DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Aha, takze jen stat Very Happy ale jo, je to odpoved na otazku Very Happy diq
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Pulda: No jo, mame snad nejake ty sportovni sandale k dispozici, ale kdovi.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Enigma: no, ty freezy nejspis tema sandalema nebyly, ale jinak mam pocit ze se ti v tom musi hrat strasne blbe, ne? Mozna az budes hrat 10tlapky, tak to poznas ... anebo to poznaji ty sandale ^__^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Enigma DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 25.01.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Brno
Citovat
Pulda: Zkusim priste jine botky, no. A vubec, nejspis nejake kilo bych mel asi pribrat, bud jsem v pripade freezu moc lehkej nebo je to bug arkady.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele EnigmaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Bug to neni, je to sice ITG arkada, ale predelana, takze de facto DDR pady. Vsechny tyhle automaty maji trochu vetsi "nestlacitelnost" sipek. JAk rikam zkus to mackat jako rolls. Jinak co se tyka bot, tak zkus treba cvicky (sandaly fakt ne), nebo normalni pevny tenisky, nebo hraj bez bot jako ja:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Wow, jsem rada, ze nejsem jedina kdo hraje na arkade bosa sama.
Enigma: cloud ma pravdu s tim odehravanim freezu jako rollsy. Je to pro me jediny zpusob jak je potvrzovat na 3-5th mix arkadach a evropskych arkadach.
jinak pote co toho budes mit odehrano trochu vic tak si uvedomis, ze se da hrat i bez dupani. clovek sice musi trosku zatlacit ale ne dupat tak ty sipky nepotvrdis.

bug arkady to neni. je tak postavena. a vem si ze je postavena pro male japonce. kteri maji priblizne tvou vahu a moji vysku.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Laertes DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.06.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Bohnice :-))
Citovat
myslím že hmotností to nebude...měl jsem podobné problémy i já - a to se váhově pohybuju u horního limitu hardpadu... Very Happy
ten to taky pěkně cítí, místo zadní šipky mám po heavy songách lavor Laughing
ale už mi snesl první heavy osmičku - do it all night Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LaertesOdeslat soukromou zprávu
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Laertes napsal:
myslím že hmotností to nebude...měl jsem podobné problémy i já - a to se váhově pohybuju u horního limitu hardpadu... Very Happy
ten to taky pěkně cítí, místo zadní šipky mám po heavy songách lavor Laughing
ale už mi snesl první heavy osmičku - do it all night Smile


Ver mi, ze az tohle budes hrat par mesicu, tak uz te to prestane trapit. Chce to trening, aby se ti zazrala do masa rovnovaha a ty ctyri mista.Pak uz to jde samo.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Laertes DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 17.06.2006
Příspěvky: 3
Bydliště: Bohnice :-))
Citovat
no vsak ja vim, není to tak hrozne...teda hrozna je ta prohla sipka, ale s tím nic nenadelam, ale kdyz zustanu v rytmu, tak trefuju co mam, když zacnu klopytat, je to stejne v haji cele:-) ale to asi kazdy..
akorat mé provizorní opravy sipky zpusobily, že uz jí doslapnutím spusti malokdo jinej nez ja, prekalibroval jsem ji proste na svou vahu..Smile A jinak..hraju od velikonoc...nedokazu si predstavit, ze bych dal tu osmu drív, kdybych tedy na tom nebyl osm hodin denne:-)

edit: vymazani hacku carek a krouzku .:-/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele LaertesOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Wejn DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 11.04.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Brno
Citovat
Tag se musim pochlubit bo mi to neda:



Teeda, neni to uplne zazrak, to neee ... ale ... Heavy ... a Wejn ... konecne! Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WejnOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Wejn napsal:
Tag se musim pochlubit bo mi to neda:



Teeda, neni to uplne zazrak, to neee ... ale ... Heavy ... a Wejn ... konecne! Wink


Tak se mi to libi. Tebe a Arien chci videt na Feet of Fame v standart skupine. Jste dalsi nadeji czech ddr Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
Xsofte jsem se chtel tez zucastnit nejakeho toho turnaje no... Rolling Eyes jaky by jsi mi tak poradil..?? bee rikal ze fof je na me silene hard a standard do 8 slapek se mi zda moc lehky...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja? No se nepamatuju Smile ale mozne to je, mmchodem, podle toho algoritmu jakeho se bude hrat to nebude zadna hruza snad.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Nehraju, oragnizuju (kdo by to jiny delal)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
DAMNED napsal:
Xsofte jsem se chtel tez zucastnit nejakeho toho turnaje no... Rolling Eyes jaky by jsi mi tak poradil..?? bee rikal ze fof je na me silene hard a standard do 8 slapek se mi zda moc lehky...


Je to jednoduchy, na begginery te nepustime:) . Pokud se citis na standart, budes hrat standart. Pokud na hard, budes hrat hard.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 29 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)