DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Simple Digit Greats (SDG) na heavy/challenge
Jdi na stránku Předchozí  1, 2, 3
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
to snad hrajes porad tenhle song....ja jsem ho nevidela ani nepamatuju. resp od meho posledni vysledku na netu jsem ho nevidela.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
ani ne, tohle bylo po delsi dobe, par pokusu
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
mozna ale bylo to tu hodnekrat...taky se porad hraje a hrajete KB SM a no proste...nic no....znate sipky, pak hrajete.

EDIT: congrats na SDG na QoL. O tomhle si nekteri amici muzou nechavat zdat. ^_~ Aspon nejaky song vorou...

congrats na Anubise. Pekne.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Huaaa muj prvni SDG, dneska jsem si rozpohybovat ITG timing a tak a nejak jsem se zakous, tohle byla takova zklidnovaci Smile
Why Me SDG
ja vim ze to je jen sestka, ale i tak
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Jupiii uz mam konecne hvezduu Very Happy (samozrejme jsem mel pech a zrovna se natocila na bok, mrcha)
Why Me 96.66%
Thx Bee_Boo za tip na song Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
po dlouhem ignorovani songu jsem ten song nakonec nasla. no ono hledejte ho kdyz to mate serazene podle challenge obtiznosti. No nevim jestli me budete mit radi^_^ Jako 100 procent to fakt neni....ale rekla bych ze to neni zase uplne tak nemozny. (teda ty chaos sipky me hodne prekvapily...)

http://i26.photobucket.com/albums/c113/STsung/inthegroove/hwhyme98.jpg
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
To neni mozne, ja dal uplne stejne procent, akorat o zbytecny great vic Sad
a to davas takhle automaticky? me to dalo hoodne zabrat na tolik %
z nejakych duvodu vypada screen takhle Sad
ale pamatuji si to, bylo to 98.32% ;19ex, 2greaty
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Zeleny screen hmhm zajimave..nemelo by ti to udelat pri chybe spis krasny ruzovy screenek?

No dala jsem tohle na druhy pokus. prvni byl 97.xx neco. tak jsem si rekla to na dve hvezdy urcite pujde. resp poprve jsem dala asi 5 greatu...na tech zlutych sipkach. ale pak uz ne. ted o nich vim, tak me snad uz neprekvapi. pak jsem to hrala na challenge a zasklebila jsem se na 95.5x procent..a nechala jsem to byt.

(je mi blbe...)


EDIT: Nevim ten song se mi zda proste jednoduchej...teda jako myslim jednoduchej na neco cemu se rika rytmus^_~. proste trefuju se tam na fantastiky aniz bych se musela desne snazit prijit na to kdy na to mam slapat.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
xSuperLoadx DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 10.07.2005
Příspěvky: 214
Bydliště: Okolí Prahy
Citovat
Ja bych se na experta na 95.5x% nesklebil, zkousel jsem ho taky (pocet pokusu se da vypocitat z comba)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele xSuperLoadxOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
tak az mi bude zase normalne tak to zkusim znova. treba to ohvezdickuju kdyz tomu dam 4 pokusy.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Mas pravdu hvezdicka se na tom da dat. 2 pokusy (poprve 2 greaty a 2 decenty, po druhe 7 greatu..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Uživatelé tohoto fóra doporučují produkty
rare-items.cz

Simple Digit Greats (SDG) na heavy/challenge
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 3 z 3  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)