DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď 30.3.-1.4.2007 Scon
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další

Prijedete na Scon?
Urcite ano
26%
 26%  [ 4 ]
Nejspis ano
20%
 20%  [ 3 ]
Spis ne
20%
 20%  [ 3 ]
Urcite ne
33%
 33%  [ 5 ]
Celkem hlasů : 15

Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
hmm, tak po dohode se sheilou budou jenom ty 2 pady co donesu. donesu je az na sestou, protoze od tri mam kulecnik a ve dve tam urcite jeste nikdo nebude.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Yzergin DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 423
Bydliště: Pardubice
Citovat
Sheila napsal:
Yzi: promin, ale tu akci v patek jsem mela driv nez jsem se dozvedela o tom, ze budu organizovat Scon.... a zrusit to nejde... resp. slo by to, ale bylo by to to nejposlednejsi reseni....

Deirh: Mno ja se tedka nekdy (asi ctvrtek) sejdu se stribrem kdy pro ty veci pujdeme, takze kdyby to slo, aby ses stavil...


mi nerikej ze te do toho Sconu nekdo nutil...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele YzerginOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak nakonec tam budu v patek taky. Pokud mate nejaky problem, tak mi napiste (pokud jste ho nevyresili jinak).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
iiiii!!!! tak jo, jeste jeden problem tu je... docela zasadni -neni obrazovka k PSku! (jsem zjistila, ze muj monitor do toho zapojit nejde...) nemuzete nekdo pujcit? prosim
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Stacila by od kohokoliv televize.

Muj TV monitor bohuzel moc postradat nemuzu, protoze uz tam po tech par transportech mam par podezrele shluklych vadnych pixelu vypadajicich jako skrabanec - nemusi to byt vubec tim, ale MHDckem uz to vozit radsi nebudu riskovat. Pomoct mi nekdo autem, muze byt, ale budu ho potrebovat zpatky driv nez v nedeli vecer. Televize by byla jiste po vsech stranach lepsi (i lepsi obraz).

Update: Vlastne mozna jednu opravdovou televizi bych doma zastihl a mohl vzit (klidne az do konce). Ale opet to visi na transportu, ta zase neni LCD a do podpazi .)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
nebo ja muzu pujcit tv kartu ... ma S-Video vstup, takze by to melo jit, ale zase je interni (tzn. rozebrat pecko a nainstalovat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jako mozna muzu jednu vzit, ale asi bude fakt lepsi ta TV karta.

Sheilo jinak ozvi se mi dneska na icq co mam s sebou vzit (nejsi k zastizeni:))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
WerK napsal:
nebo ja muzu pujcit tv kartu ... ma S-Video vstup, takze by to melo jit, ale zase je interni (tzn. rozebrat pecko a nainstalovat)

Ale nepujde, pac PSko standardne S-Video vystup nema Wink
Leda ze by sehnali nejakou redukci. Ja nemam. Jedine komponenty, scart a v nouzi antena (fun pak ladit).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Deirh napsal:
Ale nepujde, pac PSko standardne S-Video vystup nema ;)
Leda ze by sehnali nejakou redukci. Ja nemam. Jedine komponenty, scart a v nouzi antena (fun pak ladit).

Aha, ph0ck ... no, ja az budu home tak kuknu co to ma za vstupy jeste ... v nejhorsim pripade by to mohlo jit pres tu antenu mno.

EDIT : no ted me napada ze se mi doma valej nejaky ty redukce komponenty a s-video ... zkusim pohledat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
hm..tv karta...ale copak je tu k dispozici pocitac s monitorem navic ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
nehrotte, nechte tu televizi ;o)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak prvni hlidka pomalu vyrazi. See ya there
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
jo, Scon je za nami a doufam, ze se vam to i pres pocatecni.... neshody libilo =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
hramrach DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.02.2006
Příspěvky: 52
Bydliště: v Praze na Hurce
Citovat
ありがとう!

DDRの人少ないでもたのしかった。そして正気を保つ事にいい。そんな人に会っていなければお定まりなれけろう^_^
(もしこの書き物がわからなければしんぱいしないで。私も日本語がわからない ^_^)


Naposledy upravil hramrach dne út, 3.duben 2007, 22:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hramrachOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Sheila napsal:
jo, Scon je za nami a doufam, ze se vam to i pres pocatecni.... neshody libilo =)


Jsem rad ze to beres takhle. Doufam ze ke me nebudes chovat nejakou nenavist:), nemyslel jsem to spatne.

Poreportuje nam nekdo nedeli ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
30.3.-1.4.2007 Scon
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 6  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)