DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď "O conu po conu" (Festival Fantazie 2005)
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Anonymní DDR portal


Citovat
mimochodem jakej simulator to na FF bezel, to bylo s nejakejma specialnim skinama ze to nevypadalo jako stepmania/dwi? teda aspon ne jako moje x let stary verze... Smile
Podekovani za FF
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
Chtel bych na tomto miste podekovat vsem, co se podileli na organizaci a fungovani DDR na Festivalu fantazie. Mozna nebylo vsechno na 100 procent, ale vsichni co nekdy neco dokazali zorganizovat vedi, ze i 90 procent je krasny vysledek. Doufam, ze jste si letosni FF v Chotebori uzili a ze se spolu uvidime na pristim rocniku spolu s mnoha novymi fanousky DDR.

Za organizatory FF

Tomas spider Backovsky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Anonymni: Wink byla to Stepmania 3.9 RC3 s hromadou ruznych Themesu, zadnej jinej simulator tam nebezel, maximalne jeste mody pro Pump It Up (4 diagonalni smery a stred) Technomotion (osm smeru) atd. jinak linky na themesy jsou neeekde na foru (cert vi kde) prevazne jsme se snazili tam mit CyberiaStyle 2.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Re: Podekovani za FF
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
spider napsal:
Chtel bych na tomto miste podekovat vsem, co se podileli na organizaci a fungovani DDR na Festivalu fantazie. Mozna nebylo vsechno na 100 procent, ale vsichni co nekdy neco dokazali zorganizovat vedi, ze i 90 procent je krasny vysledek. Doufam, ze jste si letosni FF v Chotebori uzili a ze se spolu uvidime na pristim rocniku spolu s mnoha novymi fanousky DDR.

My dekujeme za poskytnute prostory, cas i techniku :wink: Jsme pouceni ... S dalsi spolupraci se pocita az za rok ? Na Avalconu Specialu se DDR neobjevi ? :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Tak tedy dobrá, taky (možná trošku opožděně) sesmolím nějaké ty poznatky.

Hlídky - Co k tomu dodat. Co se stalo, stalo se, nemá teď asi zpětně cenu někomu vyčítat, kde nebyl, teď už by se to stejně ani nezjistilo. Taky asi nemá cenu to tu moc rozepisovat, ostatně už to sem napsali jiní. Co mě osobně naštvalo bylo, když u stanoviště nikdo od ddr a dva beginneři, co by si rádi ťápli a koupili pad.. Nebudu pátrat o tom, kdo jako poslední opustil stanoviště, ale no..
Snad poznatek pro příští rok - naplánovat to více dopřadu určitě (ale to už bylo řečeno..) Spíš mě napadlo udělat skupinky lidí, kteří by měli po celou dobu conu na starosti právě jedno stanoviště (na stanovišti byly problémy třeba i s odpadkovým košem, nešlo jen o hlídání padů a techniky..) Pak je tu ovšem to, že některá stanoviště jsou holt horší (například dole u začátečníků to není žádný med, co si budeme povídat, všichni jsme tam byli, nahoře zase často nikdo nebyl.. atd), takže tenhle návrh je takový problematičtější, zhodnoťte sami.

Na žádné přednášce jsem nebyla, takže nemůžu posoudit jak dopady, něco jsem slyšela, něco bylo napsané tady - no příští rok to zlepšíme:)

Dále ubytování - s klíčem od pokoje jsem problém neměla, snad je jasné, že v tolika lidech si ho nikdo nemůže nechávat u sebe. To že to bylo třetí patro se taky nějak dalo:)

Co s tím souvisí - jídlo - Toustovač a lednička skvělé (vřelé díky majitelům - tuším Molík, lednička určitě, nevím čí byl toustovač). To, kdo nakupoval bylo často dost chaotické (já sama jsem třeba neměla účtenky a tak..), někdo chudák musel vstávat brzy.. (dómo arigato). Příště si můžem klidně udělat i jídelníče, trošku to vylepšit tomu rozhodně neuškodíSmile Jinak s těmi 40ti korunami na den si myslím to vyšlo dost dobře. Taky je to asi tím, že jsme přecejenom měli nějaké zásoby z domova a pak kupování jídla na baru, takže někteří utratili více, jiní méně.. Ale celkově je to dost slušné.
Ještě zmíním úklid po jídle, to co občas zůstávalo na stole.. no comment:)

No a program - bylo sice hezké, že jsme my měli u rozpisů co se bude dít, ale skutek utek, víme to všichni, nemá cenu to rozebírat, po bitvě je generál každý, takže prostě příště jak už psali ti přede mnou - rozhodně do oficiálního programu a naplánovat dříve (já vím že opakuju, pardon:) )

