DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Jaký jste typ hráče DDR?
Jdi na stránku 1, 2  Další

Jaký jsem typ hráče DDR:
Average White Guy Alpha
10%
 10%  [ 1 ]
Average White Guy Beta
30%
 30%  [ 3 ]
Cutesy Girly Girl
10%
 10%  [ 1 ]
Big, Scary Guy Who is Surprisingly Amazing
20%
 20%  [ 2 ]
Flamboyant Homosexual Man
0%
 0%  [ 0 ]
Actual Professional Dancer
0%
 0%  [ 0 ]
Local Insane Arcade Junkie
20%
 20%  [ 2 ]
Overcompensating Macho Dude
0%
 0%  [ 0 ]
Jive Talking African-American Nerd
0%
 0%  [ 0 ]
Ten Year Old Asian Girl
10%
 10%  [ 1 ]
Celkem hlasů : 10

Jaký jste typ hráče DDR?
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Přečtěte si pozorně Arrow tento článek a pak hlasujte v anketě, jaký jste typ hráče DDR Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
Jolinar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Citovat
Hezky, doufam ze nektery plati i pro zensky Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JolinarOdeslat soukromou zprávuICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
Smile Devcata samozrejme mohou zvolit svuj priblizny muzsky ekvivalent...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak tomu rikam teda narez (kde jsem k tomu slovu prisla?). Ale jeste bych vedela o dalsich typech. Aspon ta osoba (Nathalie), s kterou jsem vcera/predevcirem hrala DDR nejakych 16 hodin. Krome toho, ze neuslape v podstate nic co je od obtiznosti jedna na light. Obcas se prekona a tu jednu tlapku na light zvladne, pak se prekona a da i Only you (tuto skladbu dala asi po ctyrech hodinach hrani). Pak zkusi neco tezsiho a jakmile udela neco spatne rozhodi rukama, kdyz na pad trochu vice dupne tak se mu v zapeti zacne omlouvat a prestane sledovat sipecky. Mezitim prohlasuje kazdou chvili oops. Kdyz se zase podiva na obrazovku tak zjisti, co ji uteklo a zacne zase rozhazovat rukama. Pritom vsem vypada strasne roztomile (ale uz po dvou hodinach koukani na ni vam zacne lezt na nervy). ... no nic ...jsem zvedava jestli se nekdy prekona a zvladne i neco tezsiho...nez butterflye pro beginnery a only you.


Naposledy upravil S'Tsung dne st, 11.srpen 2004, 11:37, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
jtk DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 56
Bydliště: Studénka
Citovat
S'Tsung: S takovyma lidma se moc Magic mode hrat neda, coz? :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele jtkOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jedina moznost jak me porazit je dat v magic modu Sakuru pro beginnery a pak se hodne snazit. ^_^
Jinak umim porazet 'na 100%'

EDIT: asi to byla narazka na nathalie co...tak s ni se magic mode fakt hrat neda. Ale zkouseli jsme to pak rukama. A vzhledem k tomu, ze moje ruce jsou dost neschopne tak jsem jednou prohrala. (what a feeling)


Naposledy upravil S'Tsung dne st, 11.srpen 2004, 11:32, celkově upraveno 1 krát.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 12
Citovat
S'Tsung napsal:
Tak tomu rikam teda narez (kde jsem k tomu slovu prisla?). Ale jeste bych vedela o dalsich typech. Aspon ta osoba s kterou jsem vcera/predevcirem hrala DDR nejakych 16 hodin. Krome toho, ze neuslape v podstate nic co je od obtiznosti jedna na light. Obcas se prekona a tu jednu tlapku na light zvladne, pak se prekona a da i Only you (tuto skladbu dala asi po ctyrech hodinach hrani). Pak zkusi neco tezsiho a jakmile udela neco spatne rozhodi rukama, kdyz na pad trochu vice dupne tak se mu v zapeti zacne omlouvat a prestane sledovat sipecky. Kdyz se zase podiva na obrazovku tak zjisti co ji uteklo a zacne zase rozhazovat rukama. Pritom vsem vypada strasne roztomile (ale uz po dvou hodinach koukani na ni vam zacne lezt na nervy). ... no nic ...jsem zvedava jestli se nekdy prekona a zvladne i neco tezsiho...nez butterflye pro beginnery a only you.


Hele tak pozor, Only You je moje oblibena! Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Evilmind: Nic proti Only You nemam, je to jedna z heavy, u ktere se da odpocivat. Ale prece jenom kdyz tu skladbu v rozmezi ctyr hodin slysis ehm neco jako 60*4/1,5/2 krat tak to zacne lezt na nervy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jolinar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Citovat
Souhlasim! Only you je dobra skladba, nicmene je ponekud vlezla :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JolinarOdeslat soukromou zprávuICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

evilmind DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 12
Citovat
Jolinar napsal:
Souhlasim! Only you je dobra skladba, nicmene je ponekud vlezla :wink:


Ja jiny nez vlezly skladby vubec nezkousim... Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele evilmindOdeslat soukromou zprávu
Jolinar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Citovat
Aspon mas pak o zabavu postarano kdyz nejakou peknou vlezlou skladbu co znas z ddr slysis nekde v radiu Razz [/quote]
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JolinarOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Tak k tomuhle si dovolim blbou reakci: *lol*

Ale mas pravdu. Predevcirem, kdy mi zatrhli DDR jsem slezla dolu ke svemu surroudu a pustila jsem DDR mixy. Pak jsem se docela prohnala...^_^jen jsem zkousela rytmus ...to je vec, kterou fakt nezvladam.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jolinar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Citovat
Jo, rytmus to chce. Kamarad si to chtel hrozne vyzkouset, tak se stavil. Bohuzel nema absolutne zadny rytmus tak tak zabavne a pritom zbesile poskakoval az odskakal z padu Very Happy . Ale byl to docela zabavny pohled. Jen tak skakal, uplne mimo rytmus....
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JolinarOdeslat soukromou zprávuICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Jolinar: ale neni az tak hrozny. Az se pojede neco totalne arytmickeho tak vas porazim...lol
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Jolinar DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 30.07.2004
Příspěvky: 16
Bydliště: Brno
Citovat
Kdyz on ten maj kamarad je takovy vysoky, hubeny. A jak na to tak poskakoval tak to vypadalo hrozne srandovne. Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele JolinarOdeslat soukromou zprávuICQ
Jaký jste typ hráče DDR?
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)