DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Poledne useri
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 16, 17, 18  Další
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Obed juj:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Ta nemcina me stve ale co se da delat...doufam ze nejsem sam kdo musi "neco" delat:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Vzbuzen neprijemnym zvonenim telefonu se vyhrabava z postele a rozlepuje oci. Zaroven si libuje jakej byl vybornej napad odpojit zvonek. ( jinak by to dopadlo jako loni a vzbudio by me nejaky ranni ptace uz v 7 Confused )
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Jo, ja taky vedel proc vypinam mobil ^_^
Ale pevnou jsem neodpojil ... :-/
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
SneG DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.03.2005
Příspěvky: 254
Bydliště: Slaný
Citovat
Xakru... proc neni volno uz v paatek.. me se tak nechce do praace...
Hmm, aale ai uz budu muset, paac za pul hodky nam rachota zacina,
tak ZMAR
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SneGOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Koukam ze ČR porad existuje:)...dvny:)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
tomu rikas poledne? hus hus ^_^
Jinak vitej zpet (now playing ... Lost Horizon: Welcome Back)
.. na foru byla bez tebe nuda (nikdo tu nedelal bordel:D) ^_~
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Takove normalni odpoledne...

Sniper (16:31:26 1/05/2006)
koukam si nerozdejchal ze je v cr jenom jedno itgcko, co?

Cloud (16:31:33 1/05/2006)
eh co?

Cloud (16:31:49 1/05/2006)
jsem zmaten

Sniper (16:33:44 1/05/2006)
no, prijel si do cr, uvedomil ze je tu jenom 1 itgcko a seklo to s tebou, co?

Cloud (16:33:51 1/05/2006)
asi tak

Cloud (16:34:02 1/05/2006)
sipkova viroza

Cloud (16:34:06 1/05/2006)
nedostatek

Sniper (16:34:43 1/05/2006)
btw: za tu dobu cos byl pryc se mi podarilo rozchodit parapad a prejit se svojim padem Sniper HP beta1 z medium na heavy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Tak ja nevim jestli sem poledne user, pospavam po davkach cely den Smile
Sla sem spat dnes v pul pate, vstavala dnes v 10, ale vlak mi kazil plany a usnula sem jeste dvakrat ...
Aaaa jestli sem ted vzhuru, to je otazka evo
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
To je ale den... je jedenact hodin... doba kdy normalne vstavam (tak jako normalne o vikendech no...) a ja uy musim kempit ve skole... a pristio hodinu nemcina... ze ja jsem nezustala doma... v posteli... Laughing
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
Strašně mě nudí učitel PVY snažící se působit dojmem, že ví něco o databázích, co mám dělat? Mad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
NX-306 DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 05.04.2006
Příspěvky: 740
Bydliště: somewhere in the Void
Citovat
Astro napsal:
Strašně mě nudí učitel PVY snažící se působit dojmem, že ví něco o databázích, co mám dělat? Mad


jit se s nim hadat ze nic nevi Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele NX-306Odeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
Dostalo se mi argumentace, že on je pan inženýr doktor Csc a buhvicojeste tudiž on rozumí všemu a já jsem pouhý student tudíž nerozumím ničemu Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Astro DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 15.03.2006
Příspěvky: 86
Bydliště: Praha 10 (Petrovice)
Citovat
No zaplaťpánbůh, že za hodinu se de na oběd a domu...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele AstroOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Cloud DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.03.2005
Příspěvky: 2916
Bydliště: Praha Prosek
Citovat
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele CloudOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyMSN MessengerICQ
Poledne useri
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 18  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)