DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Tak jo, snad naposledy si zaspamuju do tohohle topicu, aneb par veci co mi udelalo radost Very Happy
DDR History na standard
DXY! a jak malo chybelo k tomu fullcombu Smile
Dynamite Rave SuperEuroVersion kdyz jsem to hral naposledy tak jsem dal stezi C a ted ... diwne
End of the Century devata Very Happy aneb bonbonek nakonec Very Happy
a tak, jinak ostatni AAcka a tak jsou v odpovidajicich topicich Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Jak jsem na tom?
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Very Happy Pad mám od ledna a i když to moc nedávám tak na tohle jsem fakt pyšná je to na 6 ťapek v módu:beg2:
[/url]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Sikovna:), vitej na foru.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Boroofka DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 02.01.2006
Příspěvky: 199
Bydliště: Hradec Králové
Citovat
Dík, taky co mi to dalo, komplet se zaregistrovat a pochopit to všecko Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele BoroofkaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránky
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Byl jsem si včera vyzkoušet onu arkádu na Novodvorské. Určitě to bude tím, že jsem zatím na ničem takovém nestál a zřejmě to nebyl dobrý nápad pro první kontakt s taneční podložkou. Osobní pocit byl asi takový, aby mi to sežralo ten krok, musel jsem celkem dupnout, freezy, škoda mluvit, musel jsem na nohu tlačit, jinak by mi to nesežralo. Buď jsem na to moc lehkej (56 kg, BTW: Pro jakou minimální hmotnost hráče je arkáda dimenzována, jestli pak ne pro 60 kg, bohužel jsem to neověřil s batohem na zádech), či není to bug právě toho zařízení nebo jestli jsem neměl skákat na místě Player 2 místo Player 1. Zřejmě bych si měl opatřit softpad, bude asi vhodnější pro mou váhovou kategorii, pokud bych se chtěl tomuhle věnovat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Staci mackat freezy jako rolls. Normalni praxe. Treba i v Trocaderu na DDR EX2 to bylo potreba.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Trin DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 12.03.2005
Příspěvky: 643
Bydliště: Praha - Stodulky
Citovat
Enigma napsal:
Zřejmě bych si měl opatřit softpad, bude asi vhodnější pro mou váhovou kategorii, pokud bych se chtěl tomuhle věnovat.

Tohle u hardpadu neplati. Jde hrat i malickem (ohne sranda).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele TrinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Trin: Oprava, zřejmě to s tou hmotností hráče bude platit u některé arkády. Nevím, na té Novodvorské jsem musel, jak jsem napsal, celkem dupnout, aby to sežralo, a na freezy by mi určitě bylo nějaké to kilo navíc k dobru, jinač jsem musel dost tlačit na nohu, abych ten freeze ustál.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
enigma: pis bez diakritiky

Jinak dupani je pitomost, zkus to mackat jako rolls. Jinak to ze jsi lehci je jenom dobre, protoze jsi schopnejsi vyvinout daleko vetsi rychlost.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Snad priste to pujde lepe, no nevim, za jak dlouho v Praze. Nestal jsem vubec na tanecni podlozce. A napada me jeste, jestli jsem si nemel treba vzit jinou obuv. Jestlipak to nezavisi dost na tom. Co se tyce vahy, je to u me dost podvaha 56 kg vs. 176 cm, takze si myslim, ze tech 60 kg bych mit mohl.
Ad diakritika: Zapomenu se a pisu s ni, v lepsim pripade to odedituju. Ale precejen, do budoucna by se hodilo u psani prispevku odstranovac diakritiky.


Naposledy upravil Enigma dne po, 19.červen 2006, 0:03, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Cloud napsal:
enigma: pis bez diakritiky

Jinak dupani je pitomost, zkus to mackat jako rolls. Jinak to ze jsi lehci je jenom dobre, protoze jsi schopnejsi vyvinout daleko vetsi rychlost.


jak tak o tom premyslim, jak se macka takovy rolls?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
S obuvi je to na kazdem, nekteri na tom hraji i bosi ^_~ I kdyz teda v sandalich bych na to asi nelezl....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Bee_Boo napsal:
Cloud napsal:
enigma: pis bez diakritiky

Jinak dupani je pitomost, zkus to mackat jako rolls. Jinak to ze jsi lehci je jenom dobre, protoze jsi schopnejsi vyvinout daleko vetsi rychlost.


jak tak o tom premyslim, jak se macka takovy rolls?
Stojis, malinko se odrazis ale jenom takovej impulz aby ses nezvednul od toho panelu ale dost velkej na to aby to vzalo jakozes to pustil a znova zmacknul ... a opakovat do ztraty vedomi nebo vazit vic kg a pak staci jenom stat Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Rikas, ze sandale jsou jakozto obuv na arkadu UB (uplne blby)?
Bee_Boo: Neco je tady v General infu k ITG http://ddrforum.pocitac.com/viewtopic.php?t=337 ,
citace:
rolls - aspon jednou za 0.3 musite dupnout na sipku
, je to ono?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
No, sandale jsou totiz IMHO UB na jakykoliv sport, ne snad? ^_~
edit: teda uznavam, ze sachy bych si v nich klidne zahral.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 28 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)