DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Hudebni hry (na) Adviku 08
Hudebni hry (na) Adviku 08
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
tak by se sem hodilo asi mozna napsat neco o hudebnich hrach na adviku, kdyz uz jsem o tom slysel tolik basnicek.

Rozdeleni stanovist
- Klasicke 4 panel hry jako je ITG, DDR, stepmania nebo mungyodance
- Pump It Up Pro (nebo mozna taky ne). Stabilni stanoviste.
- BEMANI mistnost - moznost zahrat si Beatmanii, Para Para, Guitar Freaks a tak dale.

Turnaje
ITG Turnaj (S'Tsung) - nedele odpoledne a bude to klasicky turnaj.
Dance Machine Turnaj (NX-306) - nejspise sobota odpoledne. vice informaci v Dance Machine threadu.
Beginner turnaje (kdo bude kolem) - nekolik jich bude, cas bude nejspise ohlasen na miste nebo predem

Advik tour
aneb celo advikova soutez o volne listky do tomboly na miste (a ne predem) najdete seznam vykonu, za ktere lze ziskat litsky do tomboly, napriklad dat pisnicku urovne 4 v beatmanii, nebo predvest nejaky hezky freestyle. Soutez konci zacatkem tomboly a veskere nevyhrane listky propadaji ve prospech orgu linie hudebnich her.

Dalsi program
Mensi turnajik v SoulCaluburu III na dance padu (NX-306) - aneb zadychat se da i jinak nez hranim tanecnich her -> este se uvidi
ITG/ITG2 Kviz (DDR Ostrava Alasak/Richi) - patek vecer
matathon - sobota dopoledne

tak vic me tedka nenapada, treba sem i neco doplnim. Veskere info (presny rozpis programu, disciplin pro Dance Machine nebo nebo vykonu pro listky do tomboly) najdete na stene vedle BEMANI mistnosti.


Naposledy upravil NX-306 dne so, 26.červenec 2008, 22:31, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
alasak DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 04.08.2007
Příspěvky: 38
Bydliště: ostrava
Citovat
dalsi program

-zastituje richi a alaska

ITG musik quiz
- ukazte jak dobre znate ITG/ITG2 a vyhrejte Smile
- patek vecer

musik games marathon
- predvedte sve vykony na prurezu hudebnimy hrami
- sobota dopoledne

casy budou jste upresneny prubezne zde Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele alasakOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
prezili jsme.... snad se to co jsme predvadelii i libilo.

Diky: Centime, Alasak, Richi, Kubago, Panda, Sir Loony ... a ja neivm kdo vsechno este nejak pomohl Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Seqoy DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.08.2005
Příspěvky: 597
Bydliště: Praha - Modřany
Citovat
Dekuju vsem za to, ze prisli a pomohli a hlavne za to, ze jsem se s nimi mohla potkat, rada jsem vas vsechny videla:-)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SeqoyOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
chtela bych podekovat vsem co pomohli, hlavne tedy NXovi, Centime, Pande a Loonymu. (zitra mu treba do prace vratim PS2^_^)

a jsem rada, ze jsem videla zase stare tvare ale take jsem rada i za ty nove, co se ukazali a ukazali, ze umi hrat.

a take bych pogratulovala vsem, co se zucastnili meho ITG turnaje a doufam, ze se libil.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Tak mne nezbyva nez podekovat taktez vsem zucastnenym a hlavne tem, kteri mi povetsinu casu delali prijemnou spolecnost. Vycet osob by se vicemene opakoval predchozim prispevkum. Velky dik a velky obdiv patri take Trilenidovi, protoze toho zvladnul opravdu hodne... samozrejme s pomoci dalsich. Smile
Verim, ze se dockame i pristiho rocniku.

No a tady si muzete prohlednout par mych fotek.

http://picasaweb.google.cz/rozehnalova.magda/AdvK2008

Jinak mam samozrejme i par videi, vcetne toho z kvizu a o to se pak nejak podelim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Panda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.02.2008
Příspěvky: 43
Bydliště: Jina dimenze
Citovat
Centime napsal:
Tak mne nezbyva nez podekovat taktez vsem zucastnenym a hlavne tem, kteri mi povetsinu casu delali prijemnou spolecnost. Vycet osob by se vicemene opakoval predchozim prispevkum. Velky dik a velky obdiv patri take Trilenidovi, protoze toho zvladnul opravdu hodne... samozrejme s pomoci dalsich. Smile
Verim, ze se dockame i pristiho rocniku.

No a tady si muzete prohlednout par mych fotek.

http://picasaweb.google.cz/rozehnalova.magda/AdvK2008

Jinak mam samozrejme i par videi, vcetne toho z kvizu a o to se pak nejak podelim.



Centime ja bych se o ty vydea prihlasil jestli by to bylo mozno mi je poslat na mail..(nebo pokud je budes posilat nasemu da boos alimu tak si je od neho vezmu)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PandaOdeslat soukromou zprávuICQ
Hudebni hry (na) Adviku 08
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)