože jsem tentokrát jela na Speciál s Trekkisty, cesta Vás asi moc zajímat nebude, nicméně sluší se vzdát čest a slávu našemu malému federačnímu raketoplánu a jeho pilotovi, protože nás dostali na místo určení v pořádku. Dobře, tak trošku si přeci jen rejpnu, a’t z té cesty taky něco máte Smile Dorazili jsme asi po dvou a půl hodině, s pískajícím kolem při každém našem pokusu zatočit vpravo, s levným benzínem z Globusu v nádrži, 70kou po dálnici do kopce a s hyperaktivní pesimistickou Hypo uvnitř … Smile Ale jsem ráda, kdo by chtěl třikrát přestupovat vlakem, v zimě, večer a s věcma. Jinak můj obsah všech (tedy dvou) zavazadel: Oblečení, spací věci, kafe, munchkini, ceny a diplomy a hygiena. (fakt, nekecám, kromě flash disku ani kousek elektroniky a kromě čokolády ani jeden gram zbytečných věcí navíc.)


Takže příjezd na Speciál. Těsně před Chotěboří jsme se bavili vymýšlením nové bojové hry s názvem „Koho Vašek neuvidí celý con ten vyhrál“ a plánovali jak ho zaměstnáme nebo odlákáme záludnými telefonáty, ale na samotnou realizaci nedošlo, protože nás potkal už při parkování před Kinem. Tak jsem si posbírala své věci, poděkovala a vydala se spokojeně k registraci, jenže v tom se za rohem vynořila skupinka DDRáků s Rin v čele, co dorazili vlakem chvíli přede mnou, všimli si mě a začali mě nahánět Smile Bránila jsem se skrčená za zaparkovanou škodovkou se slovy „nechte mě, já nejsem objímací“ ale nepomohlo mi to. Hned první otázka dne zněla „Hádej kde jsme ubytovaní?“ Jsme zase tak vysoko, jak to jen šlo. No co, oni odešli koukat na anime, já se zaregistrovala, ubytovala a vydala se hledat někoho z organizátorů. Víte jak dlouho trvá cesta z přízemí do prvního patra k baru v KDčku? Asi hodinu Smile No než se pozdravíte se všemi účastníky conu a proderete davem… Došla jsem k baru, našla Vaška a za chvíli už u mě stál osobně sám Pavel Bačkovský s omluvou. Musím říct, že tentokrát byla uznána. On nás původně do toho přízemí dal, jenže dozvěděl se den předem, že tam budou volby a musí to tedy zůstat neobydleno. Tak celé přízemí vzal a dal ho tam kde bylo místo, do 3tího nadzemního patra nové školy. Sám se nám upsal, že budé celé tři dny skákat a zlepší se z trojek na 6ti tlapky Smile No co už, dostali jsme na výběr dvě možnosti, buď druhé patro třídu, nebo tělocvičnu v přízemí a 12 cizích lidí. Nakonec jsme vybrali tu tělocvičnu a šli se přestěhovat. Civilisty jsme smrskli (hehe, ráno jsem zjistila že to je SG tým) já a Rin jsme si zabrali úžasnou měkkou velkou duchnu, rozdala jsem ceny, diplomy a tajemné pozvánky sobotní na DDR divadlo a všechno jsme to stihli ještě před půlnocí. Půlka z nás včetně mě šla spát, co dělal zbytek je na report někoho jiného, ale vím, že se vraceli kolem třetí ráno. Dozor u dveří školy totiž dělal neskutečnej bordel a nedalo se spát.

