DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [Každou středu] - Brno
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 24, 25, 26  Další
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
prosila bych nekoho kompetentniho aby napsal pripadne neco o tech srazech. co tak delate..kde to je a tak. Pokud se jedna o vec, co bude plus minus pravidelna. Hodim to na czech-ddr s albertovem a FF (snad).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
S'Tsung napsal:
prosila bych nekoho kompetentniho aby napsal pripadne neco o tech srazech. co tak delate..kde to je a tak. Pokud se jedna o vec, co bude plus minus pravidelna. Hodim to na czech-ddr s albertovem a FF (snad).


Já jsem tam byla zatím dvakrát. Vypadá to prozatím na pravidelnou akci.
Scházíme se každou středu kolem 18:30 ve druhém patře budovy A02 na kolejích pod Palackého vrchem.
Poprvé, co jsem tam šla nás bylo víc...myslím, že se tam vystřídalo tak 6 lidí.
Naposled jsme byli celou dobu jen tři, kromě mě ještě Bee_Boo a Jenda.
K dispozici jsou dva pady (teda ehm, nemohu mluvit za jejich majitele...), Jenda ma hard a Bee_Boo soft.
Konec akce je různý, naposledy jsme to díky spánkovému deficitu z Avalconu zapíchli v devět hodin.
Jinak je tam docela pohoda, teplo a smrad... Smile
Místnost je relativně malá, vešlo by se tak deset plus minus jedna lidí.

Je nás tu v Brně už docela dost a předběžně se domlouvalo ještě společně s deeDee a Desgenaisem, že bychom mohli najít i nějaké vhodnější prostory ke skákání tak dvakrát do týdne. Asi by se to uplatnilo daleko lépe. Momentální srazy pod palačákem příliš nevyhovují, vzhledem k tomu, že se jedná o okrajovou oblast a nikomu se tam nechce jezdit. Zatím je to ovšem velký otazník.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Měl bych připomínku: scházíme se ve třetím patře Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Jenda napsal:
Měl bych připomínku: scházíme se ve třetím patře Smile

jo, to je pravda, ale mě připadá jako druhý...tak mu říkám druhý... Cool
aneb "řek jsem pět, myslel jsem deset..."
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ok to je dobre. Kdyby se to domluvilo jinak a trochu oficialneji vypadajice, tak to dam na czech-ddr pokud mate zajem. Jen pokracujte ve vytvareni komunity.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Počkej ... teď mě tak došlo, ono je to to vlastně druhý patro... jen má číslo 3(ve vejtahu) Smile
No jo, když má někdo přízemí označený jako 1....
Jak tak nad tim uvažuju, tak vlastně nebydlim v osmym patře, jak už měsíc všude tvrdim, ale v sedmym (:-[
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Jenda napsal:
Počkej ... teď mě tak došlo, ono je to to vlastně druhý patro... jen má číslo 3(ve vejtahu) Smile
No jo, když má někdo přízemí označený jako 1....
Jak tak nad tim uvažuju, tak vlastně nebydlim v osmym patře, jak už měsíc všude tvrdim, ale v sedmym (:-[


to je pro zmatení nepřítele...tedy asi...pokud jedete výtahem, tak ve třetím, pěšky v druhém...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
S'Tsung napsal:
Ok to je dobre. Kdyby se to domluvilo jinak a trochu oficialneji vypadajice, tak to dam na czech-ddr pokud mate zajem. Jen pokracujte ve vytvareni komunity.


Oficiálněji asi těžko, ono to totiž moc oficiální není, nemůžu zaručit, jak to bude vypadat za měsíc. Každopádně čím víc lidí, tím líp.
To nejoficiálnější, co můžu teď vyplodit, je tohle - každou středu, koleje PPV Brno, ulice Kolejní, blok a02, třetí PODLAŽÍ, televizní místnost(hned u schodů), sraz v 18:30

Klidně to tam dej, ale buď připravená to zase mrštně odebrat/upravit, kdyby se něco změnilo Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
No to je jedno, ve stredu zas Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak jsem si dovolil udelat malou fotodokumentaci Very Happy byli jsme tri a bylo to nejake mrtve tak jsme spis nez skakali tak opravovali pad, koukali na videa a tak Smile
FOTO HERE
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Hmmhmm, pekne. Nektere fotky jsou skutecne umelecke ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Nooo úžasné, obzvlášť ta zářivka... ale jaktože tam nikde není Bee_Boo ?? :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja jsem tam na asi dvou fotkach, aspon moje koleno Wink a ty selffoto jsou tak psycho ze je nemuzu dat na net bo by me zavreli Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Bee_Boo napsal:
Ja jsem tam na asi dvou fotkach, aspon moje koleno Wink a ty selffoto jsou tak psycho ze je nemuzu dat na net bo by me zavreli Very Happy


Jo ták, takže my můžem na net a ty ne...to není fér! (*fňuk*)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Priste az tam bude neco publikovatelneho, uznej ze obsah mych nosnich direk neni zrovna interesenatni Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
[Každou středu] - Brno
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 26  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)