DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 29. 12. 2005 - Xmas party / XuxaCon - srazik - turnaj
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Fajný, tak to bych se objevit měla Laughing sice nevím, jestli přímo v jedenáct *zííív* ale přijdu =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Mozna se dockate i prekvapka ode me. Ne ze by to bylo neco vecneho, ale treba vas to pobavi^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
S'Tsung napsal:
Mozna se dockate i prekvapka ode me. Ne ze by to bylo neco vecneho, ale treba vas to pobavi^_~


Aaaa, ...... novy freestyle. Kamery s sebou.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
tak willnik zrejme dorazi :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Och jaka radost to pro vsechny zucastnene jez oblazeni vasi pritomnosti budou Wink ja mam dneska nejak podezrele dobrou naladu Very Happy cim to asi je Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
jen jsem potvrdila ucast, jsem zas tak nic moc hroznyho neprovedla...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
will DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.05.2005
Příspěvky: 257
Citovat
ja mam pro zmenu BLBOU naladu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele willOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Molik právě řekla něco o překvapení a vydrž do 29.
Jak bych to..........aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Měl bych přijet? Stojíte o mě? ^_^
Nevím jak to dopadne, ale nemám teda tušení, kde bych našel tu ZŠ.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Prijď pokud můžeš, Dá se tam dostat celkem snadno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Jenda, určitě přijď:o) Kdyžtak jsem ochotna tam někoho, kdo tam nikdy nebyl dovést....minule jsem tam šla a ani jednou jsem se neztratila !
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Seqoy napsal:
Jenda, určitě přijďSurprised) Kdyžtak jsem ochotna tam někoho, kdo tam nikdy nebyl dovést....minule jsem tam šla a ani jednou jsem se neztratila !


Možná by stačila adresa ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Jenda: Podle adresy to nenajdeš =) Teda asi jo, ale je to pěkně složitý Razz Mno já a Seqoy máme sraz v *kolik že to vlastně???* na Andělu na metru, takže kdyžtak můžeš přijít taky =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Tož ten sraz: Nakonec jsme se domluvili na 9.30 na Andělu dole na nástupišti (zhruba uprostřed jsou takový fajný lavičky tak přesně tam) a odtamtud se hneme všichni dál. Jo a pokud chcete přijít, tak to řekněte mě nebo Seqoy, ať víme, na koho máme čekat =) Zatím jsem hlášená já a Seqoy (kdo by to byl řekl) a Ertai.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Marty DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.09.2005
Příspěvky: 181
Citovat
...


Naposledy upravil Marty dne čt, 22.červen 2006, 13:58, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MartyOdeslat soukromou zprávu
29. 12. 2005 - Xmas party / XuxaCon - srazik - turnaj
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 4  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)