DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď PM - Percussion Master
PM - Percussion Master
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Percussion Master


Navod na hru - http://rf.igs.com.tw/pmaster/en/html/mam_int1.html (hodil jsem ho i sem, ale je to moc velke, tak radeji linkem)

Percussion Master je taiwansky klon japonske hry Taiko no Tatsujin od Namca. Jedna se o hru na velky buben (taiko) a dva mensi. Blizsi popis hry je na http://czech-ddr.info/index.php?page=pm

Informace pro hrace

Easy - pro zacatecniky, pouzivate jen hlavni buben (stred/zluta)
Normal - pro "norlalni" hrace, pouzivate vsechny 3 bubny
Hard - vsechny 3 bubny a edge (zelena, hrana hlavniho bubnu)
Expert - vsechno ve velke rychlosti a streemu (i "skoky")

Odeslat internet ranking - http://rf.igs.com.tw/cgi-bin/pmaster/english/ir/rank.cgi?LangType=Other
Prohlednout ranking - http://rf.igs.com.tw/cgi-bin/pmaster/english/ir/rank.cgi?GameMode=modeselect_Hard&LangType=Other (posledni je z 2007/05/07, takze to jeste funguje)

Speedmody jsou na harda a experta. Jde to i pekne bez nich (na easy-normal). Okno je velkem velke (judge window), takze nejake jendotky milisekund nehraji roli. Tipovali jsme to na 40ms okno (i v momente, kdy uderite do bubnu, a vite ze to bylo mimo, dostanete Great = nejvyssi ohodnoceni).
Pri vyberu songu vidite BMP, pocet not, score, obrazek i pocet hvezdicek (tlapek) znacici obtiznost.
Hodnoceni skladby: S, A+, A, A-, B+, B, B-, C+, C, C-, Fail (jinak klidne date 300 greatu, 2-3 missy a mate C, to jsem jeste nejak nepochopil, ale dle me to bude mit spojitost s combem). Ono totiz kdyz mate dlouhou hold sipku, tak je na ni treba 10 hit (uderte 10x), kdyz budete porad mlatit, tak to vezme taky. Ale kdyz date presne 10, tak nejspis mate "fantastic" combo a pocita se ta vic. To chce jeste zjistit (treba kdyby nekdo koukal na hru, a odpozoroval by to).
2 hraci mohou hrat na Co-op i Versus. Tip: kdyz hrajete na versus, tak jde vitez dal a muze sam dat 3 songy. Jen se ve versusu nebudete podepisovat. Pri Co-opu, kdyz date 1 song a na druhem to zkazite, muzete pokracovat dal (Hlaska Contiune Ano, Ne). Continue = vezme vam to kredit a hrajete dal. Dohrajete 3. song a konec. Takze date kredit za 1 song - pokud vam nejde o score, doporucuji continue nedavat. Na tohle (a dalsi credit veci) ale prijdete sami po 2-3 hrach.
Kamera - no, ano. Ma to kameru. Muzete (i nemusite) se pri podepisovani i vyfotit. Tak co, za jak dlouho vyhodime vsechny polaky a narveme tam ceske fotky Wink

Oficialni homepage - http://rf.igs.com.tw/pmaster/en/html/frm_idx.html

video ukazka Arrow http://www.youtube.com/watch?v=VAwN3ixwr94



Naposledy upravil S'Tsung dne st, 4.červenec 2007, 22:25, celkově upraveno 5 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
mozna hloupa otazka, ale ja to nevim - hraje tam nejaka hudba v pozadi do ktere se bubnuje? a nebo tam hraje ciste jen to tvoje bubnovani? pokud je tam hudba, tak jaka?
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Hudba tam hraje. jsou tam skladby zname v evrope ale pak je tam i vseho chut hudba odjinud. takze se tezko rika co tam je.
(na czech-ddr.info jsem psala jak se vybiraji songy...sem nejak ne^_^)

it's a small world remix
barbie girl - aqua
doctor jones - aqua
twinkle twinkle little star - (jmenuje se to nejak jinak ale)
chinese new year -
bolero -
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
kubago DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 13.09.2006
Příspěvky: 105
Bydliště: Opava
Citovat
Tak po shlédnutí videa to vypadá fakt jednoduše. Přišlo mi to jako 3 tlačítka která se povrzují. Po mrknutí na návod mi to přijde propracované a určitě si to zajdu vyzkoušet až se dostanu do Prahy Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele kubagoOdeslat soukromou zprávuICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
no me to podle tohodle videa zrovna moc lehke neprijde Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
xsoft DDR portal
Admin
Admin

Založen: 25.07.2004
Příspěvky: 4714
Bydliště: Praha, Hostomice
Citovat
Ano, jsou 3 bubny. Jsou jak (receno DDRkem) sipky, tak holdy (bubnovani, nebo jen jeden uder).
Ale co se stredu tyce, tak jde bouchnout i na okraj (jina noty) a pak je rozdil v bouchnuti 1 hulkou a 2mi.

Takze pak tu mame tyto noty:
- jedna leva (modra)
- jedna prava (cervena)
- jeden stred (zluta)
- stred 2x
- okraj stredu (edge) - zelena
- okraj 2x

a pak jsou tu holdy a pak jeste "skoky" (jako stred plus vlevo).
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xsoftOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Deirh DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 20.03.2006
Příspěvky: 487
Bydliště: Fala Core, Entertainment District
Citovat
Skvela hra. Zavislost se rychle rodi ;p
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DeirhOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
citace:
Hodnoceni skladby: S, A+, A, A-, B+, B, B-, C+, C, C-, Fail (jinak klidne date 300 greatu, 2-3 missy a mate C, to jsem jeste nejak nepochopil, ale dle me to bude mit spojitost s combem). Ono totiz kdyz mate dlouhou hold sipku, tak je na ni treba 10 hit (uderte 10x), kdyz budete porad mlatit, tak to vezme taky. Ale kdyz date presne 10, tak nejspis mate "fantastic" combo a pocita se ta vic. To chce jeste zjistit (treba kdyby nekdo koukal na hru, a odpozoroval by to).


Tak dneska jsem tam byl a muzu rict, ze i kdyz jsem mel dvakrat vyssi combo, pocet greatu a min chyb tak jsem mel porad nizsi skore. Vubec nechapu co to je:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Nove zjisteni

za perfect ohodnoceni (Sko) dostanete 25% bonus

za bravo ohodnoceni (A+) dostanete 15% bonus
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Robot2037 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.07.2006
Příspěvky: 555
Bydliště: Praha
Citovat
ja tady mam jeden screen co se mi poprve povedl song na perfect a 25% bonus (2P). byli jsme tam s Kubagem kdyz probihal Advik.

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Robot2037Odeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
PM - Percussion Master
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupujte přes tento baner, jako všichni naši DDR hráči


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)