DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď [otazka tydne 29]: Koupili byste si originalku ITG nebo DDR?
Jdi na stránku Předchozí  1, 2

Koupili byste si originalku nejake tanecni hry?
ITG PC
41%
 41%  [ 5 ]
DDR
25%
 25%  [ 3 ]
jina hra
0%
 0%  [ 0 ]
nekoupil bych si
33%
 33%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 12

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Co se ITGcka tyce. Vyroba/produkce whatever jak se tomu rika je v Evrope pres Positive Gaming. Koupenim ITGcek budete davat penize Positive Gaming a myslim, ze o nich uz jsem sve rekla. Pro RoxorGames by penize patrily pokud byste hru zakoupily v Americe. I kdyz nevim jestli to byli primo RoxorGames, kdo tu hru tam vydal (redoctane?).

KONAMI vlastni prava, ale zatim penize, ktere z toho jsou z toho, co se dostalo natrh a KONAMI nezrusila porad jde k RoxorGames nebo Positive Gaming podle toho kde se zrovna nachazite.

Jinak ITGPC se jeste vyrabi ale ITG PS2 uz nikde nesezenete.

Ad ITG3: ITG3 nevyjde (takove jake melo byt), za to vyjde jina hra (ma byt ohlasena tento rok) a to byste meli vedet, pokud jste sledovali "betatest begins". vice info najdete jak na me strance tak foru tak portalu. a samozrejme i jinde.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Ne asi nekoupil, dokud by mě k tomu někdo nějakým způsobem nedonutil (nebyla by stepmania, mungyodance apod.).
Ano, možná jsem škrt co krade. Těch 500kč co ušetřím ale zase můžu vrazit do něčeho jiného. Za 500kč můžu koupit krásný dárek přítelkyni na narozeniny, 500kč vrazím jenom do dopravy na Advík, a mohl bych pokračovat. Vždycky najdu něco pro mě užitečnějšího. Možná si řeknete "To je takový skrblík, že ani 500kč nemůže dát na podporu PG a autorů ITG?", když nad tím tak přemýšlím tak asi opravdu ne. Nemyslím to tak, že bych si lidí co to vytvořili a co to distribuují a dávájí si v šíření ITG v Evropě práci nevážil. Ale nemám nutkání to kupovat, rozhodně v nejbližším půlroce ne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Srandista DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.10.2005
Příspěvky: 368
Bydliště: Brno
Citovat
kubago napsal:
Za 500kč můžu koupit krásný dárek přítelkyni na narozeniny


Priatelka mozno odide, ITG ti zostane naveky Wink

Na zvazenie: co tak si kupit darcek (ITG) za 500 Kc pre seba?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SrandistaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mail
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Kazdy ma jine priority a ja to chapu. jen chci vedet jestli se tu najdou taci, kteri maji takovy vztah k tanecnim hram, ze by si ITGcko koupili (mluvim o ITG za pouhych 500Kc). Osobne musim rict, ze bych si nejakou originalku koupila. Resp. koupila bych si stoprocentne DDR Extreme i kdyby to melo stat 100USD i kdyz jsem lina to obednat a to je muj hlavni problem.

Na druhou stranu jsem clovek, ktery za hry az zase tolik nedava. jako osobne je jen malo originalek, co jsem koupila za puvodni cenu. ale hry, ktere me zajimaji a chtela bych si za 500Kc koupim. ITGcek mame ted v byte 5 takze o ne nemam nouzi avsak KONAMI originalek je tam pramalo (2).

Jsem clovek, ktery si hry stahne z netu. ted premyslim o koupi originalky rogue galaxy, ale mozna muj penezni stav tomu zabrani uvidi se.

Je pravda, ze za dopravu a cony jsem kazdorocne davala 15000Kc a tohle byla pro me priorita cislo 1. prioritou cislou dve byly karetni hry a knihy. cislem tri pak caje. celkove to bylo pres 20000 rocne a aspon me to donutilo pracovat.

Hry u me prioritu vysokou nemely. nelituju mych priorit i kdyz pro vetsinu lidi to je asi totalne nepochopitelne. Avsak jsou lidi, kteri opravdu byli nadseni hrou nebo ji hrali natolik, ze si koupi collector's edition nebo aspon teda jednu originalku. Patrim tak nejak mezi ne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Koupil bych si ITG, kdyby tam dali nativni podporu MP3. Nebo alespon oficialni "neoficialni" MP3->OGG importer, co by jednim klikem a bez prace a kecu prevedl celou databazi StepMania songu pro pouziti v ITG4PC.
Skoda, ze to tak nefunguje, ponevadz do te dobu zustanu verny free StepManii, kde uz holt mam zavedene favorites.
DDR mixy mam doma oficialni 3 pro PS1 - a na vsech trech jsou dost zle j-pisnicky Smile To jsem jeste nemel modle PSko a zato spoustu elanu to okamzite vyzkouset (byl to vyprodej).

