DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď European Gamesworld
European Gamesworld
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Report na teto adrese Arrow http://czech-ddr.info/blog/egw.htm

Jinak co se tyce DDR. Zahrala jsem si celkem dost ITG v realu, ale vzhledem k tomu, ze jsem hrala s Ericem hrala jsem songy hodne nad moje schopnosti. Prvni skladba byla bend your mind a pak vertex...no ale lidi se bavili. Pozdeji jsem prisla na to jak zapnout speedmody takze uz to bylo lepsi. Nekteri lidi se strasne divili nad speed modama jako 4x^_~. Jinak kouknete na semafor na strance^_~. Dobre tam blikal.
DDREXT2 se taky hrala, ale musim rict, ze se mi teda vubec nelibi. Avsak jsou tam normalni songy..no..takze to zase jde.
Konali se dva beginner turnaje a hodne lidi si DDR zkusilo. Ja jsem propagovala Czech DDR. A za jeden den me vsichni lidi znali a druhy den mi rikali "ahoj Czech DDR". BTW. mela jsem na sobe uniformu ze star treku. Lidi od decipheru a ST mi rikali Ensign ale zbytek Czech DDR. Kdyz jsem pak zasla na chvili k MG-Addict standu zasla jsem si zahrat. Nekdo mi tam dal neco na light tak jsem nad tim mavla, ale nejaky clovicek od MG-Addict to zrusil a dal mi to na heavy. Mezitim se ze zadu ozyvalo neco stylem, co ta osubka v ST uniforme ukaze. Kdyz jsem zacala hrat a asi po 100combo na paranoie rebirth se ze zadu ozvalo ja jsem ti rikal, ze ta holka to umi. To je Czech DDR. Tak jsem se zasmala a missla asi 250 sipku. Zezadu se ozvalo obecenstvo...a ja jsem dotlapkala zbylych 200 sipek. Pak Zupertails prohlasil..."hm onemiss, you can do better". a to byl cas na me, abych se pobavila. Dale jsem nechala lidi hrat..ale vzdycky po nejakem kolecku po hale jsem si neco zahrala. Kdyz byl zapad slunce...meli jsme svetlo od slunce na platne..takze jsme toho moc nevideli..ale i tak jsme hrali mi z mg-addict ITG (resp. mg-addict plus czech ddr, ktere se tam za mg-addict propasovalo). Musim rict, ze takovehle vylomenili jsem v zivote nevidela...nektere songy jsou dost o zivot. ale docela jsem se zlepsila, co se tyce rukou. miny obvykle mijim az na...ehm ze by to byl ten vertex?...uz nevim..kazdopadne se to zrychlovalo a melo to hnusne minove pole.
Jinak DDR tam bylo jeste u standu sakura. Tak se taky docela blblo, ale na uroven light. Kdyz jsem odehrala pokemon na standard na A uz se na me divali jak na boha. Tak jsem dala jeste Invoke na heavy...a to uz to Acko vubec nebrali. Tak jsem si rekla, proc nezkusit jeste o jeden bod vys a dala jsem Vivida. No to uz pak koukali a nevedeli co rikat. Na vivida me zrovna nataceli vlamove. Jinak napsali jsme jim at nam poslou ten zaznam a pry to udelaji. To je asi k DDR dost.
pripadam si ze jsem asi pul dne mlatila rukama do zdi a ze mi nekde skakal po nohach..ale jinak to bylo super.

Kdyby nekdo chtel..takhle me zachytil nejaky profesional pote, co jsem slezla z padu z Vivida.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Pekne Smile jak tutok tak na strance Very Happy se mas, takove akce Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
S tim mobilem to byla fakt sranda. Jinak koukam ze osadnici jsou snad vsude.
Btw, tak co .. uz mas na klicence ITG profil Wink ?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
No nevim jestli je ztraceni mobilu takova sranda, ale hlavne ze byl nakonec zachranen ^_^
Jinak kdyz jsem spatril tady tu fotku, tak jsem se lekl, ze tam vypadas nejak spatne.. a az pak jsem si precetl ze je to po Vividovi... tak v tom pripade je to jeste dobre ^_^ Ok, na ostatnich fotkach vypadas normalne, tak dobry ^_^
Ohledne tech stanku cos navstivila... skvele... nevidim tam ani jeden, kam bych se nepodival taky. Priste kupuju letenku a jdu taky ^_^
(no dobre... FACTS uz nestiham -_-)
Jeste mi pak musis ukazat vezicku az se uvidime ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Abych pravdu rekla, docela me mrzi, ze uz jsem se tam neobjevila drive. Byla to prvni moje vyhlidnuta akce kdyz jsem sem prijela spolu s FACTS.
Xsoft: nemam, hrala jsem na Ericuv profil^_~.
Jo fotku veze dam do MtG topicu...snad kdyz najdu kam jsem ji ulozila.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Vsak me uz jsi ji posilala ... ale chci ji videt i v realu ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Jo .. a docela rad bych vedel jaka byla ta ITG pisnicka na double (ze bych si ji taky zkusil)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

European Gamesworld
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)