DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky! Nový člen
Nový člen
P@cemaker DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 28.04.2006
Příspěvky: 6
Citovat
Dobrý den všem!!!Jmenuji se Joe a podlozku uz mam asi pul roku ale asi 3 tydny to s ni myslim vazne,takze nejake zaklady jsem uz mel Very Happy ,momentalne zvladam asi Neomaxe na standart na C a jsem stesti bez sebe Very Happy ,a taky jsem uz zvladl Around the world(ATC) taky na C,vím neni to nic moc ale lepsi vysledky zatim nemam Smile
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele P@cemakerOdeslat soukromou zprávu
WerK DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 31.05.2005
Příspěvky: 707
Bydliště: Fala Hay loading station
Citovat
Ahooj a vitej na foru. Neomax je krasnej song Smile Jestli budes mit cas a chut tak prijd na nejakou nasi akcicku (nejblizsi je zitra na Novodvorsky arkade). Jo a vysledky ze zlepsej, neprestavej hrat Twisted Evil
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele WerKOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
P@cemaker DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 28.04.2006
Příspěvky: 6
Citovat
bohuzel na tu akci asi neprijdu,jelikoz jsem az z Kravar(kdyby si nevedel tak je to blizko opavy).............. Sad
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele P@cemakerOdeslat soukromou zprávu
Sheila DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 12.04.2005
Příspěvky: 787
Bydliště: Praha 5
Citovat
v tom pripade se nabizi Festival Fantazie =)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele SheilaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Dotazek
P@cemaker DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 28.04.2006
Příspěvky: 6
Citovat
nějak se na tomto servru jeste neorientuju a chtel bych poradit kde se tady da stahnout pisnicka Krtek(nebo tak nějak) od Nohavici.Diky Very Happy
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele P@cemakerOdeslat soukromou zprávu
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

DAMNED DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 14.12.2005
Příspěvky: 175
Bydliště: Opava
Citovat
http://xsuperloadx.wz.cz/ddr/songs/xSuperLoadx_mixX.smzip Wink
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele DAMNEDOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailICQ
Nový člen
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 1  

  
  
 Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!  

Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)