Jak beru FF já - rozhodně to pro nás všechny byly cenné zkušenosti, byly tam chyby a je na nás, abychom se z nich poučili a já věřím tomu, že nám to do budoucna rozhodně mooc pomůže a nejen na FF nebo speciálu. Navíc nám tohle (snad) pomůže dát se trošku víc dohromady jako tým. Zatím jak se ukázalo zas tak dobře sehraní nejsme, ale to taky zlepšíme:)

To už je asi tak všechno, snad jenom co se mi nelíbilo - přišlo mi dost podlý, když někdo hlídal stanoviště, byl tam zaprvé ponechán sám - jasně, dá se to, ale kdo z vás by tam sám být chtěl.. a zadruhé když už tam je a při první příležitosti kdy se objeví někdo v tričku beze slova uteče a nechá tam toho dalšího napospas.. (stalo se i, že jsme byli tři lidi na tři stanoviště..)

Velké poděkování patří Molíkovi, bez které by spousta věcí na FF vůbec nebyla, jsem ráda, že se nám podařil aspoň ten diplom, chtěli jsme udělat diplom pro všehny, to už nakonec nevyšlo, ale co není, může být příštěSmile
Další komu patří díky je rozhodně Bee_Boo (všimněte si, že ho zmiňují všichni~-^) protože kdykoliv bylo něco potřeba, první kdo se hlásil byl on.
Jinak samozřejmě vůbec všem co pomáhali hlídat ať už méně či více i těm, co zapůjčili pady nebo se prostě nějak přičinili (Maska a jeho odvoz věcí autem)

No a na všechny se zas těším někdy příště^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Avalcon special
Spider DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.07.2005
Příspěvky: 26
Citovat
Na avalcon special se samozdrejme DDR planuje, v tuto chvili ale jeste nemuzu rici na pevno jak to bude, musime si odpocinout po FF a tak urcite behem prazdnin reknu vice.
Zatim pocitam s DDR v mistnosti, kde jste travili druhou cast FF, chtel bych jeste jedno misto na DDR pro druhou dvojici padu, ale prozatim nevim kde. Pady budou nase trin hardpady a pak pripadne nase softpady na dojeti.
Na avalconu bych uz take chtel zacit planovat DDR na FF 2006, muzeme si o tom popovidat.

Tomas spider Backovsky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SpiderOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Vitam Spidera na nasem foru. (Rada vas tu vidim^_~ asi se musite bavit nasemi komentari o conu po conu..)
Kazdopadne bych chtela rict, ze az odchytam DDR nebo jiny blok (zkousime neco rozjet pro to japonsko..) budu se snazit o sto procent lepe (protoze uz to bude vedome..ehmehm).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Taaaakze, resty dohnane - vybirala jsem a prebirala jeste nejake fotky pro lidi co si objednali sami sebe a udelala jeste jeden maly skromny vyber ... Nebojte, vic jich na web nepujde, vim ze nektere jsou dost kompromitujici ... mozna jen na vase prani.

http://www.molik.go.cz/Foto/LidiFF05/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ad photo 19 (...477) vsichni jsme otoceni na jednu stranu a skoro ve stejne pozici^_~ Ze by nejlepsi pozice na spani? (BTW: kto to fotil...o_O..jsou mi videt ponozky...nee)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
molik napsal:
Taaaakze, resty dohnane - vybirala jsem a prebirala jeste nejake fotky pro lidi co si objednali sami sebe a udelala jeste jeden maly skromny vyber ... Nebojte, vic jich na web nepujde, vim ze nektere jsou dost kompromitujici ... mozna jen na vase prani.

http://www.molik.go.cz/Foto/LidiFF05/


Ježiš Molíku, cos to tam dala..^-^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Uaaaaaaaaaaa ja jsem na netu, katastropheeee ^_^ a ja nechtel ;_;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Rin DDR portal
m=^.^=m
m=^.^=m

Založen: 27.02.2005
Příspěvky: 270
Bydliště: Praha 9
Citovat
Bee_Boo napsal:
Uaaaaaaaaaaa ja jsem na netu, katastropheeee ^_^ a ja nechtel ;_;


Loooooooooooooooooool^-^
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele RinOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pisemne stiznosti sem, kdo se nechce toho vymazu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Filip-san DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 23.02.2005
Příspěvky: 248
Bydliště: Praha-Chodov
Citovat
Jen takova malickost.. nevite kdeze jsou ke stazeni ty fotky od ucastniku FF kde se sdruzuji ? diky
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Filip-sanOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Na festivalfantazie.cz v ohlasech nebo na lopuch.cz v klubu festival fantazie.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
"O conu po conu" (Festival Fantazie 2005)
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 2 z 3  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)