DDR Portal Registrace Hledat FAQ Pravidla Seznam uživatelů Uživatelské skupiny Přihlášení  
Zaslat odpověď Koupě a krátké používání Deluxe ignition
Jdi na stránku 1, 2  Další
Koupě a krátké používání Deluxe ignition
hawkzn DDR portal
Newbie
Newbie

Založen: 26.12.2004
Příspěvky: 4
Citovat
Tak jsem se rozhodl si poridit soft pady. Objednal jsem je pres playasii vyhodne bez dane a v baleni po dvou no a k tomu jsem zvlast doobjednal redukci. Vse jsem objednaval pres kartu. Dohromady me to vyslo asi na 2200. Pady prisli sbalene ve velke podlouhle krabici jen tak prelozene a mezi nimy byl tenky papir a matrace dovnitr. Nebyl prilozeny zadny papir ani s varovanim, ani s navodem. Na jednom padu byla zespodu lehce poskrabana pena, ale nic vyznamneho. Pady jsem dal dohromady pomerne snadno. I když je pěna uvnitr nacpana pomerne na fest zapnout se to s trochu snahy podarilo za chvili. Dalsi problem nastal v okamziku pripojeji redukce k pocitaci. A sice teprve po chvili jsem si precetl ze by se nejprv meli nainstalovat drivery a teprve pote pripojovat. Nu co se dalo delat. Asi po pul hodine cachru s drivery a systemem Win XP (ocividne se ty dve veci nemaji rady) se mi to podarilo rozchodit. Prvni zkousky s padem byly vynikajici. Trochu susti, ale jinak jsou skvele. Pozdeji jsem se je rozhodl zapujcit kamaradovi, kde se ale projevila pri vetsi akci a tedy dlouhodobejsim zatizeni jejich chyba. Po nekolika hodinach hrani se zacala trhat vrchni tenka folie (ta na ktere jsou natistene sipky a spol.). A to na obou padech na pravych a levych sipkach. Predni a zadni je v poradku. K tomu se na jedne sipce jeste nalomila rovnym zlomem plastova(polystyren???) kryci vrstva nad senzorem. V soucasne dobe jsem zkusil poslat reklamaci, ale nedomnivam se ze mi to uznaji. Nejspise tedy zkusim praskliny zalepit izolepou a uvidime jak dal....

Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele hawkznOdeslat soukromou zprávuICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Exclamation Tak strasne brzo znicene ? Na mych tapalo asi 7 lidi kazdy vikend po tri mesice a vydrzely par predvadecek ... a jeste drzi (tuk tuk tuk)

Netapal po nich nekdo v botech nebo tak neco ? To je docela zle Confused
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
Me to taky docela prekvapuje. Moje pady jsou v pouziti pres 2 mesice a zatim na nich *tuky tuk* nepozoruji zadne poskozeni...

Spis jestli to nebude nevhodnou obuvi, nebo prilisnym dupanim tech kamaradu ... -_-
vypada to docela osklive... preju hodne stesti s reklamaci, ale po pravde receno taky nevim nevim.
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Ja na nich ted tapal ctyri dny temer v kuse, a mam naprasklou stejnym zpusobem zadni sipku na jednom, a to na tom tapu v ponozkach ... Sad ale taky vazim 85 kilo ... Sad zatim je ta prasklinka malicka, ale je tam ... ted sem prestal tapat a kdyz sem je daval do rohu tak jsem si toho vsiml, asi je zacali vyrabet z nejakych horsich materialu nebo co ... sakraaaa me to stveee mam je tejden ... jo a porad mi to nebere ty levy pravy sipky nekdy, vcera celej den v pohode a dneska po obede zase odmita, fakt nechapu ... errory jak prase, asi je roztrham na kusy (uz sem docela penil) ... :evil: mno nevim na reklamaci to nevidim, takovy prachy za postovny aby se pady projely ... Sad kdyztak dej vedet jak jsi dopadl, mozna bych to taky poslal ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
Bee Boo ty mas Xboxi verzi nebo PS2kovou ? Mozna prehanim a fantaziruju, ale je to jediny rozdil mezi mymi a hawkznovymi ...

