DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Epitanimecon
Epitanimecon
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Arrow kompletni text se nachazi na czech-ddr....

Teorie relativity aneb 300km za tři hodiny, 400 metrů za 4 hodiny

Docela jsem se prošla, než jsem dorazila na konec fronty a bylo mi ještě organizátory rěčeno ať chodím po chodníku. Do fronty jsem si stoupla asi tak v 9:40 (dlouho jsme se motali v Paříži). Ze začátku to vypadalo, že postupujeme rychlosti 4 metry za dvacet minut, což nám na nějakou dobu vydrželo. Pak se to začalo mírně štosovat a rychlost měla velké výkyvy. Vedle sebe jsem poslouchala dvě hrozně otravné a ukecané francouzsky a snažila jsem se nemyslet na to strašné slunce a teplotu vyšší jak 30 stupňů ve stínu. 12 hodin jsem se dostala na úroveň Epity (Škola pro informatiky a výpočetní techniku) a bylo mi jasné, že do dvou si tam asi ještě počkám. Začala jsem být dost nervní, protože pokud by se tak stalo a někdo by mě vyvolal na turnaj v DDR ve stylu tak mě diskvalifikují. 13:58 se naštěstí objevil Eric a tak jsem mu řekla, ať chvíli počkají, že se objevím.

Po vstupu v 14:20 jsem se objevila v areálu Epity a potřebovala jsem urychleně najít M-Games. Tak jsem se vydala podle prvních šipek, co jsem našla směr M-Games. Na prvním místě takto označeným jsem našla něco jiného. Na druhém místě v jíné budově mě vyhodili (taky označeno M-Games a odkázali mě na první místo). Tak jsem šla zase jinam, kde mě odkázali na místo dvě. Naštěstí jsem si všimla že v okně za organizátorem někdo mává rukama a tak jsem se pak snažila najít vchod do té budovi a našla konečně Stand M-Games. Naškrábala jsem na papír s účastníky svojí přezdívku a šla zaplatit licensi. Pak jsem se šla nacpat do fronty na Para Para Paradise. Byla jsem k němu nakonec puštěna a ukázala jsem jim jak se hraje Night of Fire. Jak jsem si tam vesele mávala rukama, jeden Francouz se zeptal svého kámoše: 'kde se to ta holka naučila?'. Téměř okamžitě jsem uslyšela odpověď: 'Je to přece Japonka'.

Po Velfarre2000 jsem se odebrala k DDR a zjistila, že turnaj už začal. Tak jsem se tam nějak schoulila na zem a čekala až přibližně dvacet lidí odehraje svoje skladby. Pak se ozvalo: Ať se připraví ...[minuta ticha a následně něco, co mělo znít jako S'Tsung] S'Tsung. Zula jsem si boty, aby byly vidět moje pěkné prstíčkové ponožky a došla jsem k počítači, na kterém běžele Stepmanie. Našla jsem si v tuně skladeb Senorita Speedy Mix, mezitím co se francouzi divili, že StepMania běží trošku rychleji než obvykle. Pak jsem se doplížila na CobaltFlux a odtancovala svoji Senoritu. Málem jsem se také přizabila, protože to dost klouzalo, ale nakonec mi to stačilo na čtvrté místo.

Budou nekdy videa. Kdyz tak pak postnu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Takze zatim to vypada jen na PPP show, ale z turnaje budou videa v nedeli nebo nejpozdeji v pondeli (ale zname francouze, ze?)

Prvni video je z boku a druhe ze predu. Kdybyste chteli vedet kdo je kdo tak mi reknete. BTW. Je tam Spineli!!!!

Arrow http://www.m-games.org/showppp/epita2005-3_by_bantha.avi

Arrow http://www.m-games.org/showppp/parapara.avi
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Pekna podivana Smile na Ff bysme mohli nacvicit Velfare, ne?

Jinak kdo nevidel videa, budou zejtra na srazu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ja jsem pro. Udelame ukazku advanced hracum.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Epitanimecon
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)