DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď In The Groove a co jineho zpachtila KONAMI
In The Groove a co jineho zpachtila KONAMI
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nakonec se muzeme dockat ITG2 na PS2. zapomela jsem kdy vyjde ale hlavne je ze vyjde (ono teda uz melo vyjit ale s konami co otravuje se to nejak zastavilo).
Kdyz uz jsme u Konami. Na nemeckem konami jsem se dozvedel, ze ma vyjit DDR MAX pro evropu a melo by to nahrazovat DDR EXT 2 JP verzi.
Pote co jsem se rozhodla si koupit neco na PS2 tak jsem jukla na amazon.co.uk a hledela Fusion, ktera nedavno vysla..protoze v tom jsou skladby z extremu a vite co na me vykouklo?! EXTREME v ENG, co neni americka verze! Ma to pry vyjit 1. cervence. a tatka se rozhodl, ze mi to objedna a necha poslat do CR. takze jsem zvedava co z toho vznikne. Protoze na Konami UK neni o EXT pro evropu ani ň. nemluve o tom DDR MAX EU. Ale je pravda, ze DDRMAX je oznameno na DDRUK tak na DDRFREAK takze na tom asi neco bude. Ale o extremu ani n.
Taky to vypada ze vyjde IIDX devitka pro evropu^_~. Takze kdyz si nekdo objedna ovladac za 100EUR tak si muze zahrat i EU verzi, hehe. No, ale myslim, ze to lidi oceni.
No o DDR Unleashed 3 asi vite, i kdyz me to extra nezajima vzhledem k tomu, ze nevedu XBOX.
A DDR EXT 2 zatim stale vypada stejne jak EXT ale uvidime co z toho ti japonci udelaji. Ze by in the groove po japonsku?
Zpet k ITG...puvodne jsem vam jen chtela rict, ze napad od roxorgames, ze si muzete ukladat screenshoty na USB flash drive je docela dobrej^_~. V Holandsku jsme prisli o jeden Extreme a ted je tam ITG takze se ted lidi bavi na ITG. Muj plan navstivit EXT tedy nevysel, ale jestli se tam dohrabu zahraju si ITG (zkusim simple mode na queen of light) a pak lemmingse na challenge a tak...tam nejou ruce..protoze vim jake to je mlatit rukama do platformy (ne jednou jsem to udelala).
ITG bude i v Glanerie. Mozna si pockam na ITG tam...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Sipky potvrzovat rukama na arcade opravdu boli .. zvlaste kdyz nezustanes u jedne. Chtelo by to u ITG zapnout fail off, jestli tam teda neco takoveho je. 3DDX to u 1st stage ma ... pak by si clovek zkusil treba Anubise i dalsi kotle.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Failoff by tam byl..ale pak to na tebe prece jenom hodi FAILED.
Takze to chce zkouset doma...^_~ nebo kdyz je zrovna masinka na freeplay^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
citace:
Nope, Fantastic is makkelijker dan Marvelous, en moeilijker dan Perfect. 't Zit er tussen. Excellent zit weer ergens tussen perfect en great, en Great lijkt me erg dicht bij Good te zitten (ik bedoel.. mis stappen, stap corrigeren en dan nóg een great... ddr would render it miss >.>).


pro nevzdelance...kdyby nahodou mel nekdo nastaveni i metrics podle ITG tak Fantastic ma mensi window nez marvelous. Excellent je ale nekde mezi perfect a great. Great je neco jako good...(no proste miss pro DDR lidicky).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

In The Groove a co jineho zpachtila KONAMI
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)