DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Festival Fantazie 2006
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12, 13  Další
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Cool Tak s tím rozvíjením bude problém....Ale na dnešek se mi aspoň nezdálo o šipkách jako na včerejšek, že Laughing Jak se vůbec taková lama jako já může dostat častěji k DDRku...lidi v okolí?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Scarlett napsal:
Cool Tak s tím rozvíjením bude problém....Ale na dnešek se mi aspoň nezdálo o šipkách jako na včerejšek, že Laughing Jak se vůbec taková lama jako já může dostat častěji k DDRku...lidi v okolí?
Nebo vlastni soft/hard-pad ...

No a koneckoncu se muzes klidne stavit na nase pravidelne DDR stredy v Brne ... je to sice dal, ale aspon budes mit dobrodruznou cestu Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Tak to bude intenzivni diagnoza, me se o sipkach zdalo asi az po 14 dnech Very Happy
Ale zase pravda, ze jsem nezacinal 10dennim festivalem, hehe.

Jak casteji k DDRku? No objednanim padu z playasie, stazeni free Stepmanie, a zapoceti oddavani se nerizenym DDR radovankam primo z tepla domova. Ale urcite budou zase dalsi hromadne DDR akce v Praze ci Brne, to se neboj .)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Tak bohužel Brno i Praha jsou pro mě nedosažitelná města.
Tak já vlastně DDR prvně viděla na Pragoconu 2004 a skákala prvně letos na festu jen jeden den. Ale pravda, źe jsem tam byla pečená-vařená celkem asi 6hodin Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Scarlett napsal:
Tak bohužel Brno i Praha jsou pro mě nedosažitelná města.
Why's that? Neni nejaka prima linka HK<->Pha a HK<->Bno? Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
No, když ti je 15let a doma máš určitý závazky, rodiče prostě nepustěj... Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Scarlett napsal:
No, když ti je 15let a doma máš určitý závazky, rodiče prostě nepustěj... Sad
Zavazky? Ugh, takove slovo od 15ti lete slecny ... Smile Na druhou stranu mi to pripomina serial "zenaty se zavazky", coz asi nebude tvuj pripad.

No, kazdopadne chapu ... mas to tezky. Wink Ale pozitivni je, ze z toho relativne brzo vyrostes.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Tak to slovo relativně bych dala do uvozovek Razz
Závazky mám dva a velký. Pesany. Ale zase to jsou miláčci...abych nebyla moc OT Smile Zkoušel jste si někdo doma udělat pad? Jak dlouho Vám to trvalo? Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Scarlett napsal:
Zkoušel jste si někdo doma udělat pad? Jak dlouho Vám to trvalo? Cool
Noo tak treba ja jelikoz mam obe ruce leve jsem mel nejdriv softpady z playasie a super spokojenost ... po roce upgrade na Filipuv hardpad a taky spokojenost i kdyz ted uz moc netapu Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Tak to já bych zaangažovalala nevlastního tatíka, to je takovej kutil. Naši jedou cca za 14dní na dovolenoua tak bych si ráda doma v klidu hopsala Laughing A cenově se mi ta domácí výroba zdála FAJN Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
Scarlett: Co se tyce tech omezenych vyletu... o tom mi ani nemluv, na FF jsem malem ani nemohla
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Evidentne mate paranoidni rodice .... ugh Rolling Eyes
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
co se tyce mych rodicu ponecham bez komentare... nebudu se zbytecne rozcilovat...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Sheila napsal:
co se tyce mych rodicu ponecham bez komentare... nebudu se zbytecne rozcilovat...
console
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
neutral Tak já si tedy FFko každoročně vybojuju a s tím jsou uź tak nějak smířený, ale že bych jela někam pryč hopkat, to ani náhodou..nehledě na to, že když jsem to doma vysvětlovalla a ukazovala bylo mi řečeno, že mě to za chvilku přejde a že mám raději chodit na aerobic Mad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Festival Fantazie 2006
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 9 z 13  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)