DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Greatest Achievements
Jdi na stránku 1, 2  Další
Greatest Achievements
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zde postujte vase uzasne vysledky.

Ja mohu zacit tim, ze jsem dala Puck na Pretty Steps a pak jednu skladbu na Excellent.

(you need more exercise, not bad, good job, excellent) - kdo dostal neco jineho at mi to napise.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak podarilo se mi zdolat Puck na heavy. Nekdo mi poblahopreje^_~?
A mam dalsi dva excellenty do sbirky (vzdycky jeden miss...docela to nastve..a 12 greatu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Congratz! *blahopreje* ^_^
Treba se ti brzo povede zjistit ze je tam i neco lepsiho nez Excellent. ^_^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
To je skoda ze uz jsi to dala. Cim to ted budes prekonavat? Snad uz jenom Puckem na Double steps s PPP modem ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nejak jsem tenhle prispevek uplne minula. No nevim cim to prekonat.^_~ Kazdopadne PPP mode je silenost a Puck na dual taky.
Jinak jsem zjistila, ze ten excellent neni az zase u me tak vzacny. ale kdyz ma clovek 8 greatu nejakych 220 perfectu a 1 miss (0 boo) tak dostava excellent....hm no nevim jestli tam je neco lepsiho...mozna ze jo...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
S'Tsung napsal:
Tak podarilo se mi zdolat Puck na heavy. Nekdo mi poblahopreje^_~?
A mam dalsi dva excellenty do sbirky (vzdycky jeden miss...docela to nastve..a 12 greatu)

Co je to Puck a kde to roste? Puck co znam ma jen 8 pacek. Bylo to na conu?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Roste to na 3DDX v Praze ve Virtual Game Hall. ^_^
Jedna se o nejtezsi skladbu ktera je tam k dispozici (aspon z tech unlocknutych...).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak ohlasuji ze jisty Xsoft a jisty S'Tsung si kazdy po jednom unlockly Extra Stage, ktery dali na excellent.
A podarilo se mi dat pet togetu (resp. slunicek). Ozvala se hlaska "You made it" ale pak mi vsichni pochcipali, protoze jsem missla treti sipku od konce skladby. Jinak jsem se dockala 3DDX a pak modre, cervene, zelene a bile barvy na sipkach...je to docela hnus s tim hrat (na P1). Na P2 jsou barvy opacne...cervena, modra..a pak nevim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Dnes po japonskem setkani jsme se vydali k 3DDX a podarilo se nam ziskat dalsi ExtraStage song - Lemon Tree.
Take jsem dnes dokazala udelat par full comb (celkem 3). Mame vyfocene toggetky, pekne combo a nepovedeny banner Lemon Tree.

EDIT: Tak full combo a pet toggetu vypada asi takto:


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Mam dalsi 3 skladby na harda s 1 missem (obvykle je to jedna z posledni trojsipky). Max combo +/- 138. Prolezeny vsechny songy, zvladnut double na 4-5kytku ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak s kombem mam asi 180...ale no kdo to sleduje..^_~ vzdycky jenom nadava na tom jednom missu na treti sipce od konce. U xsofta na te posledni...^_~

EDIT: chyba..ono to bylo 192^_~ slepoun...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Kombo 120, ale už nevím na čem
jinak dva Excellent a Good Job
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Několikrát se podařilo dát 3x Excellent na power steps, ale pokaždý jsme dostali Kiilera.

COMBO 172 + 4 nový hráči 3DDX + Puck na power steps

edit: combo 199
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak ještě potřetí no:)

combo 235 - fullcombo na killera
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
He zrovna jsem poslouchala od Baby VOx skladbu Killer na compu. Congrats na FC. Dostal jsi uz konecne teda You Are Super Dancer, ze? Pekne.

Na polorozpadle platforme ve vlissingenu se asi moc dat hrat nebude...ale pripadne bych taky zkusila nejaky ten extrastage kdyz mi to da za 2EUR 5 creditu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Greatest Achievements
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)