Pátek

V pátek ráno jsem se konečně po třech letech conů probudila odpočatá a v klidu, protože mám přece na všechno moře času, když nic neorganizuju... Kecám Smile Probudila nás siréna poplašného zařízení staré školy kam se nesmělo, i když tam byly cedule jak vrata, už asi v 7:31 (a pro jistotu to pak někdo zkusil ještě 2x) a ke všemu byla docela zima. Umyla jsem se, dostala toust (děkujuuuu), vypila kafe, uklidila věci a šly se nakupovat zásoby na celé tři dny do místní samoobsluhy, která prostě už celých 10 let na svátek zavírá, i když by z účastníků festivalu měli slušný výdělek. Pak se všichni rozprchli po povinnostech nebo programu a já se vydala do KDčka najít Trilla, kterému jsem slíbila nějaké ceny do soutěží. Překvápko, cestou mě chytil Vašek s reklamací – ani jedno z našich stanovišť nefungovalo. Jako že nešel Singstar v místnosti u baru tak úplně chyba nebyla, ten měl být až večer, ale ani DDRko v Kině nebylo připravené, protože se zdržel Trin s pady a nikdo neměl náhradní plán. Singstaru se chopil Deirh se svojí vlastní playstation (díky díky díky) a než jsme vyřešili náhradní promítací plán stanoviště v Kině, dorazil i Trin. Tím jsme se v 11:00 zapojili do programu Speciálu i my a všechno už bylo OK. Zbytek dne se dá napsat heslovitě: Cloud a Seqojka vyhlásili soutěže, jedna paní s námi sepsala článek do novin Festivalu, neustále přijížděli noví lidé a vítali se (někteří naschvál opakovaně, žejo Pavle), v Singstaru se zpíval Poison, v kině hrálo ITG, na baru měli 4 druhy toastů a byla docela zima. Byla jsem na anketě trekkistů s názvem My, sci-fi a veřejnost a i když jsem to viděla už podruhé, je to pořád supr Smile Jo, a ukecali mě na Singstar… Zpívala jsem tam asi dvě hodiny, katastrofa. Někdy kolem 7mé večer přijeli Xsoft, S’Tsung a NX (a přivezli hromadu Albi deskovek, což doteď nechápu kdo zařídil, protože se k tomu nikdo nepřiznal) a kolem osmé i zombie Bee_Boo. Ubytovali jsme je a provedli, najedli se a já odešla spát, protože skoro všichni šli vymýšlet divadlo na druhý den ráno a mě vyhnali. (vyhnali v dobrém slova smyslu, mělo to být překvapení i pro mě) Chmm hmm, jít spát. Úmysl to byl dobrý, ale ani únava, ani špunty do uší a spacák přes hlavu nebo stežování si na tu službu u dveří nepomohlo a stejně jsem usnula až v půl třetí, kdy dorazil zbytek tělocvičny.