Mozna se nelisi jen konsovkou a barvou ...
(au nemlatte meee)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
ja mam take ty co ma bee_boo...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Pulda DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.12.2004
Příspěvky: 659
Bydliště: Brno
Citovat
I ja mam ty PS2kove...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele PuldaOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
jj. fakt nevim a pekne me to stve, jakoze hodne moc, nechavam je ted lezet at se vyrovna ten zdeformovanej karimatkovej vnitrek, a premyslim o tom jestli jsem nemel rovnou vzit TX1000 pri sve vaze ... mozna je to fakt dimenzovany na 45 kilovy japonce a na ceske pomery ... EHM HHMMM je to slaby ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
Pravda ja moc nevazim..^_^ vzdycky jsem nechapala na koho ty pady vlastne jsou delany (teda spise kdyz jsem stala na arkade, hlavne u 3DDX mi to moc neslo do hlavy...) U PPP prumerny cech zvladne potvrdit vsechny sipky najednou svyma ramenama...^_~ (aspon ty tri ve predu...na ty dve ve stranach potrbuje pouzit jinou cast tela...jako ruce, lokty..)
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Bohuzel je tomu tak, uz jsem prisel na to jak potvrzovat ty krajni sipky, sice to neni 100%tni ale snad to jeste nejak dopiluju a neni to chyba padu ... je to nohama, takze ted ... drzte se ... na tom baletim po spickach, jinak to ma misty problem potvrdit sipku, je to zahul na nohy jak blazen, ale co bych pro to neudelal Very Happy
S tou prasklou sipkou, asi na ni primo shora nalepim takovou tu ultraizolepu se skelnyma vlaknama do krize a budu doufat ze to vydrzi ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
molik DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 01.11.2004
Příspěvky: 1895
Bydliště: Nekde v Praze
Citovat
No, 85 kilo na spice nohy udela vetsi paseku nez 85 kilo rozlozene do cele nohy. Co myslis ze je horsi 85 kg pani na podpadcich prechazejici silnici nebo 85 kg pani v kanadach :wink:
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele molikOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Celou nohou mi to nebere ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
Nekdy teda jo, ale neni to 100% a navic, nevis jaky mam "spicky" Very Happy spis bych rekl ze kdyz tam pruzis, tak je to lepsi nez kdyz na to tapnes patou ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
^RimmeR^
Bot fora
Bot fora
Hledáte kvalitní pad
pro opravdové hráče?
Je tu rare-items.cz

S'Tsung DDR portal
Uživatel
Uživatel

Založen: 26.07.2004
Příspěvky: 2218
Bydliště: Praha
Citovat
melo by. Me to bee at se snazim jak chci..jak plnou nohou tak spicky, tak paty....

No ono jeste ta sila kterou na to dupes...no
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele S'TsungOdeslat soukromou zprávuOdeslat e-mailZobrazit autorovy WWW stránkyYahoo MessengerMSN MessengerICQ
Bee_Boo DDR portal
Pad builder
Pad builder

Založen: 17.02.2005
Příspěvky: 1765
Bydliště: Šumperk/Nový Malín/ a uz zase docasne Brno
Citovat
No ja prave moc nedupu, to bude mozna taky tim ... i kdyz zase nekdy pri nejakejch rychlejsich ... mno proste nevim, ted mi to zase slo, uz se tesim domu, pres tyden na kolejich nemam compa Sad tzn nemam kde hopsat ...
Zobrazit informace o autoroviHledat všechny příspěvky od uživatele Bee_BooOdeslat soukromou zprávuZobrazit autorovy WWW stránkyICQ
Koupě a krátké používání Deluxe ignition
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.
Časy uváděny v GMT + 2 hodiny  
Strana 1 z 2  

  
  
 Zaslat odpověď  
Play-Asia.com - ITG pro PC (ITG for PC) koupite tady
Nakupováním přes tento baner přispíváte na provoz těchto stránek


Powered by phpBB © phpBB Group
Design by phpBBStyles.com | Styles Database.
Content © Czech DDR forum v3.9 (Xsoft | unlockedArcade)