DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! DDR Trika
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16, 17, 18  Další

Takze jak bude vypadat triko
predni strana #1 zadni #1
27%
 27%  [ 5 ]
predni strana #2 zadni #2
22%
 22%  [ 4 ]
predni strana #1 zadni #2
44%
 44%  [ 8 ]
predni strana #2 zadni #1
5%
 5%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 18

Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Xsoft: To ses nám docela rozjel...inu všechny návrhy sou dobrýSmile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Hexi no to si nam pomoh Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Tak si vytiskni vsechny .. ostatni se budou muset rozhodnout pro jeden.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Nene...sem pro tu šipku na zádech směrem dolu pokud nebude moc malinká a barevně je mi to vcelku jedno. Líbí se mi i ten nápis 2c. Ale, to s těmi roboty bych nechal za dveřmi.-) JInka šipky z techno--- se mi moc nelíbí...Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Takze obecne je vetsina pro sipku, souhlas ?

Ted se budem bavit jakou.
Ja zacinam, vetsich rozmeru a smerem dolu. Modre fialove nebo takoveho prechodu barev

(ona je to otazka jeslti chceme sipkou nahoru mirit k Czech DDR nebo dolu na linky ...)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
eklo že Tým doporučuje kjoukat na linky, proto by šipka měla být směrem od nápisu DDR k LinkůmSmile
CO se týče byrvy, tak se mi líbí víc byrvy co buduo ve předu, a pokud ne tak něco do fialova...ta modrá působí dost studeně a mi přece nejsme žádní suchaři.-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Ja bych byl pro vetsi siku smerujici dolu , a barva??? .... porad se nemuzu rozhodnou mezi 2. a 3. radkem a to v obou pripadech mezi sipkama v poslednim sloupci (brrr matice Very Happy )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Sipka dolu, ta z technofiendu vlevooo dole!!!
Hexi: ty jsi pil? Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
#2f ja chci normalni sipku....(zatim)....co treba neco takovyho? jde o to aby byla normalni s metalickou barvou...no..ale premyslim o tom doublu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
ad sipka: technofiend sipky sice vypadaji dost dobre, ale myslim ze vzhledem k zachovani jednotnosti s predni stranou tricka bude lepsi sipka normalni. Barvu bych dal spis nejakou teplejsi nez je ta modrozelena, ale zas pro mirne odliseni bych tam dal jinou nez je pouzita pro sipky na predni strane.

ad font: Xsoftuv font sice vypada zajimave, ale celkovemu vzhledu tricka myslim prospeje kdyz pouzijeme stejny font jako pro napisy na predni strane na rukavu (nick, napis Dance Dance Revolution)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
souhlas s puldou
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ja se sebou souhlasim uz od zacatku ... pocita se to ? :wink: Jen tou barvou sipky trosku hnu. Zitra ... tedy ehm dnes, ale nekdy odpoledne tady mate navrh prijemnejsi "teplejsi" barvy.

No dobre, nemlatte me, uz jdu spat :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Harbl DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 21.02.2005
Příspěvky: 149
Citovat
Bee:Proč bych pil?? Já moc nechlastámSmile)))))))))))))))))))))
sem proti metalický barvě...prostě standartní Stepmániový šipky, to lidem řekne nejvíc....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele HarblOdeslat soukromou zprávu
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Omg, to je diskuze..Surprised)

Samozřejmě tričko ci taky prosím^-^

Návrhy jsou pěkný, ale roboty určitě ne, dopředu bych dala ty oranžové šipečky, dozadu jednu velkou , kam bude směřovat je mi celkem jedno, i když by se mi líbilo možná víc nahoru, než dolu, ale přizpůsobím se~-^
Jinak ta co ji postovala Stsung, není špatná, ale víc se mi líbí ta 2f..Surprised)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Dobre vzdavam se, zadny metalicky sipky, neco z default sady ....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
DDR Trika
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 5 z 18  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)