DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď In The Groove - S'Tsungovi prvni postrehy
In The Groove - S'Tsungovi prvni postrehy
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Prvni postreh..po hrani ITGcka ze me lije a tresou se mi strasne ruce, takze jsem nadelala uz v nazvu topicu desnych preklepu.
Tak ale prvni postreh ze hry. Hra se mi kupodivu spustila, tak jsem si prohlidla krasne ROXOR logo, zapojila jsem pady a nekolikrat jsem tapla na tu to, co me obvykle pousti dale ve hrach "kolecko - O". A ono ITG nic. Pote jsem si teda uvedomila, ze to na me mluvi anglicky a tak jsem slapla na X a to uz byl slyset znamy zvuk.
Hned na zacatku loadovani menu ITGcka me tukla jedna vec "sakra to se ale loaduje pomalu". Kdyz se omylem spletete nebo se chcete "vzdat" tak to dost dlouho trva nez PS2 zareaguje. Ale i tak nakonec jsem se do menu dostala a spustila prvni skladbu. (verila jsem si neco na challenge).
K tomu se dostavam k dalsi vecicce. Nevim jak StepMania (i kdyz po zasahu xsoftat, bude delat asi vsechno) ale miny a ruce zerou procenta a to docela hnusne (jako stejne jako miss...). Hrala jsem Queen of Light, abych si vylepsila vysledek, ale muj pad ktery i bez toho aby na nem nekdo stal tak odpaloval miny. Tak jsem koukala jak nemile mi to snizovalo vysledek.
Take sipky a "theme" jsou delany nejak vice ve 3d. Nedela mi to moc dobre. Sipky skoro vubec nevidim a dela se mi z toho spatne.
Uz vim i proc udelali moznost ukladani vysledku na flashku^_~. Ona ta obrazovka se skoro vubec neda inteligentne vyfotit.
prikladam par vysledku...kvalita des a vysledky taky des...
Jo take nevim jestli je to normalni, ale defaultni let sipek bylo Hallway. Docela nezvyk.
Vsechno se uklada do profilu, takze me to celkem prekvapilo kdyz jsem davala nejakou 185BPM skladbu (1st stage) s 2,5x speed modem po Queen of Light (byl final stage).


Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Ertai DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 19.09.2004
Příspěvky: 486
Bydliště: Fala enclave Litomerice
Citovat
OT:doma mi taky pad opaluje miny sam :evil:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ErtaiOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
SM: Mel jsem ji nastavenou i tak, ze procenta odcitala (kde ITG hodnoceni) - ted si hraju s CVS 3.95 a s prozatim na DDR nastaveni. Je vice prisnejsi a ma vetsi postihy na miss a miny, ale zase dava vic na perfekty. Info v "general infu".
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jo general info jsem objevila a prozkoumala. Ale netukne vas to do te doby, kdy si to poradne nezkusite jak takove hodnoceni vypada v realu.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

In The Groove - S'Tsungovi prvni postrehy
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)