DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [Každou středu] - Brno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 24, 25, 26  Další
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Wejn napsal:
Centime: Gratulace! Kdy to oslavime? Smile


A co treba pristi stredu. Smile
Mam ted kybl casu a tak zkusim vymyslet neco k jidlu.
Kdyz jsme u toho, napadlo me konecne spachat sushi (jeste jsem ho nikdy nevyrabela). Mam uz doma rasy, akorat se musim nejak jeste dohodnout s nasima ohledne nakupu dalsich surovin. Takze uvidim.
No a kdyz se nepodari sushi, tak treba aspon neco upecu.
Tak jakotak mate smulu a stanete se obetmi mych pokusu... devil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Super super ... uz ted se tesim Wink
A rekl bych, ze Iva na tom bude obdobne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Dneska to vypada jak? ze bych se prosel, vyvetral hlavu a stavil se aspon na chvilku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Mnoo, radi te tu uvidime Wink

Co zatim vim, tak tu budu ja, Iva, Magda, Nela ... a Ty.

Mozna Tom a Jenda.

Otviraci doba od sesti Wink Btw, Magda chysta obcerstveni ... coz je o duvod vic se stavit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
To zni dobre, dorazim Smile kdyztak strhnu jendu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Vybordelne...to jste se tu hezky domluvili Smile
Akorat tan Jenda je offline, tak doufam, ze Bee ho sezene.
A Pulda nemuze, pry ma pomaturitni tenty...

A taky mame vymalovano, sice ne uplne, tak jak bychom chteli, ale k jidlu to je. Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
em,možná bych potřeboval v Brne z utery na stredu prespat ,ty lamy my dali zapis na 9.00 Rolling Eyes

snad mi to vyjde,ale kdyby nemohl by nekdo ciste teoreticky mit kousek mista na zemi volny?(no vim ze takove veci jako kousek mista na zemi ja na koleji jev vzácný,ale ...) Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Dneska to bylo luxusni, o jak zavidim ze jeste budete mit ovocnej salatek Smile
Dekuji dekuji dekuji Very Happy tasky byly uzasne Very Happy

Ertai: Budu-li v brne tak jest samosebne mozno. Spacak i karimatka tu jsou. Upresnim zitra.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Ertai napsal:
em,možná bych potřeboval v Brne z utery na stredu prespat ,ty lamy my dali zapis na 9.00 Rolling Eyes

snad mi to vyjde,ale kdyby nemohl by nekdo ciste teoreticky mit kousek mista na zemi volny?(no vim ze takove veci jako kousek mista na zemi ja na koleji jev vzácný,ale ...) Smile


Mnoo, muzes prespat i u nas ... mista je tu malinko vic nez na kolejnim pokoji a spat se da na rozkladacim gauci.
Ma to ale nevyhodu -- Bee_Boo neni ve vybave naseho bytu. Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak to bylo vcera pekelne, akorat casove to nejak nevyslo, jak jsem planovala, takze dnes vecer asi padnu za vlast. Vlastne uz ted to neni uplne dobre.
A jsem rada, ze chutnalo. Smile
Priste treba taky neco spacham, ale pect ani varit se mi teda nechce. Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Centime napsal:
Tak to bylo vcera pekelne, akorat casove to nejak nevyslo, jak jsem planovala, takze dnes vecer asi padnu za vlast. Vlastne uz ted to neni uplne dobre.
A jsem rada, ze chutnalo. Smile
Priste treba taky neco spacham, ale pect ani varit se mi teda nechce. Very Happy
Chutnalo ... a to tak, ze velmi. A ten ovocny salat byl taky skvely! Jen premyslim, jestli ses nas nesnazila opit a buhvijak zneuzit ... ?!? Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
tak to dopadlo jak to dopadnout nemělo a to spaní potřebuju opravdu

ted navic jedu pryc na chatu a vracim se az v nedeli ,tedy pokud by zde byla nejaka dobra duse dumluvil bych se s ni nejspise v podneli...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jestli ti nevadi linoleum tak neni problem, v pondeli prijedu do brna okolo treti, do sedmi ucim a pak jest mozno.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Jak uz jsem rekl, jde to i u nas ... gauc je volny.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tim padem ma Ertai na vyber Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
[Každou středu] - Brno
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 14 z 26  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)