DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nase zacatky a zlepsujeme se
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 38, 39, 40  Další

Zlepšujete se díky tomuto topicu?
Ano
20%
 20%  [ 5 ]
Snad ano
24%
 24%  [ 6 ]
Ne
24%
 24%  [ 6 ]
Nevím
16%
 16%  [ 4 ]
Nejsem začátčník, tak toto nepotřebuji
16%
 16%  [ 4 ]
Celkem hlasů : 25

Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
S'Tsung napsal:
tady funguje nejaky aktivni mod.

ale coz...

mam svoje prvni 3 hvezdicky!! na celkem dosti skladbach to bylo o chlup, ale po dlouhe dobe jsem si zahrala why me na heavy a 99.06^_^.


JO...prvni cech co ma tri hvezdy!!! CONGRATS!!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
moje prvni uskakana 8-mi tlapka XD


a gratuluju S'Tsung k 3 hvezdickam, gratz!!!
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Diky vsem, ale uz me male zlepseni nalady z tri hvezdicek preslo. (mela jsem hrat jindy-_- depressed).

kazdopadne zavedla jsem statistiky ITG1,2 PS2 a tvari se to tak ze k nem 99% mam nekde fakt malo. Mozna az odehraju vsechny songy vratim se k nem dneska nove odehranym skladbam. (no tam jsou nekdy stepcharty...- treba da roots heavy, fuj)

Mik: rekla bych (podle grafu), ze toho zvladnes na heavy vic na tuhle obtiznost. stylem do it all night, mikoneko rock a tak. (velky stream, celkem velka voltage a zbytku minimum = ale na to se tady uz asi nehraje co?)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
yup yup ete nejaky 8-mi tlapky davam ale uz nescreenuju XD momentalne jsem se vratil k vylepsovani 5-ti az 7-mi tlapek
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
Mik: Mam zkusenost, ze zlepsit neco, co zvladas v pohode udelas nejlip tak, ze budes hrat neco tezsiho. Ja jsem se treba tak mesic (podle me zbytecne) placala na mediich a kdyby mi je Bee nezakazal, tak je mozna hraju jeste ted (to byl brezen). Very Happy
No to prehanim, ale zkratka od te doby uz vim, ze si sice muzu rict: "To nedam.", ale musim to zkusit... a nekdy to vyjde. A pak kdyz se vracim k lehcimu, jde to o poznani lip.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
taky gratuluju STSung!



Mík: Prosimte to je to to Apoc2? A mas spatne nastaveny ten vysledny judgement, v ITG S dostanes az od 92%, ale to asi vis. Ja jen sem takovej puntickar a bije me to do oci Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
muze to byt noteskin nebo neco. ty obvykle vycuhuji a nikdo nevi jak se ty noteskiny jmenuji^_^

jinak jeste dodatek. ty tri hvezdicky a vsechny ostatni hvezdicky ze vcerejska jsem odehrala na male cernobile televizi. ziskavam novy skill "cteni greyscale sipek".

Miny se na tom cist nedaji vubec a kdyz je tam vice not tak uz je to celkem krize. kdo si chce zkusit muze^_~. mam funkcni pad na rozdil od jinych chudaku, ale zase si to vyrovnavam to televizi (fakt stoji za to^_^)

no nic ignorujte me..jsem nejaka vysmata...to temi tremi dny nespani.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Centime DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 22.07.2005
Příspěvky: 500
Bydliště: Brno
Citovat
S´Tsung: Taky jsme loni parkrat hrali na cb televizi...a je to vazne humus. Zvlast kdyz si na pozadi pustis padajici kachnicky...to se fakt cist neda Smile))
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CentimeOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

Mík DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 29.10.2006
Příspěvky: 100
Bydliště: Havlíčkův Brod
Citovat
centime: no tak pro me je neco tezsiho 7-mi tlapky, 8-mi jsou prome uz neco hodne tezkyho XDDD ale nejaky davam no

robot: je to noteskin apocalypse 2 ci tak neco, nekdy ho musim hodit do defaultu XD jo mam nejakej divnej skin XD

edit:
Break Down proste miluju XD
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele MíkOdeslat soukromou zprávuICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Tak pres vikend mi Sniper opravil pad, dal do nej asi trikrat tolik sroubu a vazne to zacalo fungovat. Vikend ve znameni ITG for PC.



A tady je to komplet

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
tady jsou moje rekordy z vikendu, konecne padly prvni 2 hvezdicky, je to zase na xuxu, ja vim ze sem postoval xuxu tedka porad, ale nesmite se na me zlobit, ta pisnicka ma proste jasny rytmus a melodii a je tak akorat rychla, takze si mi na ni dobre tancuje. Az dam prvni 3 hvezdicky, tak si myslim ze to bude prave xuxa.



Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Jsi zabijak, ja jeste dve hvezdy nikdy nemel.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
Cloud napsal:
Jsi zabijak, ja jeste dve hvezdy nikdy nemel.

to ti neverim...na medium to snad das, ne?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Robot2037 napsal:
Cloud napsal:
Jsi zabijak, ja jeste dve hvezdy nikdy nemel.

to ti neverim...na medium to snad das, ne?


Tak muzu to dneska zkusit.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Scarlett DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 09.07.2006
Příspěvky: 529
Bydliště: Týniště nad Orlicí
Citovat
Scárlett se taky snaží, aby jste věděli.... Wink /ale jen snaží, no/

Dneska Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele ScarlettOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Nase zacatky a zlepsujeme se
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 33 z 40  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)