DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď FF06 - O conu po conu aka reporty
FF06 - O conu po conu aka reporty
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zde hazejte linky na vase reporty. nebo napiste kratsi reportik sem


muj report bude nekde zde (zatim tam radsi nelezte)
Arrow http://czech-ddr.info/blog/avalcon06.htm

update: pro ty co to jako uz precetli ehm .... -> 6:51 PM 7/12/2006


Naposledy upravil S'Tsung dne st, 12.červenec 2006, 18:51, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Re: FF06 - O conu po conu aka reporty
Jenda DDR portal
kalenDDRářník
kalenDDRářník

Založen: 27.07.2005
Příspěvky: 286
Bydliště: Trusnov/Brno
Citovat
Opravdu to neber ve zlym, ale prvni vec co sem udelal je, ze sem to zkopiroval do notepadu a cetl to v nem.
---
sts: no tos cist jeste nemel. ^_~
---
jenda:dočteno - report je fajn, koukám, že si toho stihla mnohem víc než já Smile Já sem většinou vstal před polednem, šel se najíst a pak šel hlídkovat nějaký stanoviště. Kolem půlnoci se tam vždycky začli dít nejzajímavější věci, takže sem tam nakonec vždycky zůstal do dvou, než sem to zabalil.

Na nějaký přednášky jsem se moc nedostal až na Molíkovu závislost(ruled Wink ) a xsoftoviny.
---
xsoft: maly trik jak lepe cist sts blog: admuncher - my filters - add - "bgsts.png" block retriveal of URL
(pro citelnost smrsknuto)
---
sts: pokud se vam to nelibi, tak mi reknete, co s tim? i kdyz ne ze by se mi neco chtelo predelavat. Ted jsem to predelala aby to IE a Mozilla ukazali stejne, ale jak to tak vypada vsem je to ukradeny co. report zatim nic moc..je v tom ma spatna nalada, ale zkusim dopsat. ted jsem se zasekla na MtG.
sts: na con jezdim se bavit a taky kvuli prednaskam. takze za ty sileny prachy co po me chteli nekam musim jit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JendaOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
konecne nejaky report, super, musim se priznat, ze jsem krome xsoftovych prednasek (a molikovy o DDR v CR) zadnou nestihla....
ad ztracene tricko: lezelo cely tyden na topeni, kdyz jsme ho tam s cloudem jeste v nedeli rano videli, tak jsme ho po tobe uz konecne hodili ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
FF06 - O conu po conu aka reporty
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)