A kdyz uz se tam tu dle ocekavani rozvinula ta obligatni diskuze o moralite a obhajobe (ne)kupovani software: investuju jen do veci necim opravdu vyjimecnych, s potencialem se hluboce zapsat do mych vzpominek. Bylo to DDRko obecne, ale take treba Elder Scrolls a Black Isle (BG & PS:T) RPG rady. Zbytek prozenu torrentem.
Je skoda, ze clovek toto rozhodnuti (=odhad) musi delat jeste pred zapocetim hry. Kdyby se distribuovala prvni polovina hry zdarma (kdy clovek opravdu zjisti, jak moc ho to strhne) a az za druhou se platilo...melo by to imho ve skrblickych statech jako jsou Cechy trochu vetsi financni uspech =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stribro DDR portal
Support team
Support team

Založen: 09.04.2006
Příspěvky: 490
Bydliště: Praha 9, Dictrict of FALAAAA!!!!
Citovat
Vecne tema pirati versus Mirkove Dusini...
Ano, stazeni hry muze byt svym zpusobem chapano jako kradez, ale reci typu "take bys nevzal pacidlo a nevloupal se do obchodu" ztraceji sve opodstatneni v konfrontaci s realitou. Fakt je, ze ta obrovska sit jmenem internet tu je a dovoluje relativne bezpecne sdilet ilegalni kopie cehokoliv, co se da do digitalni podoby prevest. Na cem je zalozene rozhodnuti mnoha lidi ten obchod nevykrast? Na moralce? Mysli si, ze to je spatne? Ne, duvodem je strach. Clovek se boji, ze ho pristihnou pri kradezi, ze ho chyti dodatecne, ze pujde do vezeni a pokud ne, tak bude tezce platit, nebo alespon bude muset ve spolecnosti a mezi prateli nosit neprijemne stigma. Na internetu faktor strachu ztraci vliv na lidske rozhodovani a vzhledem k tomu, ze stahovani piratskych kopii je bezna praxe a v nekterych pripadech treba cracknuti obtizne prekonatelne ochrany hranici s hrdinstvim a pocitem vyjimecnosti, zustava pouze otazka "cenis si dila a odvedene prace autora natolik, abys zaplatil?".
Vezmeme si situaci, ze bych nemohl nikdy pouzit nic, co si nezaplatim. Vezmeme si treba hru - ctu pochvalnou recenzi na/vidim u kamarada skvelou hru a dostanu chut si ji zahrat. Ted stojim pred otazkou platit nebo neplatit? Pokud me hra zaujala natolik, ze vim, ze mi prinese nezapomenutelne zazitky a skvele straveny volny cas, koupim ji. Pokud si tvari v tvar porizovaci cene uvedomim, ze me zas tak nebere, nekoupim. A nebo - pokud mam tu moznost - stahnu, zahraju, zapomenu a jdu dal. A nula od nuly pojde. Opacne to take tak funguje - treba u knih. V knihovne clovek kdykoliv sezene jakoukoliv knihu. A kdyz cloveka kniha zaujme natolik, ze ji chce mit doma, tak zajde do knihkupectvi a koupi si ji. A stejne jako je prijemne mit na polici realne knihy, tak je prijemne mit tam krabice od originalek.

Dalsi faktor je neprizniva cena vuci financnim podminkam Cecha ve srovnani se zahranicim. Dam treba priklad me reakce na existenci filmu Akiry Kurosawy v edici Levnych knih. Nikdy by me nenapadlo dat za film nekolik stovek - to bych si radeji sehnal torrent. Ale kdyz mam moznost film koupit za 100,- tak i kdyz ho nebudu mit hned, tak si radeji pockam, protoze i pres takovou cenu "piratit" by byla opravdu skoda.

Jinak jsem celkem pravidelnym navstevnikem isoHuntu stejne jako drtiva vetsina uzivatelu internetu. A ne vzdy to je pro firmu tak spatne... o tom, ze existuje nejaka skupina Machinae Supremacy se vi predevsim diky tomu, ze tato formace zacala sve nahravky nejdriv distribuovat zdarma. A je to take jeden z duvodu, proc dnes obsah jejich komercnich CD nestahuji, ale cekam, az pujdou nekde u nas sehnat.

Co se tyce DDR a ITG her - se svoji momentalni financni situaci bych do nich urcite neinvestoval, zas tolik pro me DDR neznamena. Mozna tak jeste jako darek nekomu.

Srandista: ano, pravda. Ale alespon pro me ma vetsi hodnotu udelat radost nekomu jinemu, nez aby se mi za chvili na polici valela vicemene nepotrebna vec.
A mimochodem... pritelkyni vetsinou nevadi plavat nebo se opalovat...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele stribroOdeslat soukromou zprávuICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
tak ode dneska jsem vlastnikem originalniho ITG PC, prave to instaluju Razz
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Cogratulatoin.
Jinak zitra mozna vyhrajes dalsi (na zacatku FoF bude vyhlaseni SIpky 3 vcetne ceny). Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Jak jsem dneska u Robota viděl tu originálku tak musím říct, že me to docela navnadilo ke koupi. Budu o tom více přemýšlet Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
kubago napsal:
Jak jsem dneska u Robota viděl tu originálku tak musím říct, že me to docela navnadilo ke koupi. Budu o tom více přemýšlet Smile

... myslim ze nebudes Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
[otazka tydne 29]: Koupili byste si originalku ITG nebo DDR?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)