DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Festival Fantazie 2006
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 11, 12, 13  Další
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Tak jsem se konecne na pokraji vycerpani a ve stavu silne pripominajicim susinu, dobelhal domu. Ted uz jenom vybalit a udelat ze sebe trochu cloveka a pak bude nasledovat DLOUHYY odpocinek... a mozna i nejake to bilancovani.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak vykoupany uz jsem, pujdu se dat do kupy a udelam nejaky maly report.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Po shozeni zateze dvou baglu a extra zavazadla fakt dokonaly pocit lehkosti Cool No reporty a fotky sem, sup Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
tak uz jsem taky doma, mam vybaleno a jdu se umyt, najist a vyspat =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Divny ... najednou po FFku v tom hornim logu na ddr.pocitac.com poznavam mnohem vic tvari. Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Zdravim vsechny ze stinu sveho pokoje.
Dekuju za prozity FF. Fotky budou az werk doda zbytek ktery jsem k nemu odsypal.

jen jednu jsem si neodpustil dat hned na net:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Gheeeee, malem jsem si pokecal s tema nahore Smile
Ale nakonec jsem dojel domu, ted jdu vybalit uklidit, pak vypnu stabilizery a upadnu tam kde zrovna budu stat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Udelal bych tech neco malo videi co mam, ale zdroj uz mi neutahne kartu v pocitaci (resp zdroj jo, ale disk to pak nejak nerozdejchava), takze az koupim novy tak mozna.. nebo to udelal na brachove pocitaci
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Mno,

v byte, pulka nevybalenych veci, prectene ICQ zpravy a forum ... nakoupeno, umyto a najezeno. Cas zacit dospavat ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xg DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 08.04.2005
Příspěvky: 208
Citovat
Fotkyyyy
http://xg.hofyland.cz/foto/060630_Festival_Fantazie

prosimvas, nestahujte to rucne po jedne... az sezenu nekde nejaky vetsi hosting (nabidnete Surprised).. molik?), tak tam uploadnu zabalenej archiv. (pripadne vam na pozadani poslu... s videama komplet kolem 0.5GB.....)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xgOdeslat soukromou zprávuICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
xg napsal:
Fotkyyyy
http://xg.hofyland.cz/foto/060630_Festival_Fantazie

prosimvas, nestahujte to rucne po jedne... az sezenu nekde nejaky vetsi hosting (nabidnete Surprised).. molik?), tak tam uploadnu zabalenej archiv. (pripadne vam na pozadani poslu... s videama komplet kolem 0.5GB.....)
Mnoo, myslim, ze bych to zvladl odhostovat, pokud mas zajem. Pokud ano, tak PM/ICQ me.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Zatim otacim 5GB fotek .. vypadaji fakt zajimave (takze bych pulku nejradeji smazal abych neprisel k urazu Wink). Nekdy to postnu.
Btw 9.7. vysla ITG pfo PC (ale chat jinde)
Domu jsem dorazil tak v ... 21h, FF jsem opusil pred 15h kdyz zacalo bourit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

DDR na FF
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Zdravím,
Cool musím se přiznat k hrozné věci. Na FFku jsem si zkusila DDRko a začínám se bát, že se stanu silně závislá. Laughing Je to skvělá věc a okolo je hrozně přjemná skupinka lidí. Taková lama jako já, co se na všechno ptala a všechno kazila...na tu musíte mít opravdu silné nervy. Moc Vám děkuju, bylo to úžasný....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Vitej mezi nevylecitelne existence, Scarlett Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: DDR na FF
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Scarlett napsal:
Zdravím,
Cool musím se přiznat k hrozné věci. Na FFku jsem si zkusila DDRko a začínám se bát, že se stanu silně závislá. Laughing Je to skvělá věc a okolo je hrozně přjemná skupinka lidí. Taková lama jako já, co se na všechno ptala a všechno kazila...na tu musíte mít opravdu silné nervy. Moc Vám děkuju, bylo to úžasný....

To my dekujeme tobe - bez lidi, ktere bychom mohli zavest na spravnou cestu (nebo scesti, zalezi na nazoru), by to nebylo ono. Tak hlavne neprestavej tu svoji zavislost pilne rozvijet =).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Festival Fantazie 2006
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 8 z 13  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)