DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Max300
Jdi na stránku 1, 2  Další
Max300
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Asi byste neverili, co se mi podarilo, co? Pote, co mi dve osubky (molik a xsoft) drzeli zidli, abych ji mohla vyuzit jako oporu jsem prolezla Max300 na B

EDIT: likviduji linky na screenshoty...

vysledek z toho Max300

perfects 416
greats 98
goods 14
boos 10
miss 17

score: 78877747
rank: A


Naposledy upravil S'Tsung dne ne, 24.duben 2005, 10:30, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Congrats Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Kdyby se vam Max300 na heavy zdala moc jednoducha zahrajte si the legend of max a the great giana sisters na challenge. Pak date max300 a ani nebude vedet jak.(muj tep po techto tri skladbach = 108 jako sto osm)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
GGsisters + oni a na padu?? to se da .. i na klavesnici je to dost sebevrazda .. teda v ty pulce jak je lavina tech 3 sipek co se porad opakuji.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
No da se. je to docela sado maso...ale neni to 'nemozny'. at uz je to delany pro klavesnici nebo ne...kazdopadne na padu to pro me jde...ale na klavesnici jsem mrtva uz v prvni casti...
(ty machine gun steps...v 300BPM jsou o zivot...boli me ted z toho prsty protoze jsem to brala spickou...celou nohou to fakt nejde...-jde ale mines vic jak polovinu tech sipek..aspon ja)...no a pak ty tri osminovy sipky jak se tam hnusne opakujou jsou dost o smrt...
no milej zazitek...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ja vedela ze to forum tu nekde porad je :wink:
Kdyz uz se dneska v souvislosti s TG 05 o tom maxu (maxovi?) mluvilo a Pulda tapal, pustila jsem ho po delsi dobe zase
(trosku se bojim veci co maji v nazvu slovo MAX, ale pssssst :wink: )

level easy light verze



level medium standard verze



Jen nevim jak to muselo vypadat, ale zatim co ja to tak trikrat po sobe tapla, Pavel usnul primo vedle padu na zemi ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Gratz Smile takovy vysledky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Prave ze nic moc Bee_Boo ... uz bych mela byt dal po 4 mesicich ne ? Flakam trening ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Newim, jeste jsem nevidel nikoho kdo to hraje 4 mesice Very Happy
ja si myslim ze tohle je uspech az na pudu ... preci jen je to narocny na cteni sipek (suprsvistil hadra)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Ano, to sem si na zacatku myslela taky, ale vazne se to casem upravi. S`Tsung a Xsoft meli pravdu, poslouchejte co vam radi.

Sakura na light byla pro me to nejtezsi co exsitovalo a k me smule to vsichni kolem tapali :wink: Brala sem skladby postupne, od light pomale, rychle, pak prvni zlom a standard uroven, pomale, rychle, dalsi zlom prvni deseti tlapka ... a tak nejak od te doby uz mi ta rychlost "tolik" nevadi. Jako zpotila jsem se slusne, ale uz to neni takove. Sipky vidim, jen tam dostat nohy. Tak jsou lidi jako Trewor co zacali rovnou sakurou a tezkyma skladbama ...

.. to ale uz asi patri do jineho fora :oops:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Asi jo Very Happy uwidime rekl slepej Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak uz widime Very Happy dneska jsem se pri vyberu precvak a kdyz uz tam byla ...

Ale byl to fakt psykoulet ... aneb prvni max v zivote Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Musim uznat ze MAX300 je vazne uulet (sice zatim jenom sipkuju, jeste neskaacu) myslel sem si ze MAX PERIOD kterej ma BPM 600 bude horsi, ale naopak, ten se nechal zvladnout lip.
Snad uz brzo budu skaakat taky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Hm ze bych zkusil max period .... NE zitra Very Happy
btw. dobrej avatar Wink Orochimaru je sympatak Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
THANX ... Hmm je den z mejch oblibencu .. musel sem ho trochu prekreslit a dat mu misto kunai dat do ruky sroubovak aby vypadal jako pravej stavitel (az bude doma nejakej pad at uz postavenej nebo koupenej necham ho tancovat ^__^)
MAX PERIOD si dej a to urcite
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Max300
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)