DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Jak rychle vam bootuje SM
Jdi na stránku 1, 2  Další
Jak rychle vam bootuje SM
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Kdyz chcete hrat DDR na padu, jak dkouho vam trva nez se SM spusti? Tj. od okamziku kdy sahnete na pad, dateho pred pocitac, zapojite do PC, spustite SM a donactou se vsechny songy??
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
3 minuty a 36 vteřin (teda jak kdy, je to spíš okolo pěti minut)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Minutu deset fterin, ale to pote co jsem lehce probral songy a dancery a themesy a tak, predtim jsem si pri bootovani mohl jit udelat kafe. Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
45 vterin...kdyz SM vi co ma delat^_~.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
druhe spusteni cca 5 vterin...

Teda taky to odpovida mnozstvi mejch songu no Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Takze prvni spusteni mam za 21.6 vteriny a druhy z pouhych 6.5 vteriny. Mam totiz zatim jenom 270 songu... 10 announceru, danceru taky moc neni.... Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Stastni to lide ... Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Ja mam tedka presne 2000 songu k tomu par themesu, announceru a stepmanie mi pri prvnim startu nestartuje dyl nez 45 sekund ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
tak na notebooku 1,3GHz se mi SM bootovala z DVD 34 minut bez cache.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Mám asi 4000 songů a startuje se s 256MB RAM asi 8 minut. S 128MB RAM asi 15 minut.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Mam asi tak 4000 songu a s 256 RAMky startuje asi tak 4 - 5 minut ... des Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Takze: mam vsechno, co bylo na avalconu 3035 songu (takze podle me vsechno).
Na PIII@500 s 256MB RAM mi nabihaji 100 vterin poprve, 90 podruhe (oboje s cache).
Gentoo rulez
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
jj gentoo rula ... tedka jsem napsal scriptik kterej projede adresar se songama a promaze duplicitni veci (podle velikosti .mp3). A jako slusny ... koukam ze mi Songs zhubly asi o jeden giga a i SM startuje rychlejc Smile tak kdybyste nekdo chteli tak jsi o nej napiste
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
WerK: sice promazes duplicity, ale to neznamena ze to byly SKUTECNE duplicitni songy, nektery veci maji ruzny stepcharty a tak, tohle je fakt na manualni promazavani, coz je psajko, navic kdyz si promazes duplicity tak zlikvidujes alba, a kdyz pak neco hledas ... ja vetsinou hledam podle prislustnosti statni Smile (podle alba) tak je v tom ghoulas. A proto se postupne proskakavam celym obsahem songu a pisu si bokem veci co se mi libi a co bych eventuelne skakal podruhe, a posleze je cpu do zvlastniho adresare, az tohle dokoncim tak asi zlikviduju celej zbytek songu a necham tam jen nektery vybery. Smile ehm a to jsem zase OT Very Happy
Stepmania mi bootuje tak ty 2-3 minuty s 1GB RAM a cache.
Jedinej error co mi vadi, je to ze kdyz dohraje song tak to treba 15 fterin stoji a prechroupava neco ... (jde s tim neco delat???) - a: ne linux si neinstaluju ^^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Bee_Boo : aha, no to je pravda s tema stepchartama Smile Udelam v2 co to matchne podle velikosti .mp3 + md5sumy stepchartu ... pak by to uz melo byt v cajku. Jinak ted mi SM bootuje poprve 10 sek, podalsi o fous min (1786 songu, 512 mega RAM). Jo a ja linux nikomu necpu - vcera jsem se snazil u Filipsana mu rozbehat SM ale furt to jeste kravi (seka se to).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Jak rychle vam bootuje SM
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)