Sobota

Probudila jsem se kolem deváté ráno a hodně jsem přemýšlela, jestli to po divadle zas vezmu směr spacák nebo ne, protože jsem byla dost unavená. Skočili jsme do sprch, uklidili, snědli kus čokolády a s kafem v ruce vyrazili do Kina, kde už čekali Xsoft, Cloud a Seqojka s úkoly v ruce. (pozn. redakce: nevyspalí a hladoví) Divadlo mělo začínat původně v 10, ale nestíhalo se. Sháněl se projektor (musela jsem jeho půjčení podepsat vlastní krví), dlouhé prodlužky, lidi pilovali poslední scénky a mezitím se hrálo DDR na kinoplátně. Já hrála pěkně pohodlně z pódia na klávesnici a oběti pod pódiem na padu. Občas mi dělalo potvrzovat šipky, když mi dole hrající osoba zmizela z očí, objevila se jen šmátrající ruka nebo kus hlavy a zas rychle zmizela = v těch skladbách byly i šipky pro ruce Smile Zhaslo a začalo se asi v 11, kdy mi Xsoft vrazil do ruky dvě A4ky úvodního textu a poslal mě na pódium. No co napsat o divadle Smile Dvě hodiny scének, legrace a improvizace, moc moc dobré. Mě osobně se asi nejvíc líbilo DDR počasí, překlad DDRka do češtiny od Seqojky a scénka Jak hrát DDR od Stříbra, Deirha a NXe. Xsoft nám ukázal svoje nové video z FF06, což bylo taky moc povedené a úplně nakonec jsme se dívali na bláznivé video o hraní RPGček. Po divadle jsme všechno uklidili, stanoviště v Kině začalo begginer soutěž a my šli naprosto hladoví jíst zpátky do Smetanky. Část lidí zhltla tousty a rozprchla se po povinnostech, já, Xsoft, NX a stříbro jsme se vydali na průzkum do místní pizzerie. Když nám tam naprosto vážně oznámili, že vaří až od tří, skončili jsme zas v tom šnekoidním, ale dobrém Panském Domě. Co pak kdo dělal netuším Smile Já si byla na hodinku lehnout a když jsem dorazila zpátky do KDčka k Singstar stanovišti, zjistila jsem, že se tam sprostě zamkli a něčemu se neustále smějou. Všechno mi vysvětlil až Xsoft, který se vyřítil ze dveří hledat jídlo a zasvětil mě do tajů dalšího zla, tentokrát s názvem EyeToy. EyeToy je hra pro ruce, které jsou snímány kamerkou a protože byla kamerka naproti dveřím, každý kdo přišel to automaticky rušil, tak zamkli. Zaběhla jsem na chvilku i k anime, kde právě hlídal Bee_Boo. Viděla jsem malou 17ti letou holku s mačetou, která jedním pohybem rozsekne mecha vejpůl. Vůbec nevim co to bylo, ale tak proč ne Smile Pak jsme si já, Xsoft, S’Tsung a Bačkovský povídali u stolu v baru a asi jsme vypadali dost špatně, protože nám po chvíli donesl silný černý čaj na účet podniku. (kafe smrťáka jsme hromadně odmítli) Pomohlo to, děkujeme Smile Povídal si s námi o všem možném, od rodiny až po příští FF07. Tou dobou už KDčkem kolovaly první výtisky festivalových novin a DDRko bylo na první stránce! Máme schované dva výtisky. No hádejte co nesmí chybět na žádném conu, munchkini ! Je to tak, zvedli jsme se od baru, protože tam se hrát nesmělo a rozdali jsme moje nové kung-fu munchkiny. Jedna řádka pro zasvěcené – Bee chuligán to dokázal, zabil myšicku Sad Ani jsme nehráli tak dlouho, dvě a půl hoďky, ale spíš jen kvůli tomu, že ke konci pořád někdo odbíhal někam pryč. (hodně z nás se snažilo přesvědčit NXe ať nejezdí ve dvě ráno domů. Naštěstí nakonec dojel v pořádku.) Ještě než jsem šla spát, dohlížela jsem na to, jak si Pavel Bačkovský odpykává svůj trest, a pak jsem si šla lehnout. Tentokrát se mi spalo opravdu dobře.

Cesta zpátky

Neděle, den odjezdu a loučení… a taky změny času Smile Kolem devaté jsme všechno sklidili, dojedli, dopili a věci si odnesli ke stanovišti do Kina. Stanoviště u baru bylo prázdné. Vašek nám totiž zapomněl říct, že všechny naše věci uklidil, protože tu místnost potřeboval na batohy odjíždějících a škola musela být do desíti prázdná. No co už, aspoň bylo míň práce, ale mohl nám to říct předem. Začaly se páchat takové ty věci jako hromadné focení, go nebo brutální pexeso a vyměňovat kontakty. Já zas hledala svoje trekkisty a díky tomu jsem se připletla jak k jejich focení, tak i k jedné přednášce a promítání videa z LARPu. Dál to znáte, loučení (naschvál opakovaně, žejo Pavle) a cesta domů. Nepojízdný raketoplán a pesimistická Hypo, průtrž mračen a bouřka, těžká taška domů, ve které máte víc věcí než když jste odjížděli. Doma sprcha, jídlo a vybalování věcí… Prostě klasika. Ale bylo tam dobře.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Skvelej report, dik za sepsani Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Mwhahahahahhahahahaaaaaaa, dostal jsem ji!!!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Smile hadejte kdy prijel xsoft
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
mate kontakt na Foxe ? ja chci videt ty nase fotky, co fotil:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Fox mi poslal asi 7 fotek chuligan Smile
Ono tak nejak obecne chybi fotodokumentace

(uz abych si usetrila na ten fotak)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
No ja sice fotak mam, ale jenom dve 128M pameti. To je tak na foceni kyticek, ne na con Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

26.-29.10.2006 Festival Fantazie Special
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 5  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)