DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Glanerie - a jak to S'Tsung prezil
Glanerie - a jak to S'Tsung prezil
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
(snad se vam nazev nezda moc egoisticky...sestre se to nelibi)...

Stav predem: v celku v pohode, az na bolavou nohy a unavene ruce z lezeni po stenach.
Den konani. Uklid, nasledne koukani na noty kakumei. Tatka me milerad odvezl na nadrazi. Dorazim do BXL a nenachazim vlak jedouci tim smerem. Odchazim tedy na prislusne nastupiste a cekam, jestli vlak se neukaze. Neukazal (protoze se ukazal Eurocity do Zurichu). Nebyla jsem vsak jedina komu toto nevysvetlitelne zmizeni vlaku pridelalo potize, tak jsem byla celkem v klidu. Nakonec jsem jela vlakem o hodinu pote. Pri vystupu z nadrazim potkavam hloucky certu a andelu. Rikam si, co se to k sakru deje? Certi v breznu? Pak chvili hledam odvoz do Glanerie. prijezd do Glanerie 2:45 (odjezd z la hulpe 11:33). Odchazim do mistnosti s DDR a zjistuji, ze tam nekdo nechal nejake acko. Kouknu se na vysledky a tam vidim slova, ktere tam nemaji co delat...'genial', ...'ooh', 'rate'. Nevericne slapu na start a koukam na spodni radku rad (je cela ve FRJ). Vybiram nejakou skladbu a znovu tapu na start (teda rucne). Prvni tri sipky se linou a S'Tsung se nachazi na zemi^_^. Pro priste vim, ze hrat v mokrych ci jen navlhlych botach se hrat fakt neda. Sundavam si boty a odAckovavam nejakou skladbu. (je mi zima). Tak jsem se rozhodla vydat najit nejaky hadr. Hard nenalezen...platforma utrena mojema ponozkama a boty osusene o rohozku (v jedine mistnosti s topenim). Davam Orion78 (neni dobry napda kdyz jste zmrzly skrz na skrz, na konci jsem mavala sipkam = B).
Po orionu se pripravuji na prvni setkani s Para Para Paradise na zivo.
Po otazce jestli to hraju poprve se nam podarilo spustit Para Para Paradise All star. Proklikavam se japonskym menu. Spoluhrac odklepava Try me. No try me za nama a ja zjistuji ze mam u vsech UL sipek Miss. Vymenujeme si misto. Vybiram dalsi song. Prvni A. Po dalsi chvili hrani doslo na Velfarre, Night of Fire, Mickey Mouse March, Tora Tora Tora a jine. Vsechny jsem nejakym zpusobem zvladla. Spoluhrac odchazi. Tak se hrabu v menu a nachazim neco s japonskym popiskem 'hra zadarmo'. Slapu na start, nastavuji event mode a fail off. Hraju serii para para skladeb...a nadavam na UL sipku. Nakonec hraji Normal a Hard mode. Shledavam ze na P1 se to hrat neda a koncim. Prechazim na Extreme.
Po prolezeni Max300 na heavy bez drzeni si sedam na pad a koukam na svoje 158 combo. Sbiram se jit koupit neco k piti. Koupena cola. Premistuji se do jine mistnosti. Koukam na Metal Gear Solid 3 a do toho slysim skreky Marshal Lawa a Niny Williams, po chvili se ozve You win! Chvili na to 'Fight!'. Premistuji se na druhou stranu mistnosti a koukam na Tekken 5. Vracim se zpet vyzadat dalsi ovladac. Restartuji Tekken (asi sestkrat nez se chytne). Tekken JP verze me pobavila jednou veci: Ma anglicke titulky^_~. Prvni osoba me vyziva k boji a prohrava. Zkousi jeste trikrat, pote za hlasiteho nadavani predavam ovladac mistru bojovych her. Prvni dve prohrava, pak prohravam ja a pak zase on. Ovladac prichazi do ruky dalsi osoby, ktera ode me dostala docela vyprask. Ovladani se vraci k prvni osobe, ktera si evidentne umanula me zabit. Po nekolika zapasech se ozyva veta 'sakra (puvodne silnejsi slovo), to je snad jedina holka co vi jak hrat Tekken'. Nakonec losujeme dvojice na turnaj v Tekkenu, kde vypadavam hned v prvnim kole (o jeden centimetr zivotu...grr mela jsem se odkutalet stranou a podrazit mu nohy...). Po tekkenu se jdu zahrat na max300. Davam fail v druhe casti. Vracim se k tekkenu a vidim, ze tam nekdo rozchodil MK5. Sedam k ovladaci a mackam start. odklepavam arcade mode. Objevuje se obrazovka s bojovniky. Koukam na ten zajimavy text..a vidim...style du combat (nebo tak neco), alignement (bon)..etc..Vybiram scorpiona a koukam na chargement du jeu. Probijim se do 50% a pak musim na vlak. Cestou se dozvidam, ze dneska byl den karnevalu a to ze belgicky turnaj v mouscronu neni uznan jako offic. turnaj M-Games. M-Games tudiz nebude sponzorovat Lu a vybere sama reprezentanta za Belgii (nastve)






Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Nazev je v poho, uz je tradicni ^_^
Jinak pekny report, thx.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Jop thnx za report, jen v tvem cestovani casoprostorem se ztracim, ale jinak w poho Cool
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Ignoruj cas ve vetach. Sleduj pismekovou souslednost. Dik za comment.
Jinak to PPP bylo hrozny^_~...Nejak se musim naucit jak ty sipky poradne potvrzovat....stejne mnozstvi missu a greatu se mi moc nelibi^_^

(resp. v pohode to jde...ale nesmite pritom PPDovat)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Ten Tekken ve me vyvolava nostalgicke vzpominky ... ^_^;
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Pekne pekne, zavist :wink: A jak to dostat do Cech ? :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
stsung-gprs DDR portal
Anonymní

Citovat
Jak dostat ppp do cr No asi tak ze si jedna osoba sezenen playstation 2 druha si koupi ppp hru treti a ctvrty se slozi na ppp ovladac. A pak se tato ctyrclenna groupa vyda napric cr a bude ukazovat nekdo kdo se nauci routines nekdo kdo zvlada hard...
Note nejak se mi smazalo slovo japonsky pred ps2...
Jinak je to dost neskladny a clovek se o to boji vic nez o tx.
Glanerie - a jak to S'Tsung prezil
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)